Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа - колеги, филми, изяви # 46

  • 19 556
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 175
Изобщо няма да я гледааааам !  smile3502 smile3502 smile3502 Не я харесах още отначало !
и аз не я харесвам, ама ми е смешна hahaha hahaha hahaha

# 661
  • Мнения: 4 725
Белче, а ти какво видя в трейлъра ? И този диалог на Айлин и Сонер от него ли е ?

# 662
  • Мнения: 10 832
Све, какво стана с Букетчето ни ?

Нищо не разбрах ,Арфии...Май ще има нещо общо с този Орхан...само накрая разбрах ,тоест видях....Букет отиде при Орхан...той е строителен техник ли ,ръководител ли...имаше някакви чертежи пред него....и оня плешльо мъжа и ги наблюдава и после го цапардоса с една дъска...Букет онемя...нещо се караха ...счуми се и ашкъм...ама...незнам...може и да ми се е причуло... newsm78
Появи се и някаква друга жена...ааа...Аслъ тръгна с Бурак ....и вечерта като спяха...поотделно,де....оня взе да бълнува...това момче не е добре ...нещо е преживяло...появи се майка му и мзе да му говори като на бебе...Аслъ онемя...общо взето това схванах....аааа...Букет ходи на лекар,но какво и каза ...не разбрах... newsm78

# 663
  • Мнения: 10 832
Белче, а ти какво видя в трейлъра ? И този диалог на Айлин и Сонер от него ли е ?

Казвай...бързооо...чабук ,чабукккк.... Joy Joy Joy

# 664
  • Мнения: 1 175
Белче, а ти какво видя в трейлъра ? И този диалог на Айлин и Сонер от него ли е ?

Казвай...бързооо...чабук ,чабукккк.... Joy Joy Joy
Да диалога е част от трейлъра
Айлин отиде в болницата, Сюлейман беше пред стаята на Сонер и  Айлин влезе вътре и Сонер пак плака.
В трейлъра видях и Кенан , Джемиле разговаряше с някакъв мъж. Мернах и Али
Wink

# 665
  • Мнения: 10 832
Вие какво мислите за тия кьор фишеци дето ни хвърли Еркан newsm78....за здравословноо си състояние newsm78....ако наистина е вярно другото твърдение...че  трети сезон ще скочи след 20години #Crazy
Вече в нищо не вярвам Naughty...Ще повярвам само ако го видя и чуя с ушите си ! Peace

# 666
  • Мнения: 1 175
Тоя филм вече 45 минути без реклама Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 4 725
Све, какво стана с Букетчето ни ?

Нищо не разбрах ,Арфии...Май ще има нещо общо с този Орхан...само накрая разбрах ,тоест видях....Букет отиде при Орхан...той е строителен техник ли ,ръководител ли...имаше някакви чертежи пред него....и оня плешльо мъжа и ги наблюдава и после го цапардоса с една дъска...Букет онемя...нещо се караха ...счуми се и ашкъм...ама...незнам...може и да ми се е причуло... newsm78
Появи се и някаква друга жена...ааа...Аслъ тръгна с Бурак ....и вечерта като спяха...поотделно,де....оня взе да бълнува...това момче не е добре ...нещо е преживяло...появи се майка му и мзе да му говори като на бебе...Аслъ онемя...общо взето това схванах....аааа...Букет ходи на лекар,но какво и каза ...не разбрах... newsm78


Благодаря ти Све, утре ще го гледам, сега ще почакам за хабера заедно с вас ! Пуснах и аз Канал Д да ми говори, еййййй, ще вземем да го разбираме турския, всяка вечер този език слушам ! Joy Joy Joy

# 668
  • Мнения: 1 175
Вие какво мислите за тия кьор фишеци дето ни хвърли Еркан newsm78....за здравословноо си състояние newsm78....ако наистина е вярно другото твърдение...че  трети сезон ще скочи след 20години #Crazy
Вече в нищо не вярвам Naughty...Ще повярвам само ако го видя и чуя с ушите си ! Peace

и аз, много си противоречат в тия хабери, май на кой каквото му се иска това пише smile3515

# 669
  • Мнения: 1 175
Какъв е тоя сериал без реклами, изумена съм #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 670
  • Мнения: 4 725
Вие какво мислите за тия кьор фишеци дето ни хвърли Еркан newsm78....за здравословноо си състояние newsm78....ако наистина е вярно другото твърдение...че  трети сезон ще скочи след 20години #Crazy
Вече в нищо не вярвам Naughty...Ще повярвам само ако го видя и чуя с ушите си ! Peace


Оф,  незнам дали ще гледам ако Еркан изчезне от филма, а ако махнат и сегашните сладури - децата им, имам в предвид, 99% сигурност, че ще се откажа,  Naughty Naughty Naughty но ще бъда в тематаааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и с вааааассссс ! Hug Hug Hug Като Слънцето и Тоти ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 10 832
Вие какво мислите за тия кьор фишеци дето ни хвърли Еркан newsm78....за здравословноо си състояние newsm78....ако наистина е вярно другото твърдение...че  трети сезон ще скочи след 20години #Crazy
Вече в нищо не вярвам Naughty...Ще повярвам само ако го видя и чуя с ушите си ! Peace


Оф,  незнам дали ще гледам ако Еркан изчезне от филма, а ако махнат и сегашните сладури - децата им, имам в предвид, 99% сигурност, че ще се откажа,  Naughty Naughty Naughty но ще бъда в тематаааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и с вааааассссс ! Hug Hug Hug Като Слънцето и Тоти ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И...аз сигурно  Peace

# 672
  • Мнения: 1 175
Вие какво мислите за тия кьор фишеци дето ни хвърли Еркан newsm78....за здравословноо си състояние newsm78....ако наистина е вярно другото твърдение...че  трети сезон ще скочи след 20години #Crazy
Вече в нищо не вярвам Naughty...Ще повярвам само ако го видя и чуя с ушите си ! Peace


Оф,  незнам дали ще гледам ако Еркан изчезне от филма, а ако махнат и сегашните сладури - децата им, имам в предвид, 99% сигурност, че ще се откажа,  Naughty Naughty Naughty но ще бъда в тематаааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и с вааааассссс ! Hug Hug Hug Като Слънцето и Тоти ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Как бе Арфи, това са провокации, че те ако сменят състава направо да вземат нов филм да си направят hahaha hahaha hahaha

# 673
  • Мнения: 4 725
Какъв е тоя сериал без реклами, изумена съм #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Мисля, че е игрален филм, защото рекламата беше една поне последните две седмици !

# 674
  • Мнения: 1 175
ЕТО ГОООООООООООТУК ТРЕЙЛЪРА Wink

Общи условия

Активация на акаунт