Звездни компромати - тема 125

  • 45 590
  • 757
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 889
Аз лично, в няколкото интервюта, които съм чувала, имам чувството, че само за това говореше, колко дипломи имала, и колко висши образования!

# 286
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Една друга миска, Жени Калканджиева, ще бъде водещата на мястото на Вихра:

http://www.viewsofia.com/article/11751/Jeni-Kalkandjieva-na-mias … hra-v--Saprugite-

И първата раздяла за годината: Аврил се разделя с приятеля си след две годишна връзка

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 14:28 от Вселена

# 287
  • Мнения: 1 319
В личния си сайт Мис Петрова е отделила достатъчно място за образованието си: http://www.antonia-petrova.com/bg/bio/
Отделно, няма интервю, където да не спомене за дипломи, образование, колко езика знае и колко е начетена.

И да не кажете, че само с Антония се занимавам: http://www.viewsofia.com/article/11734/Mariia-s-novo-gadje--Ofic … no-jiveiat-zaedno

# 288
  • Мнения: 4 120
 Във ВИП брадър тези дипломи ги размяташе за щяло и нещяло. Като не свършеше работа- завиждат и. Ивайла и даде съвет как да се гримира, защото милата все с едни сини сенки се размотаваше...и тя завистлива се оказа после. Баш пък Ивайла на какво да и завиди...

# 289
  • София
  • Мнения: 749
Една друга миска, Жени Калканджиева, ще бъде водещата на мястото на Вихра:

http://www.viewsofia.com/article/11751/Jeni-Kalkandjieva-na-mias … hra-v--Saprugite-

A Вихра отива на мястото на Камелия в ТВ7.  Rolling Eyes

# 290
  • София
  • Мнения: 23 158
Добре де, толкова ли ви дразни това, че казвала какви дипломи има.  Rolling Eyes В повечето случаи със сигурност са я питали.
По интервюта съм чувала и много политици да говорят къде и какво са завършили. Защо трябва да ме дразни, че някой има добро образование например. И не намирам за комплексарщина да се изтъкне. Както може да каже, че харесва творчеството на Азис и компанията на Минчев, така може да си сподели и какви дипломи има.

П.П. Момичета, благодаря за поздравите!  Hug

# 291
  • Мнения: 4 120
 А Камелия къде отива?

# 292
  • Мнения: 284
Арогантна е Антония. Не това се очаква от една мис България.

# 293
  • Мнения: 353
Шарлот Казираги подала жалба срещу папараците за "морално насилие",фотомонтажи и "тенденциозни текстове" ,"грубо нахлуване в личният й живот" .Страхувала се,че грубото преследване от папараците ден и нощ ,ще стане причина животът й да свърши като този на Лейди Ди.


Бионсе пуснала нова снимка на сайта си за промоцията на новият й албум
.На снимката младата майка е толкова бяла й руса,че предизвикала скандал.Обвиняват я,че се опитва да избяга от африканските си корени.
Май ще се окаже,че манията на М.Дж. е заразна  Mr. Green

тонкабонка -да ти е живо и здраво името-сто години да си го носиш   bouquet

Ей-стига сте правили реклама на разни дребни хорица и измислени миски.

MG18-Все пак правото не е някъкво си забавление дори и в България
Зависи къде и при кого  LaughingНали е ясно ,че разликата между учебните заведения и разликата между преподавателите е огромна?!
Много ви е лесно да омаловажавате всичко което другите са постигнали.
Пусни ми клип, на който госпожица адвокатката пледира и печели дело  Mr. Green
Или поне ми припомни какво точно е постигнала жената?!
Ако ще си говорим за метресите на богаташите -дайте да отворим нова тема,тази ще е тясна за всичките "манекенки","певици","фотомодели","плеймейтки"....

Не се заяждам (MG18  Hug) ,ама стига сте се прехласвали по еднодневки.
Валери Божинов ,колкото и да не блести с акъл ,поне каза нещо много правилно -"Да си говорят,правят ни реклама =пълнят ни джобовете"(префразирам)
Тази Антония си търси скандал,че пак да се заговори за нея-спрете да се вълнувате просто.Пишете за някой наистина красив и/или талантлив  Peace

 

# 294
  • Мнения: 808
Иска вече да си има бебе
Шакира и Пике

# 295
  • Мнения: 11 747
Камелия имала няколко нови музикални проекта, вече ще отделя повече внимание на музикалната си кариера, която беше съвсем зарязала.

# 296
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
"Фрийзър", един от наградените вчера, е обявил, че жена му е бременна с близнаци. Еми, така е с отличниците /и тук нямам предвид Антония/:

# 297
  • Мнения: 353
Градинарят на Габи Солис се сгоди
Бъдещата г-жа Джеси Меткалф се казва Cara Santana и също е актриса.Двамата живеят заедно от три години.
Ще видим Джеси в продължението на "Далас" ,където той играе ролята на Кристофър Юинг (въобще не си спомням такъв персонаж  Embarassed)

Ейдриън   Броуди дефилира за Прада заедно с Гари Олдман ,Уилям    Дефо , Garrett Hedlund   и Тим Рот -15 януари,Милано

# 298
  • Мнения: 9 713
Ще видим Джеси в продължението на "Далас" ,където той играе ролята на Кристофър Юинг (въобще не си спомням такъв персонаж  Embarassed)

Четох някъде, че Джеси М, ще играе порасналия син на Боби Юинг.  Peace

# 299
  • Мнения: 11 747
Кристофър не беше ли сина на Пам и Боби?

Общи условия

Активация на акаунт