Изложба на торти по Великден

  • 45 335
  • 981
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 25
Момичете, момичета..........  bouquet
Нямам думи изобщо да опиша емоциите си от вчерашното ми посещение на базара-изложба!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Всички суперлативи са слаби, за да опиша огромното си възхищение от това, което сте направили - и като организация на събитието, и като творения... изобщо - БРАВО! БРАВО! БРАВО! Hug Hug Hug
Навсякъде струеше позитивна енергия, усмивките по лицата на всички посетители бяха най-показателни!!! Heart Eyes
Благодаря ви, че изпълнихте една моя мечта - да видя от близо някои от вашите творения!  Hug
Ама те били истински!!!!!!!  smile3501 Разглеждайки снимки само не можех да повярвам, че такива торти съществуват реално! Сега вече знам, че има уникални реални произведения на изкуството, които са сътворени от златните ви ръце!  Hug
За съжаление не можах да видя дали "извънземните" от темата са истински, реални хора, защото не познавам никой от вас, и нямаше кого да питам да ми каже кой-кой е  Blush
Искаше ми се с всички да се запозная, но се надявам да има и следващо подобно мероприятие....
Бях изключително очарована от Мечо-пух  Hug Ей, ти си страхотна сладурана! Heart Eyes Благодаря ти, че за няколко минути имах възможността да комуникирам с такъв усмихнат и позитивен човек! Hug
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ТОВА, ЧЕ ВИ ИМА И ЗА НЕВЕРОЯТНИТЕ ЕМОЦИИ, КОИТО ИЗПЪЛНИХА ДУШАТА МИ след посещението на изложбата вчера!  bouquet

Сега да ви напиша и за другите ми "странични преживявания" при посещението ми - много се забавлявах на излизане, когато "настигнах" три по-възрастни жени, които уживено коментираха снимките по стените на стълбите, намесих се в разговора им, защото смятаха, че това са рисунки!!!  Mr. Green Бяха много впечатлени, а кагота много внимателно им обясних, че всъщност това са торти със захарно покритие - е тогава просто онемяха и се върнаха назад да видят пак отминатите снимки вече "с други очи"!   Joy
Освен това сладките, които си купих бяха изключително вкусни! Децата ми си изядоха пръстите!  Hug
И освен това и това  Mr. Green с мен беше една моя колежка, с която ужасно много ви молим  Praynig да споделите рецептата за морковените мъфини, от които и двете си купихме, защото и нейното домочадие са били също толкова впечатлени от вкуса! Милата цял ден рови из интернет да търси морковени кексчета, за да открие точно тази за мъфините от базара!  chef

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ТОВА, ЧЕ ВИ ИМА И ЗА НЕВЕРОЯТНИТЕ ЕМОЦИИ, КОИТО ИЗПЪЛНИХА ДУШАТА МИ след посещението на изложбата вчера!  bouquet

# 931
  • Мнения: 264
Да кажа че вече паричките са преведени по сметка ето платежното нареждане!


Силве и от мен поздрави за търговските ти умения - аз не че не ги познавам, като правим заедно поръчка винаги успяваш да ме убедиш какво ми трябва и то вярно ми трябва! Grinning Оздравявай бързо!
Сега още малко строй се преброй се трябват ми имената на всички участници за пресинформацията за протеклото вече събитие, както и ще разпратя писма с равносметка до всички благотворителни организации които ни пуснаха в бюлетините си. Чакам двете ви имена на лични ( че на доста от вас не ги знам), който не иска името да си даде търговската малка В кейкс я знам!

# 932
  • София
  • Мнения: 1 078
Ох, жена, забрави ли че една приятелка купи за рождения ден на колежката си тортата с лалетата и днес е събирала пари от колегите, които в неделя трябваше да ти дам?  Crossing Arms

# 933
  • Мнения: 2
Разбрах  Simple Smile Предположих че сте се сетили но все пак да кажа  Grinning Embarassed Ще ви следя и следващия път когато има пак такава хубава кауза ,ще участвам задължително  Simple Smile Не съм толкова добра като вас ,но все с нещо ще мога да помогна  Simple Smile Така ми се иска такива дечица да бъдат радвани по често  Simple Smile!

# 934
  • Мнения: 264
Не се притеснявай Ани, ще ги внеса и тях, в ПИБ нямат такса понеже сметката е при тях, а аз минавам всеки ден от там на път за Детската градина!!!
Късметлийка е тази с лалетата и аз бих си я купила, ама пусто имам такса за английски на малкия другата седмица!

# 935
  • Мнения: 1 329
Момичета,
не съм навлязла надълбоко в дискусиите, но и не искам да се намесвам. Дори и малко оф-лайн се включих в последния момент като ви следя и успях да ви видя на живо, което беше много приятно.

Моите изводи по темата са:

1. Изложба или базар
Да се определи дали ще бъде изложба или базар, за да се съберат повече пари за каузата. Опитът показва, че ако е базар идват повече хора и нещата, които се правят са малки, лесно преносими и евтини, за да могат повече хора да си ги купят.
Ако е базар - може да се организира и на открито.

Ако е изложба тогава показваш вид изкуство - т.е. хората се впечатляват от творбите на авторите. При този вариант времетраенето на изложбата трябва да бъде по-голямо, да има 1 вечер с медии и анонс, а последващите вечери да бъдат изложени нещата като в истинска галерия с цени и който иска да ги купи. Говорим за големи торти, но дъмита. В този вариант дребни сладки и курабийки не се препоръчват. Ще се сложат на специални за целта високи коктейлни маси или други поставки, за да може всяка торта да е уникална по своему.

В този случай аудиторията ще бъде доста по-отбрана, ще има широко отразяване в медиите, тъй като те обичат тези неща...но пък ме притеснява каузата да не остане на заден план. Могат да се отправят специални покани към определени личности, които да застанат с лицата си зад каузата и да постигнем широк отзвук.

Най-важното в случая е концепцията и типа събитие.
Самата екзекуция в последствие ще се изгради върху идеята.
Важното е да се определи целта, която искаме да постигнем.
Добре е да се фокусираме дали ще редуваме каузите, за които се събират пари или ще подпомагаме една и съща - т.е. ще представим децата след една година, които са порастнали, благодарение на събраните средства с какво сме им помогнали, ще развиваме темата за тях и т.н.
Ще привлечем спонсори, медии, партньори и т.н.

2. Денят

Добре е денят за провеждането на подобен род събития да бъде сряда- четвъртък. В понеделник и петък хората имат планове и не присъстват. Да не е преди празник или след това, отзвукът е драстично по-малък.

Има и още много други неща по темата, знаете че се занимавам с маркетинг и реклама и ще помогна с каквото мога. Само да измислим форматът на събитието Simple Smile

Искам да благодаря на всички вас, които се включиха в това красиво, сладко и благородно събитие. Обичам ви! Благодаря ви!
  Hug

И Бети, имам страхотни твои сладки. Не успях да те видя там, но се запознах със сестра ти.

# 936
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ох, Дани и аз те обичам, я как хубаво го описа!

# 937
  • София
  • Мнения: 1 597
Мили момичета, благодаря ви още веднъж за чудесното мероприятие  Hug

Ще си позволя да ви досаждам и тук, защото във Фейсбук не успях да събера имената на всички участващи в изложбата, а ми се иска да надпиша всички снимки. Ще ми кажете ли чии са безименните творби? - http://addrisblog.blogspot.com/2012/04/blog-post_19.html

# 938
  • София
  • Мнения: 1 078
Мили момичета, благодаря ви още веднъж за чудесното мероприятие  Hug

Ще си позволя да ви досаждам и тук, защото във Фейсбук не успях да събера имената на всички участващи в изложбата, а ми се иска да надпиша всички снимки. Ще ми кажете ли чии са безименните творби? - http://addrisblog.blogspot.com/2012/04/blog-post_19.html
Орхидеите са мои - Анна Савенко,
Матрьошката и Ретро кола е на Валерия от Vcakes,
чашките и тортата с яйцето и заека са на Марина Д (но тя ще си каже имената, че забравих)  Grinning

# 939
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Марина Дановска (който е надписвал плакатите)  Crazy

Сценката от Пинокио е на Румяна Ангелова  Peace

# 940
  • София
  • Мнения: 1 597
Благодаря  Hug
Останаха само влюбените блондинчета и отивам да чета как се прави фондан  Laughing

Последна редакция: чт, 19 апр 2012, 22:17 от *November Rain*

# 941
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Момичета, пак съм аз от ДБМ-то.
Резултата, чисто финансовия както ви е казала  Криси от ДБМ, вчера е невероятен.
Благодаря ви отново!

Благодаря на МечоПух ( апропо името Вера или Гудзи да ти говори нещо  Joy ) , която ми продаде много умело уникални меденки, които си изядохме с кеф.

Днес бях в дома, за който дарихте паричките. За съжаление днес приеха още едно детенце и за съжаление децата вместо да намаляват там се увеличават, но това е лирично отклонение. Персонала от дома са гледали репортажите и бяха възхитени от това, което сте направили. 

Изчетох ви как моите приятелки и колежки Simple Smile от фондацията са ви казали, че тортите са много сладки за децата  Laughing и смея да твърдя че МНОГО СЛАДКА торта за ДЕЦА няма на този свят  Mr. Green Всъщност, проблема е че децата от 1 до 3 годинки са малко около 6-7 в целия дом, има и по-големми но те са с увреждания, по-леки и по-тежки и даже и да им дадат то ще е по лъжичка да опитат, а на тези под 1 година също ще дадат по трошичка.
Сетих се, че ако са ви останали от меденките с невероятни окраси по тях, калинки, цветенца, пилета, зайчета, яйчица и т.н. и искате може да им занесете тях. Предполагам ще е голяма забава за тях да ги гледат защото приличат на играчки.  Меда е минал термална обработка, така че и на по-малките може да се даде и на децата с увреждания, а сладко ЕЙ БОГУ всички обичат  Mr. Green

Отново ви благодаря, но не за средствата, а че ни направихте свидетели на вашия талант! Продължавайте в същия дух, красивото трябва да се вижда и цени!   bouquet 

# 942
  • Мнения: 1 122
*November Rain* влюбените блондинчета са мои - Станислава Иванова  Wink

# 943
  • София
  • Мнения: 1 597
Благодаря на всички  Hug
И на тази, която е правила декорираните меденки с форма на кошнички благодаря. Добре, че котката събори и счупи една, та да се прежаля да я изям... ужасно вкусна беше  Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 02:09 от *November Rain*

# 944
  • Мнения: 1 122
Ако са като ТЕЗИ, значи са мои. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт