Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 76

  • 59 537
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
# 586
# 587
# 588
  • Мнения: 12 013



riva,riva,riva,riva,riva

# 589
  • Мнения: 0
Да споделя едно мое наблюдение, което ми пришпори фантазията. Имаше подсказка, че истинската целувка ще бъде в къщата. На трейлъра където Мустафа гледа къщата и рони сълзи след 100 връщания и забавяния мисля, че гледа към стаята на Фатмагюл. Прозорците са осветени. Виждам, или ми се иска да виждам някаква сянка. Дали е възможно това да е момента на целувката?!  Thinking

# 590
  • Мнения: 12 013
Крюела може и така да е,но в такъв случай Мустафата освен убиец май се подвизава и като
Скрит текст:
воайор
Naughtyкопелето гадно

# 591
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен! Честити празници на всички! Пожелавам ви да сте пияни от любов и много обичани не само на този ден!

Нека ви е приятен деня и изпълнен само с положителни емоции!

# 592
  • Мнения: 2 229
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ! БЪДЕТЕ МНОГО ОБИЧАНИ И СЕ БОРЕТЕ ЗА ЛЮБОВТА СИ!






http://www.youtube.com/watch?v=_C4Xrpdvzgc

# 593
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Да споделя едно мое наблюдение, което ми пришпори фантазията. Имаше подсказка, че истинската целувка ще бъде в къщата. На трейлъра където Мустафа гледа къщата и рони сълзи след 100 връщания и забавяния мисля, че гледа към стаята на Фатмагюл. Прозорците са осветени. Виждам, или ми се иска да виждам някаква сянка. Дали е възможно това да е момента на целувката?!  Thinking
Крюела сега развихри и моето въображение.Дано си права така му се пада на Мустафа нека види колко са щастливи.
Честит празник на всички нека любовта никога да не ни напуска.
Честит рожден ден и на рожденичката.Много здраве и щастие

# 594
  • София
  • Мнения: 11
    Благодаря за вниманието ви!     

Мариянче, подаръкът ти ме разчувства искрено ..... благодаря ти мила, чувствата са ни взаимни.
Куркуменце, да ти се връща двойно.
Злати,   Kiss .... това "парче"  е страхотно, въздействащо и  съвсем ново за мен.
Cruela, çoооооооооk teşekkürler ....... понеже знам, че не си фен на Св.Валентин, едно "НАЗДРАВЕ" за теб от мен!
Миме,
Славенче, приятелко талантлива, бъди много щастлива! Simple Smile

borovinka123, sylia, kaaramelka, бъдете здрави и обичани!
 

# 595
  • София
  • Мнения: 11
Крюела може и така да е,но в такъв случай Мустафата освен убиец май се подвизава и като
Скрит текст:
воайор
Naughtyкопелето гадно

 Joy Joy Joy ......... пак ги забъркахте едни ...... подозирам как Мустафа  ще го сварите накрая в казана или на сапун   tooth

# 596
  • Мнения: 0
......... пак ги забъркахте едни ...... подозирам как Мустафа  ще го сварите накрая в казана или на сапун 

Там му е мястото!

Скрит текст:

# 597
  • Мнения: 2 229
РИВКО,нека всички около теб да са щастливи,за да бъдеш най-щастлива ти!  Hug








http://www.youtube.com/watch?v=9wGeD-NaTqw&feature=related

# 598
# 599
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ривка ,нека най-после и аз те зарадвам с нещо  Hug ,радвам се, че ти е харесала песента  Peace

Думите на Мустафа са точно това,което аз винаги съм си мислила за него- просто го погълна водовъртежа .

Мусти бил воайор,ами Круела каква е  tooth Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт