Нека зима вън да вее ЮНСКО слънце в мама грее.

  • 26 876
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 50
Доминика, стискам палци всичко да е наред, но се консултирай с лекар!

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте мамета  Hug

Първо да честитя на всички мамета за хубавите резултати. Ивичка горе главата всичко ще се оправи и ще се радваш на едно съвършенно здраво бебче юни месец.

Калимера да ти е жив и здрав мъжа и много да се обичате и юни месец ще му дадеш най-хубавия подарък  Hug

Доминика според мен, отиди на преглед за твое успокоение.

Фриид как е половинката ти, надявам се че вече е зад гърба ви лошата настинка

Снощи за първи път видях как ритка бебка Simple Smile досега риташе под пъпа, а снощи беше около пъпа Simple Smile Толкова е вълнуващо и вълшебно Simple Smile

Хубав ден, много усмивки и  Hug на всички

# 722
  • Мнения: 708
здравейте моми4ета,

Доминика според мен, отиди на преглед. Вси4ко с бебко е наред, но за твое успокоение Hug

Калимера 4естит ти рожденник   bouquet

Уфф тази но6т сънувах ужасен сън. Сънувах, 4е прокървявам и губя бебето. Събудх се ни жива ни умряла и сега цял ден този гаден сън не ми излиза от ума  #Cussing out
На вси4кото отгоре бебко днес ре6и да засили страха ми и никакъв не се обажда  Confused
Както и да е, 6те си 4акам  Crossing Arms

Аз днес отново пуснах пералня с бебе дре6ки. Утре 6те е великото гладене. Луд 4овек съм аз, от на4алото на 6 месец ве4е вси4ко стегнах  Mr. Green

Лек ден на вси4ки мамита и бебоци  Hug

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 10
здравейте моми4ета,

Доминика според мен, отиди на преглед. Вси4ко с бебко е наред, но за твое успокоение Hug

Калимера 4естит ти рожденник   bouquet

Уфф тази но6т сънувах ужасен сън. Сънувах, 4е прокървявам и губя бебето. Събудх се ни жива ни умряла и сега цял ден този гаден сън не ми излиза от ума  #Cussing out
На вси4кото отгоре бебко днес ре6и да засили страха ми и никакъв не се обажда  Confused
Както и да е, 6те си 4акам  Crossing Arms

Аз днес отново пуснах пералня с бебе дре6ки. Утре 6те е великото гладене. Луд 4овек съм аз, от на4алото на 6 месец ве4е вси4ко стегнах  Mr. Green

Лек ден на вси4ки мамита и бебоци  Hug
Колкото и странно да звучи и аз сънувах, че кървя и то доста обилно. На няколко пъти се будех и чаках бебечо да ритне. Сега го усещам от време на време, но и на мен този сън не ми излиза от главата.
Аделнче, честит мъж, много се радвам за теб!
Фрийд, надявам се мъжа ти да е по-добре.

# 724
  • Мнения: 656
Ама вие пък сега съвсем спряхте да пишете  Crossing Arms. И да станем на 51 страници, няма страшно бе, хора Wink. Модераторите заключват "след 50 страници"  Wink.

Наденце, ти твориш ли всъщност нова тема? Щото май никой не каза, да не би всеки да разчита на другия  Mr. Green.

Аз предната нощ така се бях ошашкала, чак си лягах върху корема  Blush да се размърда малко това бебе, че 3-4 дни почти не го бях усетила  Rolling Eyes. То пак не мръдна, та взех стетоскопа да се слушам  Crazy. Застанах в едно полу-легнало положение и тогава се сети да помръдне, та мааалко ме успокои. Но продължавам да го усещам едва-едва и искам повече пък  Crossing Arms.

П.П. Сега видях, че Морова прави новата тема. Ако имаш нужда от едно рамо, драсни  Hug

# 725
  • Мнения: 3
Да ви кажа от както се постопли и излизаме всички които ме виждат ми казват че нямам никакъв корем,дали нещо не съм се била объркала EmbarassedНаправо ме накараха да се замисля и какапа беше вчера срещнах една майка с моя термин и  #Crazy тя също ме огледа с голям интерес каза че не била виждала такова нещо като моето безкоремие newsm78.Разбира се много се притесних и отидохме на преглед!Слава на бога бебенцето ми е добре 540грама е и отговаря на 23 седмица Hug

# 726
  • Мнения: 1 427
Ivy4kaне се притеснявай-на едни мои роднини се беше получило така на бебенцето,но след като се роди го оперираха да го наместят бъбречето и сега детето е голям разбойник и нищо му няма   newsm10
Freed надявам се вече да сте по-добре,м/у другото потресох се като каза,че те задирят някакви отрепки сега - аз по принцип съм като магнит за такива,затова винаги съм със слънчеви очила и слушалки като съм сама навън  Wink
Dominika върви на лекар за всеки случай,сигурно ще ти изпишат магнезий за контракциите,аз зимата бях се изльоскала и си бях ударила главата на едни мраморни стъпала,но слава Богу разминах се само с уплаха  Rolling Eyes

Аз да се похваля днес най-накрая ми преведоха болничния за януари-не е много-272лв,защото съм осигурявана на около 400лв,ама пак добре  Grinning Grinning Grinning -тъкмо да си направя някоя пломба и да имаме за храна и ремонт на колата,че с това местене я бяхме закъсали яката  Close
Adelinche аз съм за Хайде ЮНИ идвай вече – чакам малкото човече!

# 727
  • Мнения: 21
Доминика, неприятна работа, и аз паднах така преди месец и си поразчекнах междукрачието малко. Така както го описваш не прилича на контракции, може да е разтягане, я на връзки, а на мускул, само лекар може да каже, така че му се обади на твоя доктор и той ще те посъветва дали имаш нужда и от преглед.  Hug

# 728
  • Мнения: 3
Здравейте милички  Hug Hug Hug!!!

Аз се поизгубих два-три дни и едвам ви изчетох  Tired

Първо Наденце честит рожден ден на патерици  newsm59.

Даниа справила си се страхотно с плетенето. Браво  Hug

Кимба добре дошла и леко бременеене

Аделинче честито  stork-boy Бравооо!!! И отново си дала прекрасни предложения за новата ни темичка.

Честито на всички мами за добрите резултати от прегледи  Hug

Аз все още кашлям  Tired Ужаааас

За количка още не съм се спряла, а иначе и ние ще ползваме сгъваема кошарка за спане.

Доминика обади се на доктора  Hug

# 729
  • Мнения: 1
Dominika добре ли си, мила ???? Ходи ли на преглед ??? Дано си добре и само предупредителни да са били тези пробождания, ДА ВНИМАВАШ ПОВЕЧЕ!
Уффффф с тези сънища, и аз преди 2-3 нощи сънувах, че имам кървене и губя бебка  #Puppy dog потресена бях, цял ден като болна ходих, но мисля че това се дължи на инстинктите ни, които сега са засилени и на обострената ни чувствителност, трябва да сме спокойни и да мислим позитивно за хубавите си бебета.
Хайде и аз да се повайкам малко, цяла нощ не мигнах от болки в червата, имах чувството че през тях минават камъни, превивам се така вече няколко дни. Храня се здравословно, консумирам обилно количество пресни плодове и зеленчуци и сокове, ям кисело и прясно мляко, отдавна съм забравила за хляб, картофи, ориз и всичко сладко - така се боря със запека от години....но сега тези болки мира не ми дават  newsm45 усещам всяка гънка на червата си. ... Ужас.
Другата седмица съм на ЖК и ще се консултирам с доки  newsm78

# 730
  • Мнения: 3
Фрида ако знаеш какви ги сънувам аз не е за говорене!!!Просто вече ме побъркаха тези хормони!!!Чая от копърово семе много добре се отразява на колита и раздразнените черва Tired

# 731
  • Мнения: 43
Здравейте тумбачета.Днес бяхме на видиозон и доки каза че всичко е наред с нашето момчe и тежим почти 800гр. вече.Мого съм радостна Heart Eyes

Dealema и аз тази ношт сънувах че прокървявам и има проблем с бебо.Даже за 2ри път сънувам такъв сън.Може би прекаляваме с притесненията и на това се дължи Thinking newsm78

Make a pregnancy ticker

# 732
  • Мнения: 40
Хайде идвайте в новата тема Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642888.0

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 454
И аз често сънувам кошмари свързани с бебчо,но вече свикнах и го приемам за  нормално.А и съм си от по-притеснителните та се нашахвам от какво ли не.Това не бива да ни притеснява.  newsm10

# 734
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
момичета чакайте да изпишем тази тема до краййй днес, има още 2 странички

Общи условия

Активация на акаунт