Звездни компромати-130

  • 53 360
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 41
Според мен Иван беше прав за доста от нещата. Преди години влизах в едни форум,в който пишеше и Вихра.То не бяха снимки, не бяха пози...Беше се заобиколила с няколко клакьорки, които нон-стоп й повтаряха колко е красива,умна и пр.На нея й харесва да й се възхищават. И когото Иван я оставя заради друга жена е много вероятно Вихра да загуби почва под краката си- все пак е положила такова старание ,за да си изгради имиджа на уважавана,работеща и мила съпруга. От там идват и неадекватните й реакции.
Никого не обвинявам. В крайна сметка човешка е и постъпката на Вихра,такава е и на Иван и приятелката му.
Да, да, писанията на новата не сме ги чели защото, тук в бг мама.  Laughing

# 646
  • Мнения: 6 649
Говорим за нейната издръжка, защото детето остава при нея. А не защото е жена


Коя е нейната издръжка ?Грим ,кафета ,почивки .....пържолите ,виното . Кое е длъжен  да поеме ?

# 647
  • Мнения: 4 303

Значи бачка си бившата движи си с този и онзи ,пък сглупилия да се ожени за нея преди време плаща  Laughing
Аз пък съвсем твърдо отказвам да разделям хората по пол .
Споменах полът, заради конкретната ситуация. Издръжка би следвало да плаща този, който е инициира раздялата и по този начин нарушава установения стандарт на бившата си половинка.
И разбира се, съдът е този, който трябва да реши има или няма право ответната страна да получава месечна сума и в какъв размер да е тя.
В повечето случаи жената е тази, която прави жертви, която не може да роботи, която се лишава от собствените си амбиции докато децата поотрастнат. Жената е тази, която гледа удобно работно време и преценя работната среда според семейството.

В случая аз симпатизирам повече на Иван, защото според мен той наистина се е опитал да избегне целия цирк и едва ли е имал намерение да не плаща.

# 648
  • Мнения: 6 311
Според мен Иван беше прав за доста от нещата. Преди години влизах в едни форум,в който пишеше и Вихра.То не бяха снимки, не бяха пози...Беше се заобиколила с няколко клакьорки, които нон-стоп й повтаряха колко е красива,умна и пр.На нея й харесва да й се възхищават. И когото Иван я оставя заради друга жена е много вероятно Вихра да загуби почва под краката си- все пак е положила такова старание ,за да си изгради имиджа на уважавана,работеща и мила съпруга. От там идват и неадекватните й реакции.
Никого не обвинявам. В крайна сметка човешка е и постъпката на Вихра,такава е и на Иван и приятелката му.
Да, да, писанията на новата не сме ги чели защото, тук в бг мама.  Laughing

Аз пък точно заради писанията на Ирина в бг мама я харесах, стори ми се много мила и искрена, а преди ми беше антипатична.

# 649
  • Мнения: 2 592
Говорим за нейната издръжка, защото детето остава при нея. А не защото е жена


Коя е нейната издръжка ?Грим ,кафета ,почивки .....пържолите ,виното . Кое е длъжен  да поеме ?

Колко пъти да ти отговарям на този въпрос  Stop

# 650
  • София
  • Мнения: 221
Според мен Иван беше прав за доста от нещата. Преди години влизах в едни форум,в който пишеше и Вихра.То не бяха снимки, не бяха пози...Беше се заобиколила с няколко клакьорки, които нон-стоп й повтаряха колко е красива,умна и пр.На нея й харесва да й се възхищават. И когото Иван я оставя заради друга жена е много вероятно Вихра да загуби почва под краката си- все пак е положила такова старание ,за да си изгради имиджа на уважавана,работеща и мила съпруга. От там идват и неадекватните й реакции.
Никого не обвинявам. В крайна сметка човешка е и постъпката на Вихра,такава е и на Иван и приятелката му.
Кой е въпросния форум, може и на лични

# 651
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 400
Той Иван много работи може да каже, ама дали ще е така още 10 г. Когато е прясно е едно, после може да се изметне още 1000 пъти, като го няма черно на бяло.

Освен това ако дава пари нерегламентирано може да натяква и да държи на целуване на ръце с насълзени очи (и аз очаквах да е над тези неща, но за съжаление се оказа един обикновен софийски дришльо) Ако е законно фиксирана издръжка просто си изпълнява задълженията.
-True Blue- , благодаря за клипа, пускам го на мъжът ми да сондирам и едно мъжко мнение  Laughing

# 652
  • Мнения: 41
Аз като ви казах да се откажете.  Laughing
Писанията на ирина не бяха ли същите каква пейка била подарила на мъжа си, какво гравирала...ама за ВИхра не може.  Laughing

# 653
  • Мнения: 4 303
Говорим за нейната издръжка, защото детето остава при нея. А не защото е жена


Коя е нейната издръжка ?Грим ,кафета ,почивки .....пържолите ,виното . Кое е длъжен  да поеме ?
А не мислиш ли, че малко преиграваш?

П.П. Не ми отговаряй всъщност, повече няма да коментирам. Не мога да повярвам, че изобщо се включих в тази малоумна дискусия.  ooooh!

# 654
  • Мнения: 2 965
Преди години влизах в едни форум,в който пишеше и Вихра.То не бяха снимки, не бяха пози...Беше се заобиколила с няколко клакьорки, които нон-стоп й повтаряха колко е красива,умна и пр.На нея й харесва да й се възхищават...

Хех влизали сме по едно и също време в "онзи" форум, защото и аз го помня това.Помня също че нон стоп повтаряше колко мрази да готви и как не припарва в кухнята, а сега ...пуска снимки на погачи в страницата на предаването си и ни учи да готвим в предаването на Лео:)

И да...и Ирина съм чела тук и за разлика от Вихра в "онзи" форум, Ирина ми беше много симпатична с нещата които пишеше.

# 655
  • Мнения: 6 649
Говорим за нейната издръжка, защото детето остава при нея. А не защото е жена


Коя е нейната издръжка ?Грим ,кафета ,почивки .....пържолите ,виното . Кое е длъжен  да поеме ?
А не мислиш ли, че малко преиграваш?

П.П. Не ми отговаряй всъщност, повече няма да коментирам. Не мога да повярвам, че изобщо се включих в тази малоумна дискусия.  ooooh!
не ,питам съвсем искрено .
Работила съм преди да срещна милото работя и сега и искате да кажете ,че ако някой от нас спре да обича другия и поиска развод трябва да подпомага финансово другия ,така ли ?

# 656
  • Мнения: 41
Хм, че то на половината бг мами им се иска да не готвят, но не всяка може да си го позволи.  Wink
И какво сега, всяка жена трябва да върти черпака, иначе не става?  Stop
Да ви имам доводите. Когато ава умре от глад пак ще говорим.  ooooh!

# 657
  • Мнения: 459
Говорим за нейната издръжка, защото детето остава при нея. А не защото е жена


Коя е нейната издръжка ?Грим ,кафета ,почивки .....пържолите ,виното . Кое е длъжен  да поеме ?
А не мислиш ли, че малко преиграваш?

П.П. Не ми отговаряй всъщност, повече няма да коментирам. Не мога да повярвам, че изобщо се включих в тази малоумна дискусия.  ooooh!
не ,питам съвсем искрено .
Работила съм преди да срещна милото работя и сега и искате да кажете ,че ако някой от нас спре да обича другия и поиска развод трябва да подпомага финансово другия ,така ли ?

То и ние повечето сме така. Обаче като забременееш, някъде към 9- тия месец, или малко след това милото си намери нова любов, ела пак и кажи мнение по въпроса.

# 658
  • Мнения: 2 926
Добре де, аз от цялата работа схванах следното:
Вихра е имала връзка с онзи Милан, но след това се е запознала с Иван и известно време - "едно лято е тъчала на два стана"  и след това край.Била си е само с Иван.Скоро пак подновява връзката с Милан след раздялата с Иван?

Кое според вас не е наред в случая?
Тя е нямала връзка по времето в което е била с Иван, като изключим съвсем началото може би докато се е лутала.Докато при Иван работата е съвсем друга.

# 659
  • Мнения: 116
Абе, хора , този Иван засегна много странични хора.Този Кузов - на 60 г. как го виждате любовник да го играе, този който го е писал този донос по имейла- всеки може да е, да видим дали ще застане в съда да потвърди за това нещо, ако не докаже думите си,ще излезе клевета,заради която ако го съди Вихра може да си изкара един апартамент като парично обезщетение, пък и на обидения Кузов могат да купят доносниците, защото Вихра не се е снимала с Кузов и не е давала интервюта  с него, пък никой не им е светил... Иван толкова е обезумял, че тотално е объркал връзката с "кораба майка".Сарачинова дали вече наистина не съжалява , то с това злобно чудо как е се живее...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт