ЮНСКИТЕ мами с големите кореми през Март са здрави и засмени

  • 35 523
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Виталче, страхотно е, че си имаме човек който разбира от такива работи. Надявам се не е нахално, но според теб дали си заслужава да купя количка АБС Дизайн 3тес. Според мен си заслужава, доста е удобна, изпробвала съм я на място, харесва ми и външния вид и това, че е маневрена. Малко ме притеснява цената и, но пък толкова много ми харесва, а и като знам, че за по нататък ще имам още едно дете...
По въпроса ми спокойно могат да изкажат мнение и другите момичета, няма да им се разсърдя даже ще ми бъде много приятно да чуя мнението ви!  newsm03


Ивичке, моите се увеличиха на брой. Даже започнах да ги броя имам повече от 100 нови, но са малки като петънца. Дори и да останат не се притеснявай от бенките, всеки човек ги има. Ти само недей ги чопли, че да не вземе да ти стане нещо!  Hug

Морова, аз бих се спряла на Чиполино. Първото ми дете беше почти постоянно в тяхна количка. Не са лоши количките им, но не са и от най-добрите. Доста често външния вид лъже. Може да изглеждат много хубави и здрави колички, а всъщност да са калпави и клатушкащи се. Това си е лично мое мнение. И в предната тема бях писала, че то по улиците на София кое не се клатушка и не се чупи. Дупки и неравности навсякъде...

# 46
  • Мнения: 0
Мамета , благодаря ви за пожеланията - да ви се връщат  Hug

За хомеопатията -  хомеопатичните лекарства ни най-малко не са безвредни  Naughty ако човек реши сам да се лекува с хомеопатични лекарства вместо да си помогне може много да си навреди, защото те действат на много дълбоко ниво, докато лекарствата /на които сме свикнали от т.нар. медицина/ действат на по-базисно ниво. Това знам за хомеопатията и ако някой иска да се лекува с хомеопатия, то по-добре да мине през интервю, както е писала и Усмихнатото , още повече че като пари дори излиза доста по-изгодно Simple Smile /то да не се налага, но споделям/, а да не ви казвам и колко по-ефикасна е хомеопатията /но това си е мое мнение Simple Smile /

Ивичке и моите бенки се увеличиха, но това което знам е че по време на бременност е нормално да се увеличават на брой и по големина. След това всичко се оправя  Hug

Хубав ден и много, много усмивки  Hug  

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 17:34 от Elisun&

# 47
  • Мнения: 2
Момичета бяхме в Хиполенд да гледаме количките, които си бях набелязала, да ги пипна, покарам, разгледам... Аз исках да е с единични, големи гуми,задължително 4, не искам триколка, една дръжка и по възможност със кошница, евентуално кош за новородено(но не задължително,ако има пълно легнало положение)...Та след като разгледах Хаук, Чиполино, Cangaroo и остналите, най-много ми хареса на Чиполино, модел- Перфекта.. Супер маневрена е, покрива всичките ми изисквания, има пълно легнало положение, няма твърд кош за новородено, има порт бебе и кошница за кола, която се монтира на рамката, много лесно, и също толкова лесно се и сгъва... Там беше 419 лв, столчето/кошница за кола беше 135 лв, порт-бебето 75 лв...Ето и линк( На мен ми хареса синичкото, не е толкова ярко, на живо е по-светло...)
http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=895

# 48
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Kalimera, много хубава темичка  bouquet

# 49
  • Мнения: 119
Юле и аз тази съм избрала за момента. Предната ми количка пак беше Чиполино и много бях доволна от нея.

# 50
  • Мнения: 300
Здравейте момичета и честит празник на всички!
Да си призная не съм ви чела днес, защото преди малко се върнах от село, а и вие доста сте напреднали.
Калимера, много хубаво оформена темичка, благодаря  Hug

Вижте на какво попаднах докато си гредах за моята количка http://www.ebay.de/itm/Kombi-Kinderwagen-3in1-Babyschale-Buggy-E … 055121736225#shId

Има и доставка до Бг - 55 евро
Сега обаче видях че е на търг и има 3 часа до края на търга   Mr. Green


http://www.ebay.de/itm/Luxus-Kombi-Kinderwagen-2in1-Buggy-Espiro … sh=item4600aad772

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 18:45 от linko5

# 51
  • Мнения: 22
Здравейте момичета wavey не съм влизала 2 дена и нова тама с цели 4страници Калимерка темата е много хубава поздравления  bouquetТрябва да се върна да изчета отстарата тема няколко стр. и тогава ще прочета и новата но нямам много време в нас протичат ремонтни дейности и нещо се чуствам като парцал ooooh! Днеска доста се поизморих тичах ме с мъжо на горе на долу после докато поизчистя да сготвя на тия мъже да ядът и така исга съм дроги. ooooh!Вчера ходих на ЖК и всичко с бебето е ок отговаря си вече на седмицата защото преди вървеше напред обърнало се е с главата надолу нали се беше разположил  господина седалищно.За теглото на бебо нищо не ми каза ама следващият път ще я питам аз съм на ЖК чак на 5.04.Нали пия още антибиотик ми изписа някакъв пробиотик и глобули да си слагам 10 дена да не ми излязът гъби.Попитах я за ФМ но доки каза че няма нужда да ходя на нея и сега незнам дали да ходя или не. Това е момичета.

# 52
  • Мнения: 50
Hauck Malibu имаха една дефектна серия. Чупеше се рамата на количката. Вече са изцяло подменени и не съм чувала да има проблем с тях.

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!

Честит 3-ти март! bg

http://pediachovek.com/%D0%B7%D0%B0%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%85%D … 20VICTORIA%202011 - това е количката, която аз съм си избрала, в кафяв цвят. Има и същия модел в сиво и светло синьо и е много сладурска.... още се чудя коя да е от двете Thinking
Поразпитах на няколко места за CANGAROO и по-специално за количките им - общо взето за тези пари е здрава. Моя приятелка с дете на две години има същия модел и лично я видях количката - не е мръднала, а тя живее на павирана улица, цялата с дупки... Така, че въпрос на вкус и на финансови възможности Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!

Честит 3-ти март! bg

http://pediachovek.com/%D0%B7%D0%B0%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%85%D … 20VICTORIA%202011 - това е количката, която аз съм си избрала, в кафяв цвят. Има и същия модел в сиво и светло синьо и е много сладурска.... още се чудя коя да е от двете Thinking
Поразпитах на няколко места за CANGAROO и по-специално за количките им - общо взето за тези пари е здрава. Моя приятелка с дете на две години има същия модел и лично я видях количката - не е мръднала, а тя живее на павирана улица, цялата с дупки... Така, че въпрос на вкус и на финансови възможности Simple Smile



Ама няма кош за новородено. Смисъл допълнително се заплаща нали?

# 55
  • София
  • Мнения: 31
Радвам се, че ви харесва темичката. Много интересно, 4е няколко мами ми писаха на лични и им сложих щъркел4ета и отново сме равен брой мом4енца и моми4енца  Heart Eyes Роро Жабче и още няколко от по-редовните мами може да се включат и те с някое щъркел4е пишете ми  Party

Линко, коли4ките в И-бей много ми харесват, и като гледам вси4ките им модели са със уникалните гумииии. Но не съм много на ти със търсенето там ина4е да се разровя и аз ама...

Във ФОКС има последна ТОТАЛНА ЛИКВИДАЦИЯ на бебешките им стоки. ДО утре е, ако някоя се интересува да го има на предвид! По4ти вси4ката им стока е по 9.99 и има даже 1+1 подарък за 9.99

От понеделник зареждат изцяло новите колекции и няма да има намаления. Аз днес за малко да се изкуша отново да си накупя разни сладурски нещица Simple Smile

# 56
  • Мнения: 513
Да се запиша и аз в новата, както винаги страхотна, темичка  Grinning

Момичета, знам , че е обсъждано, но не мога да го намеря и пак да посикам съвет- има ли нещо безвредно, което мога да пия при кашлица и киселини? В понеделник ще отида на всякакъв лекар- и при гинеколожката, и при личната, но в момента имам чувството, че ще си изкашлям бебето  ooooh! А заради тези киселини цял ден нищо не мога да хапна.

# 57
  • Мнения: 0
morova няма кош за новородено, за съжаление!

krasavica и мен доскоро ме мъчеха киселини, та знам колко е неприятно Sad
От мамите тук получих много съвети например - студено прясно мляко, слънчогледови семки, солети, бисквити, топла вода с лъжичка мед... и не се сещам, но има и още средства Simple Smile На мен лично най-добре ми действаше прясното мляко - 1 чаша и след 20 мин. всичко ми беше ок... и така до следващия ден Laughing

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10
На мен за киселини най-много ми помага айряна. Веднага ме успокоява.

# 59
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен в новата тема, Калимера благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт