Новите ни козметични похождения 24

  • 60 339
  • 715
  •   1
Отговори
# 630
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
То да бяха само лаковете.

Аз имах напоителен спор с консултантката на Estee Lauder в Дъглас по повод новия Илюминатор.

Още не беше дошъл в България и тя твърдеше, че този серум изобщо няма нова версия, няма и да има  ooooh! ooooh!

# 631
# 632
  • Мнения: 5 024

Аз имах напоителен спор с консултантката на Estee Lauder в Дъглас по повод новия Илюминатор.

В The mall ли? Ако е тя много работи още не знае  Tired

# 633
  • Мнения: 345
Днес явно съм на лилава вълна Laughing

# 634
  • София
  • Мнения: 5 559
Ooo страхотна комбинация си направила,ползвам в момента същата и много добре се съчетават двата продукта.Дано останеш доволна.

# 635
  • Мнения: 540
аз заради твоите отзиви ги поръчах  Heart Eyes като изпробвам ще споделя  Hug

едит: да споделя за Faith in Nature, шампоанът и балсамът, които бях постнала по-напред - страхотни са  Heart Eyes

# 636
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В The mall ли? Ако е тя много работи още не знае  Tired

Точно тя  Laughing

От мен днес - спрей за обем с хоризонтално пръскане:

# 637
  • Мнения: 2 114
И  мен много ме дразнят консултантките и в БЗ и Дъглас ... винаги когато плащам гледат ако мине номера и една мостра да не дадат на нищо  ooooh! Само да дам за пример... миналата година в Барселона една бях с една приятелка и тя си купи крем на Шанел от един козметичен магазин. Аз САМО я придружавах, нищо не си бях купила. На нея и дадоха като подарък 5 тестерчета на околоочния на Шанел и консултантката ми даде също и на мен 5 броя на околоочния и 2 на крема като нейния, без да съм си взела абсолютно нищо.

# 638
  • Мнения: 540
На мен пък в една Сефора в Милано искаха да ми продадат околоочен крем за 50 евро без да разполагат с мостра  Laughing не е само тук така, явно  Flutter

# 639
  • Мнения: 0
Същата история наблюдавам и аз  Wink  В Ирландия в Клиник и Есте ме засипват с мостри винаги! Миналият път си взех само на Клиник Еven Better серума и ми дадоха 2 чантички с по 10 неща вътре (4 спирали, 2 кутийки (от големите, обаче) от крема Even Better и още куп дрги неща)  Blush  Тук в Дъглас, Сефора и БЗ не само не си познават продуктите, но и мостри не дават. Случвало ми се е при покупка на 3те стъпки на Клиник (от Сефора) дори да не ми дават подаръчният комплект (който винаги се дава, май). Отказах се просто да пазарувам от там. Вече за Клиник и Есте си ходя в само и единствено в бутика на Витошка.  Crossing Arms

# 640
  • София
  • Мнения: 5 559
Вече за Клиник и Есте си ходя в само и единствено в бутика на Витошка.  Crossing Arms
Там наистина са много на ниво продавачките  Peace Информирани,мили,любезни винаги с кеф си оставям парите там.

# 641
  • Мнения: 276
 Мен пък в "Бюти зон" на "Витшока" ме изненадаха приятно неотдавна. Момичето беше любезно, дадоха ми много подаръци и мостри.

# 642
  • Плевен
  • Мнения: 108
Bambi2009, моля за отзив за новото червило на Loreal, след като го изпробваш 3-4 пъти  Praynig
Днес бях в дм и ги тествах, но наистина от тестера не мога да преценя , дали си заслужава- 22 лв мисля, че бяха
иначе от мен днес съвсем скромно http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/saubaer_home/sa … poo_erdbeere.html , детски душ-шампоан, но моят е mandel-orange

# 643
  • Мнения: 3 050
смокиня

# 644
  • София
  • Мнения: 996
черна

с комплект

Общи условия

Активация на акаунт