Осмомартенска и великденска томбола 2

  • 15 240
  • 395
  •   1
Отговори
# 330
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
, но понеже шия бавно а пък със снимането все не ми остава време затова и не пиша , но пък надявам се да съм зарадвала поне мъничко моето другарче .

Първо -  не се е организирала тази игра, за да си правим състезание по бързо шиене. Доколкото схванах се организира за наше удоволствие.

Второ - подкрепям Албена относно подаръка на  lili2024 

Един няма нет, друг няма комп, трети няма фото....  ooooh! Как може такова пренебрежение към всичко, което е направил другия човек за теб?
Защо, аджеба, се тровим с такива неща?
Ако ще се показва неуважение към труда на отсрещната страна по добре недей да се записваш в играта.
Че то всеки може да отиде в магазина да купи един гоблен и да го изпрати. Но не е в това същността на тази игра.

Много ме впечатлиха условията, които бяха цитирани в началото, за подобна игра в друг форум, там имаше изброени в големи детайли, какви неща да се подаряват ... много ме озадачи това  newsm78 - чудех се, необходимо ли е да се казва, че като е подарък трябва да има и картичка, или пък откъде накъде ще се пишше толкова конкретно - гобленче, кривулки, дъра бъра..., който участва за първи път проучва, разглежда - има линкове към стари томболи, стари постове... който има желание всичко може да научи.
Все повече обаче си мисля, че трябва много ясно да се спишат правилата за следваща игра! Освен сроковете, начин на пращане .... и задължително съдържание!
Да, такива са условията и всеки се съобразява и съгласява с тях. Друг е въпросът ако нямаш възможност да изпълниш условията - не се иска комплект на Ланарте или Дим (по подразбиране) - всеки се преценява възможностите. Но като видях подаръка от lili2024  -  #Crazy тя просто не се е съобразила с условията на играта.

Трето - относно преноса на пратки по БГ Пощи (особено в големите градове) следва направо да Ви издадат извинителни бележки относно тяхното закъснение. Ако е такъв случая - забавяне, недоставена пратка или уведомление, мисля че участника трябва да бъде извинен.

Но... спомних си и го прочетох -  Пепен е писала и то на 06.04., че е намерила единия човек (сега навързах нещата мишлето85) по телефона да изпраща подаръка в пощата на de4ko95???????????
Е, това вече беше прекалено.  ooooh!

И накрая отново искам да благодаря на Пепен за организацията по играта;  на Делфинче за организацията на допълнителната емоция и на всички момичета, с които си доставихме взаимно прекрасна емоция.

Още от сега се наточвам за Коледна игра.  Praynig   Дано няма повече издънки.

# 331
  • София
  • Мнения: 27
Аз съм също за mishleto85 и lili2024 да са в черен списък. Без да обиждам някой, но мишлето ми беше жертвичка в предишната томбола и също и трябваха седмици, за да си покаже подаръка. Не може да влизаш във форумите непрекъснато и да не можеш да отделиш 1-2 минути да кажеш-получих, благодаря, ето вижте.Имам чувството, че се включват в томболата, за да получат нещо хубаво и простоо да отбият номера за тяхната жертва. По мои лични наблюдения те не шият така страстно, както останалите.
По повод моя подарък умишлено си замълчах, защото приятните емоции през тези дни бяха толкова много, че не исках да ги развалям-еуфорията беше огромна. За мен моя подарък е избран помежду другото, защото нямаше нищо друго в плика освен въпросната комплектовка и трябваше да изчакам pepen да качи снимките в албума, за да разбера кой ми праща, а ако нямаше албум с подаръците. Ще си позволя да цитарам едно другарче:" Да не говорим, че не се изисква повече от бял лист хартия и цветен молив, за да напишеш поне една топла дума и да нарисуваш усмивка! "
Аз също не пиша редовно във форума, но Ви чета всеки ден и страшно много се възхищавам на красотите, които създавате. Рядко показвам ушитото от мен просто защото започвам все нещо ново. Сега съм решила да шия нещо започнато и нещо ново едновременно, защото така не ми омръзва и ми върви по бързичко.
Аз също се познавам с другарчето, на което пратих и ми беше доста трудно с избора за подарък. С нея се запознахме на срещата в Мола зимата и ако не беше форума едва ли щяхме да се запознаем.
Даже искам да споделя ,че ние с нея се запознахме и лично и ако не беше играта надали щях да се запозная с такъв прекрасен човек.
И накрая да предложа нещо нека за бъдещите игри всички които са се издънили по един или друг начин да не се приемат  Crossing Arms
P.S.Естествено приемам и критики особено от моето другарче   Embarassed

прочете ми мислите   bouquet
Жалко, всичко тръгна толкова хубаво и все ще се намери кой да съсипе всичко.
Играта наистина е доброволна и всеки си прави сметката дали да участва или не. Не всеки може да си позволи големи подаръци, но дори да е нещо малко то може поне да е подарено от сърце, което е и най-важното.Може подаръка да струва и пет лева, но наистина да е за това другарче, да му покажеш, че е специално за него. Днес можеш да имаш възможност да пратиш подарък за 30 лв, а в следващата томбола да пратиш за 100 лв (примерно), но това не бива да означава, че пренебрегваш другарчетата по един или друг начин, просто въпрос на момент е.
Извинявам се, ако съм засегнала някой това съвсем не е моята цел-просто изказвам мнение.
P.S. Приемам всякакви критики

# 332
  • Мнения: 0
Хайде и аз да кажа своето мнение. Наистина съм с много малко постове и едва ли съм човекът, който трябва да коментира, но още преди две томболи ми се искаше да се изкажа за това, че има хора, които се записват в тия томболи без да се замислят.  Те така и избират подарък за своето другарче - без мисъл, без желание, без стремеж да зарадват съответният човек, а колкото само да отбият номера, че са участвали. Обаче колко им е хубаво, когато се "нагушат" с хубав подарък!!! Извинявам се за тона, но и аз съм за Черен списък Има такива, които никога няма да изберат за себе си това, което подаряват, но въпреки всичко го купуват. Или си мислят, че ние останалите не разбираме от хубаво.
Това, Марги, не се отнася за теб. Едно от твоите подаръчета съм започнала и в скоро време ще го покажа готово.
Но ако някой протестира, ще покажа нагледно със снимков материал.
Крайно време е тези, които решаваме да участваме в подобни изненади, да влагаме сърце и душа, защото ние не само обиждаме човека срещу себе си, а обиждаме и самите нас.
Искам да изкажа благодарности на всички, които са организирали томболи до сега, защото това никак не е лесно и много ще се радвам и занапред да участвам в такива игри!

Извинявам се за дългия пост и резкия тон.

# 333
  • София
  • Мнения: 27
Хайде и аз да кажа своето мнение. Наистина съм с много малко постове и едва ли съм човекът, който трябва да коментира, но още преди две томболи ми се искаше да се изкажа за това, че има хора, които се записват в тия томболи без да се замислят.  Те така и избират подарък за своето другарче - без мисъл, без желание, без стремеж да зарадват съответният човек, а колкото само да отбият номера, че са участвали. Обаче колко им е хубаво, когато се "нагушат" с хубав подарък!!! Извинявам се за тона, но и аз съм за Черен списък Има такива, които никога няма да изберат за себе си това, което подаряват, но въпреки всичко го купуват. Или си мислят, че ние останалите не разбираме от хубаво.
Това, Марги, не се отнася за теб. Едно от твоите подаръчета съм започнала и в скоро време ще го покажа готово.
Но ако някой протестира, ще покажа нагледно със снимков материал.
Крайно време е тези, които решаваме да участваме в подобни изненади, да влагаме сърце и душа, защото ние не само обиждаме човека срещу себе си, а обиждаме и самите нас.
Искам да изкажа благодарности на всички, които са организирали томболи до сега, защото това никак не е лесно и много ще се радвам и занапред да участвам в такива игри!

Извинявам се за дългия пост и резкия тон.
Точно за това става на въпрос, за да участваш в тази томбола се иска да имаш Сърце и Душа.
И сега е момента да благодарим на всички участвали в организацията на томболи до момента, защото си представям какво им коства това, което правят за нас.
Аз също чакам с нетърпение следващата игра заради добрите емоции, тръпката и т.н.

# 334
  • София
  • Мнения: 607
, но понеже шия бавно а пък със снимането все не ми остава време затова и не пиша , но пък надявам се да съм зарадвала поне мъничко моето другарче .

Първо -  не се е организирала тази игра, за да си правим състезание по бързо шиене. Доколкото схванах се организира за наше удоволствие.


Нямах предвид че шия бавно за играта , а исках да обясня защо не пиша често във форума  Peace Peace Peace

# 335
  • Мнения: 54
Момичета, макар това да беше първата ми игра, желая да изкажа мнение и няколко идеи.
Освен черен списък, предлагам преди да се изпращат подаръците на другарчетата, да се снимат и покажат на организатора.
Тъй като за първи път участвах, до последно имах колебания, и Пепен много ми помогна със съветите си! Сама избрах подаръка ( да не помислите друго )!
Друга идея е да се записваме с изпращането на реащни писма. По интернет всеки може, а чрез писмата ще се докаже колко отговорни и сериозни сме.
Не знам доколко идеите ми са осъществими, а и ми е мъчно, че се стига до тук. Аз бих извинила човек, който няма апарат да снима, но поне да се отчете!

# 336
  • Мнения: 22
Влизам чета и чета... постовете са в унисон с времето при нас- мрачно и дъждовно.  Sad
Мъчно ми беше когато четох преди няколко дни как Дечко чака, а ние всички в радостна еуфория. Да не говорим за подаръка който е получила еминав- ами нямам думи - това за мен не е подарък, не е изпратен и с капчица любов. По- добре би било само картичка, но с две написани думи.
Аз съм ЗА черният списък, макар,че не мисля, че тези момичета биха се записали отново. Поне аз ако бях на тяхно място не бих го направила!
А за мен ... Wink не пиша редовно, шия бавничко, но с желание Simple Smile. Радвам се на всички красоти, които показвате. Вие ме запалихте да пробвам кръстчета, запалихте ме и за първия ми Дименшън и за първите мъниста. Радвам се с вас и на вас  Hug.
С никоя от вас за мое най-голямо съжаление не се познавам лично,а така искам ....   Hug. Инатче, Пепен, Делфинче  Heart Eyes Heart Eyes
Винаги съм си мислела,че хората, чийто ръце създават красота имат красиви души и сърца пълни с толкова любов,че да задушат омразата, безразличието и безсърдечието на поне сто човека около тях.
Искам да ви пожелая нещо, което често пожелавам сама на себе си  Embarassed .
Пожелавам ви мили момичета да си останете всички с такива големи,топли и красиви сърца пълни с много любов Heart Eyes  bouquet
Спокойна вечер  Hug
П.С. До като изпратя и 4 нови публикации, но напълно подркепям поста на Нелито

# 337
  • Мнения: 265
, но понеже шия бавно а пък със снимането все не ми остава време затова и не пиша , но пък надявам се да съм зарадвала поне мъничко моето другарче .

Първо -  не се е организирала тази игра, за да си правим състезание по бързо шиене. Доколкото схванах се организира за наше удоволствие.


Нямах предвид че шия бавно за играта , а исках да обясня защо не пиша често във форума  Peace Peace Peace
Мила, не е нужно да даваш обяснение защо и кога пишеш във форума. Всеки пише когато пожелае да каже , да покаже или да помоли за нещо или друга причина....сега статистика няма да водим. Това с рядко пишещите го казах във връзка с това, че е по-трудно да бъдат опознати - нищо лошо  bouquet аз също  съм отскоро  при вас - няколко месеца, къде пиша по-рядко, къде - по-често....зависи. Надявам се не съм обидила или оставила с лошо впечатление някой от вас, но ако е така  - моля да бъда извинена , било е неумишлено Embarassed

# 338
  • Мнения: 352
Аз съм също за mishleto85 и lili2024 да са в черен списък. Без да обиждам някой, но мишлето ми беше жертвичка в предишната томбола и също и трябваха седмици, за да си покаже подаръка. Не може да влизаш във форумите непрекъснато и да не можеш да отделиш 1-2 минути да кажеш-получих, благодаря, ето вижте....

На предишната 8-мо мартенска томбола mishleto85 ми пусна подаръка след 8-ми март, мисля, че срокът тогава беше до 1-ви. Но когато всички си бяха получили подаръците вече, се оказа, че моят дори не е пратен все още! Да, уших си го с удоволствие и й благодаря за избора, но не в това е въпросът. Предпочитам месец по-рано, отколкото месец тръпнене в очакване и накрая СЛЕДпразнична "еуфория". (За съжаление аз пък предизвиках първото точно при дебюта ми в томболите).

Случва се човек да сбърка, но когато стане система, то вече не е случайност и вместо да си доставим радост се демонстрира всичко друго, но не и уважение или опит за приятелство!
Играта наистина е по желание, а и си личи когато липсва и капка старание! Защо се случва така? Ако ще си правим на пук, тогава защо изобщо участваме!?

С тези малки изключения и въпреки трудното начало на играта - мисля, че стана една от най-хубавита томболи до момента! А пък за мен дори бе най-хубавата!  Mr. Green 
Въпреки всичко!  Heart Eyes  Hug


# 339
  • Мнения: 265
Хайде момичета  Hug предлагам да не се натоварваме отрицателно повече Hug. На всички ни е ясно за какво става въпрос. Следващата игра ще има точен, ясен и конкретен регламент и всеки ще прецени дали да се включи , за да ЗАРАДВА другарчето   bouquet
За мен лично тази игра беше първа и много, много хубава Heart Eyes Неповторими емоции.

# 340
# 341
  • София
  • Мнения: 630
Мили дами, да си кажа и аз "барабар Петко с мъжете" мнението.
Искам да благодаря на всички ви  Hug Hug Hug, толкова хубави емоции ми донесе тази томбола.
И накрая тази капка "катран" направо ме разби  Sad.
За първи път участвах в томбола, много неща бяха нови за мен, но още не мога да проумея - та нали всеки знае условията, аз лично питах и Пепен за всеки случай, за нещата които ме притесняват - защо трябва да се стига до "черни списъци"  newsm78.  Но явно има хора, които не могат да бъдат коректни и отговорни и вече и аз съм за "черен списък" Peace
Да се опиташ да доставиш радост на непознат човек е страхотно удоволствие и те просто не знаят от какво се лишават.  Hug Съгласна съм, че някой може и не уцели точно вкуса или желанието на другарчето (затова приемам и критика), но това е човешко и съвсем различно. Няма как да не проличи кога подаръкът е направен с любов и желание и кога е просто отбиване на номера.

Eminav нямам думи да сравня подаръка, който ти направи   bouquet Hug и това, което си получила. Още когато получих подаръкът от теб това ми направи впечатление, но реших да не пиша и критикувам, все пак за първи път участвам и не се чувствам компетентна за това.

Въпреки всичко обаче мили момичета наистина е чудесно изживяване и аз с удоволствие бих участвала в следващите томболи  newsm51

То аз не пиша, не пиша, ама като почна - не мога се запра  Blush Joy

Последна редакция: вт, 10 апр 2012, 16:56 от teddybearm

# 342
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Когато протичаше играта нямаше толкова коментари, колкото днес .Право са казали хората за капката катран в бурето с мед  ooooh!


nadezhda96  Peace   Явно не сме се разбрали - не се организира играта за бързо или по-голямо шиене, прави се за КЕФ. И не отчитаме броя постове или ушити гоблени.

Като чета постовете на Еминав и Бяло цвете направо се хващам за главата  #Crazy
Лошото е, че при тези дами това е "рецидив".
Не мога да си представя да се съсипе нещо толкова хубаво, да се опорочи такава емоция, нямам думи. ..


# 343
  • София
  • Мнения: 607
Когато протичаше играта нямаше толкова коментари, колкото днес .Право са казали хората за капката катран в бурето с мед  ooooh!


nadezhda96  Peace   Явно не сме се разбрали - не се организира играта за бързо или по-голямо шиене, прави се за КЕФ. И не отчитаме броя постове или ушити гоблени.


 Peace Hug Hug Hug  bouquet

# 344
  • Мнения: 101
Здравейте,ле-ле колко много сте изписали. Rolling Eyes
Да си кажа и аз мнението .За мен това беше първа игра и се радвам ,че участвах в нея.Наистина е гадно ,когато някой не уважи човека към ,когото е поел ангажимент.Понякога наистина може да се допуснат грешки ,но да се повторят е просто непростимо.
В коледната не участвах,защото късно разбрах,но я следях с интерес и много се радвах на всичко,което се случваше(както и сега в тази).
С нетърпение очаквам следващите игри.
Надявам се всичко в тази да завърши добре.
Поздравления  bouquet за момичетата,които много се постараха и за Пепен,която постоянно следеше нещата да вървят по план в тази игра и в дребосите.

Общи условия

Активация на акаунт