Във ръката с шарено яйце, във коремче с ЮНСКО сърчице

  • 27 978
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • varna
  • Мнения: 15
Благодаря за новата тема!

Аз пък от вчера съм с твърд корем, не го усещам точно като контракции, но е това за съжаление. Sick Вдигнах дозата на магнерота, надявам се нещата да се стабилизират.  newsm78

# 31
  • Хасково
  • Мнения: 224
Охоо нова темичка! Добре дошли на новите мами. Аз в понеделник отидох уж на деня на отворените врати да разгледам клиниката  в която съм решила да раждам,  и понеже предния ден имах леко зацапване реших да се кача док  да ме види и направо ми каза,че съм си за оставяне. Имах много контракции, шийката малко ми се е скъсила и бебо е слезнал много надолу.И така освен да разгледам условията ги и изпитах и си полежах 2 дни на системи. Слава богу всичко вече е наред и днес си ме изписаха. Мами от Пловдив, вие насочили ли сте се на някъде за раждането?

# 32
  • Мнения: 170
Kalimera, благодаря за новата темичка!   bouquet Hug Money Hug
Ma4oka, дано скоро да те поотпусне чрез някакви болкоуспокояващи, незнам какво лечение са ти предписали лекарите, защото не искам да те плаша, но ако наистина имаш шипове, сигурно знаеш, че те не се лекуват за голямо съжаление Sad
Относно високото кръвно което понякога се измерва при преглед- съществува т.нар. "синдром на бялата престилка", т.е. когато видим лекар с бяла престилка, пулсът ни и кръвното несъзнателно се пошишават, което отминава ако всичко е наред след прегледа, на мен също ми се случи, защото винаго много се притеснявам когато съм на преглед. Затова си купих най-обикновен апарат за кръвно за 20 лева, не от дигиталните, които са супер неточни, изобщо не им се доверявайте  Naughty
Днес ми е доста нервен ден, може би защото не съм спала цяла нощ, мъжо и той изнервен от работа, майка ми и тя ме изнерви, абе просто кошмар

# 33
  • Мнения: 170
Fizzy, добре, че вече си по-добре, но се пази много  Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 50
fizzy, аз съм избрала ВМИ на Пещерско шосе.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10
Калимера   bouquet
На мен Емсичка ми се губи, от доста време не съм я засичала. Надявам се, че всичко е наред.
На новите мами, добре дошли в Юнския отбор  bouquet На мамите с неразположения, да се оправят  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 31
Като стана дума за липсващи мами аз понеже сега преправям целия списък с мамите... оцветявам ги а тези дето нямат щъркел4ета не им слагам цвят..ама те са много мами които изобщо не са влизали при нас пък ги има в списъка...  newsm78 ако на някои му се занимава да ги поразгледа дали са активни  дали изобщо пишат по форума.... и да им пишем да се завърнат при нас та да си имаме по актуален списък  newsm78
 
Ясмина Мира.... няма щъркел4е, а е активна при нас все пак ако иска да каже какво се крие в пупата и да и сложа щърко  Hug
Мери79 също....
Физзи и криската също

А от губещите  се мами е МОДНА одавна писа 4е имаше проблеми и ве4е месец я няма даже във групата във фейсбук не се е мяркала  newsm78 ако някои има контакт и желание може да се разровим за позагубилите се мамита. Дано вси4ко е наред с тях  Hug

Монако помпата си я поръ4ах за 13 паунда  Joy ина4е никога нямаше да дам 100лв. Няма да 4акам да тръгва кърма и тогава защото в болницата НЕ ЖЕЛАЯ ДА ПОЛЗВАМ СЛУЖЕБНА ПОМПА... така ме наплащиха за стафилококи ако ползваш на друг помпата... както казаха - все едно да ти услужат със 4етка за съби  ooooh! та затова си я  поръ4ах а и е доста ефтина от англия 27лв + 2 лв доставка (има освен помпа и един комплект шише и 2 контейнер4ета за кърма)


Добре дошли на Еги и Тали добавени сте... да ви върви по вода  bouquet

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 16:58 от ^Kalimera^

# 37
  • Мнения: 2
Честита нова темичка - ама много сте бързи, признах ви!
Grinning Добре дошли на новите мами и бързо възстановяване на болничките!
Продължавам да стискам палци и да си мисля за Nanyna и Хейли - очаквам с нетърпение хубави новини от тях!  thumbsup
Fizzy, радвам се, че бързо си се оправила, дано да няма повече проблеми до края. Ти в коя болница беше? Аз съм избрала Селена, бях миналата седмица и да я разгледам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 14
Калимера   bouquet

# 39
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата теми4ка Калимера прекрасна е както винаги. Аделин4е мн хубаво заглавие.И добре дошли на новите мами тали и eggy   Hug

# 40
  • Мнения: 63
Ето ме и мен в новата тема. ^Kalimera^ супер е! Благодарности че се заемаш с пускане и оформяне  newsm51

# 41
  • Мнения: 1 427
Докато припках днес по задачи Kalimera направила новата темичка  Grinning Grinning Grinning Бравос-страхотна е! Записвам се и аз въпреки че напоследък нямам много време да пиша  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 65
Привет и от мен!

Аз гокато разбера, че има нова темичка и вече три страници изписани!
Калимера, отново темичката ни е върховна - нямам думи просто! newsm51
 А за заглавието, какво да кажа, то с такав творец като Аделинчето, как няма да имаме най-хубавото великденско заглавие!  smile3525

dania_09, да ти отговоря на въпроса за очен лекар. Аз като имам проблеми с очите (а това ми се случва поне 1-2 пъти годишно) и мъжа ми ме мъкне в ИСУЛ, защото според него там са едни от най-добрите лекари в тази област. За съжаление не мога да ти дам име, понеже той звъни на една негова колежка, която специализира офтамология там и тя при който ни заведе (или с който е на смяна по-скоро), но май повечето са доста добри. Само имай предвид, че се чака доста докато се влезе в кабинета, дано да уцелиш момент, в който да е по-спокойно.

# 43
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Здравейте момичета Hug
Новата темичка ни е страхотна както винаги - да я напълним само с хубави новини и никакви бебчета да не се раждат в нея Praynig Всяко бебче си знае термина - да си го чакаааа Naughty
Добре дошли на новите мами!
Моите щерки са добре Simple Smile Все още са на палатки, но кислорода е в ниска концентрация, а те почти не са спирали да дишат през последните дни, макар че съторациите им падат често, те самички се стягат и покачват пак показателите. Вчера им вливаха плазма, защото хемоглобина им беше паднал доста, а днес вече контролата е показала, че всичко е наред. При Евка все още се чува шум на сърчицето, но засега просто го следим и изчакваме дано спре. Като цяло са стабилни и докторите много им се радват. Ритаме с всички сили, плачем като малки котенца и си бъркаме в устите и в очите Simple Smile Simple Smile Хапват кърма, Ива е на 10мл., а Ева е на 9мл. и съответно са станали 985гр. и 955гр. Днес и двете бяха с пълни памперси когато отидохме и им ги смениха пред нас - толкова беше хубаво... те се разплакаха и бяха с голи дупета... - баща им искаше да си вземе мръсните памперси в къщи Simple Smile
Мамите от Пловдив - Окръжна е нашата болница Peace
Там ни спасиха и се грижат перфектно за децата ми. За Селена ... няма да кажа нищо, но помислете пак.

# 44
  • Мнения: 21
Цоп в новата ни темичка.  Grinning Благодарности на Калимерка и Аделинчето  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт