Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 7

  • 65 423
  • 656
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9 477
Охоо, има раздвижване в темата. То ми стана неудобно да я вадя все от втора страница Mr. Green
Естера , не се отчайвай. Бързо минава времето. Скоро отново ще се прибере. Hug
Абе, аз пак да ви попитам- не искате ли да си спретнем една срещичка?
Ние с Мими понеже ходихме на море.... Laughing Joy

# 571
  • Мнения: 3 291
Охоо, има раздвижване в темата. То ми стана неудобно да я вадя все от втора страница Mr. Green
Естера , не се отчайвай. Бързо минава времето. Скоро отново ще се прибере. Hug
Абе, аз пак да ви попитам- не искате ли да си спретнем една срещичка?
Ние с Мими понеже ходихме на море.... Laughing Joy
Аз съм отново за  Peaceсамо казвате къде и кога.Кристал още не е късно нали ще има циганско лято.

# 572
  • Мнения: 9 477
Какво циганско лято? Аз прибрах всички летни дрехи Joy
Вече се настройвам за ски Laughing

# 573
  • Мнения: 3 291
Какво циганско лято? Аз прибрах всички летни дрехи Joy
Вече се настройвам за ски Laughing
Naughtyкакви ти ски момиче още лято се надявам да има.Студа не е мойто време hahahaАма виж пък на едно топло басейнче нема да откажа.Ехххх че се размечтах. Wink

# 574
  • Мнения: 3 291
Пак  замря темата.Аз да ви информирам за всички желаещи за една женска спирка която явно ще има вече.Дестинация Хисаря датите все още не са определени твърдо но са след 10.10 .Който има желание и възможност да казва.Жабке и ти имаш време да прелетиш ако решиш  Heart EyesХайде мислете и казвайте.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 187
Е момичета, когато бях близо до Хисаря не говорихте за среща newsm78 .  Сега съм на 400 км. и няма да мога да дойда на срещата   bouquet Нещо около мъжете ви има ли интересно ?

# 576
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Aaaa Мими , от тук не мърдам.  Laughing
Топличко , няма дебели дрехи. Свикнах и на студено не вирея.  Mr. Green
Тук още ходим на плаж , меткаме краци до късни доби по кратки гащи и потник.  Laughing

# 577
  • Мнения: 9 477
Я, бързо се отчетете, коя какво прави. Коя си има мъж вкъщи. Никакви не пишете. АААААА! Crossing Arms
Аз да ви споделя, налегнали са ме едни проблеми, сменяме жилището и сама като идиот премъквам по цял ден багажи. ooooh! Чакам евентуално ММ да се прибере от път, че трета седмица не се е прибирал. Поне и той да попомогне малко, че не си е работа самичка Sad Сега ми е много трудно, но гледам и от другата страна, че поне ще сме си самички в новото жилище. Grinning

# 578
  • Мнения: 542
Я, бързо се отчетете, коя какво прави. Коя си има мъж вкъщи. Никакви не пишете. АААААА! Crossing Arms
Аз да ви споделя, налегнали са ме едни проблеми, сменяме жилището и сама като идиот премъквам по цял ден багажи. ooooh! Чакам евентуално ММ да се прибере от път, че трета седмица не се е прибирал. Поне и той да попомогне малко, че не си е работа самичка Sad Сега ми е много трудно, но гледам и от другата страна, че поне ще сме си самички в новото жилище. Grinning
Не си ли свикнала да си вършиш сама и мъжката и женската работа Joy

# 579
  • Мнения: 9 477
Охооо и питаш, ама друго си е поне още две ръце да има, че да носят и те багаж. Mr. Green
Преди да тръгне на път, мъжо забеляза, че едната крушка на стопа на колата изгоряла, ама бързаше и нямаше кога да я смени и ми вика- "Ела сега да ти обясня набързо как да я смениш" Joy

# 580
  • Мнения: 3 291
Привет и от мен  HugЕй това се казва жени 2в1.Аз днес ще си имам мъж най вероятно гарнизон с преспиване както обича да се изразява така че днес ще е въртене в кухнята.Хайде лек студен и дъждовен ден от мен   bouquet

# 581
  • Мнения: 24
Момичета, аз ви оставям. ММ слезе от камиона и се свърши нашата одисея, няма да съм вече шофьорска жена  Heart Eyes Сега пък трябва да свиквам да си е вкъщи, ама то на хубавото бързо се свиква  Laughing
Прегръщам ви силно и желая успех и безавариѝни километри на вашите мъже!  Hug

# 582
  • Мнения: 3 291
Ех момичета настроението ми цял ден е като времето навън.Днес М тръгна отново.Малката е с някакъв вирус и затова решихме да си направим едни бонбонки днес двечките.Черпим ви с първия снежец за нейна радост/и за моя не радост/

# 583
  • Варна
  • Мнения: 187
Ох как ми се приядоха тези вкусотийки. Party

# 584
  • Мнения: 112
   А ние търсим фирма отново.Моя го замотаха от последната.Искат да си намери колега с повече стаж на фриго и щели да ги вземат.Сегашния му колега нямал никакъв опит и не ги пускат да тръгнат заедно, пък така си паснаха.. Така, че търсим колега и ако има някой свободен да свирка.  Търсим и по други фирми, но  все на камък удряме , а зимата чука  на вратата и пари  няма...Давайте идеи, фирми, каквото знаете, много ще ви бъда благодарна Praynig

Общи условия

Активация на акаунт