Лакирате ли се, когато имате бебе

  • 11 569
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 946
Лакирвам се само по повод. Не търпя дълги нокти, максимум 3мм.
Темата ме накара да се замисля дали мия правилно интимните части на момиченцето ми, тъй като нямам практика да ровя там с нокти. Simple Smile Във въпроса обаче има логика. Преди години, когато се лакирах редовно започнах да правя алергии по клепачите. Постепенно го свързах с лакирането и спрях да го правя. И ако ми се наложи по някакъв повод, гледам да ми се намира фенистил гел. Преди време бях решила отново да пробвам редовно с лак и на втората седмица отново се появи проблема. Но все пак съм ползвала сравнително обикновени лакове.

# 16
  • Мнения: 6 713
Не, не се лакирам. В началото се лакирах, но се замислих, ако трябва да слагам свещичка дали е ОК?
Не се лакирам на ръцете, на краката задължително, а ноктите на ръцете са ми винаги оформени и изпилени. Даже има пилички, които дават много приятен блясък на нокътя, така се нося. Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не ползвах лак, а ноктите ми бяха съвсем къси - защото нямах време и желание да се занимавам обстойно с тях, защото всичко си правех сама и лакът се разваляше още на същия ден и никак не на последно място - за да не драскам бебето, без да искам.

Не мисля обаче, че е проблем, за тези, които имат желание и време за това. Откачаш един вид  Laughing Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 502
Лакирах се, да. Носех ноктите си къси, но с лак.

# 19
  • Мнения: 2 216
Да, лакирвала съм се.
Мисля, че правилният въпрос е имате ли дълги нокти, а не лакирвате ли се

# 20
  • Мнения: 158
Лакирвам се,но изключително рядко.Просто нямам навика,а и ми е много досадно като трябва да си свалям лака. Crazy Според мен,ако на една жена и е по-удобно с дълги нокти,по-добре е да си ги остави.Моя приятелка цял живот е с дълъг маникюр,преди да роди си го изряза и каза,че се чувства без пръсти.Сега отново е с маникюр и не си дере бебето.Въпрос на удобство е според мен. Peace

# 21
  • Мнения: 51
 Преди малко се прибрах от маникюристката... Mr. Green ...най-голямата ми страст-сори, ама не мога да се откажа! Stop Лакирани, рисувани, но не и много дълги да не дера беба. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 216
Преди малко се прибрах от маникюристката... Mr. Green ...най-голямата ми страст-сори, ама не мога да се откажа! Stop
Радвай се, че можеш да откраднеш време за тази своя страст. Peace

# 23
  • Мнения: 51
Радвай се, че можеш да откраднеш време за тази своя страст. Peace
От понеделник до петък дъщеря ми не знае, че има баща, мъжо, че има щерка... оставям ги неделя следобед, че детето след време да не ме пита ''Мамо, кой е моят тати?''. Naughty Сега и двамата са като пребити и спят... пълно спокойствие, да не чува дявола... Whistling  bouquet

# 24
  • Мнения: 140
Без лак, с къс маникюр - освен бебето, готвенето и миенето на чинии не предполагат задържането на лак Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 44 421
не, не се лакирах...маникюр и бебе за мен са несъвместими, без да искам ще го драскам, пробвах 1-2 пъти.... а и покрай малко дете има доста миене и води...и лака бързо се съсипва...пък после мирише в къщата на лакове, лакочистители и т.н....  та така...ти ще си усетиш момента, кога ще ти е комфортно пак да имаш маникюр и да слагаш лакове.
иначе след раждането имам вътрешна непоносимост от всакакъв вид гримове по мен...просто ми е неприятно и ги чувствам като нещо тежко и изкуствено.... не знам защо така.

# 26
  • Мнения: 2 216
Без лак, с къс маникюр - освен бебето, готвенето и миенето на чинии не предполагат задържането на лак Hug
Вече има ши лак Wink
Ако на някой това му е важно и му доставя удоволствие, ще намери начин.

# 27
  • Мнения: 273
Лакирам се и не съм спирала.Има качествени лакове,които се задържат,не всеки пада бързо.Но дори и да падне ми отнема 10-15 минутки да ги оправя,не е кой знае колко време.
В болницата сестрите постоянно ми правеха забележка за маникюрите,след това започнах да ги поддържам по-къси,за да не ми пречат,но лака не го пропускам. Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 44 421
Без лак, с къс маникюр - освен бебето, готвенето и миенето на чинии не предполагат задържането на лак Hug
Вече има ши лак Wink
Ако на някой това му е важно и му доставя удоволствие, ще намери начин.

ако му е важно никак няма да пуска теми, чудейки се "дали не съм се вманиячила" Wink

# 29
  • Мнения: 943
каквото и да си говорим , под ноктите има страшно много микроби и да мия д-то на шерката  Stop пък кой каквото иска да казва за ноктите ми , преди докато бях ученичка а и много ми се отдаваше постоянно се рисувах и лакирах имам и много хубави нокти Mr. Greenне се чупят , нито се белят , но след като родих се сбогувах с тези неща , а и не ми липсват...виж каквото и да става на 100%съм със спирала и някакъв грим Flutter

Общи условия

Активация на акаунт