За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 31

  • 29 213
  • 776
  •   1
Отговори
# 690
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Дано да си права и така да стане. Станах Тома неверни след като много хора ме убеждаваха как като почнат ясла бързо ще се разделят с пелените, ами не стана така. На лелите им е в пъти по-лесно да са с памперси цялата група и се дърпат като им поискаш съдействие или поне подкрепа за това което сам си постигнал. Миша свали пампа преди 2-3 месеца след като близо месец болести, празници, ремонти на яслата не беше при тях и им я дадох научена а те се дърпаха. Сега за Вали не знам как ще протече борбата, аз го махам те ми дават с памп май ще почиваме и ще се учим само двете. Сега се позакрепиха 3-та седмица на ясла и не ми се иска насила да я спирам за да се учим както с Миша.

# 691
  • Мнения: 646
Здравейте ,искам да попитам с какво мога да мажа пъпчици от претопляне и дали въобще се мажат с нещо.Тука от няколко дни синът ми от жегите си седи постоянно обринат и изпотен и това го тормози ужасно много.Къпя го по няколко пъти на ден, но ефект никакъв, дори и за малко не се успокояват пъпките и не знам какво мога да направя.

ПП В къщи сега също е топло, тъй като ни се развали климатика и нямам и особени възможности за по-голямо охлаждане.  Tired

# 692
  • Мнения: 15 379
С нищо не се третират, кожата да е суха, детето леко облечено и на сянка.

# 693
  • Мнения: 646
Слънцето което вижда е сутринта докато все още се диша или вечер след 19:00-20:00ч. Навън сме с тениска и къси панталонки съвсем тънки и памучни, а вкъщи е само по памперс.
Милия много се тормози от тия жеги.  Confused

# 694
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И ние се тормозим от претопляне, в тези жеги в яслата не сме единствените обринати. Вече се чудя как по-леко да ги обличам за там. Че Вали и от комар ухапана по бедрото (точно на бедрата от комар отича), то ли е най-сладкото се чудя  newsm78 има и на ръчичката пъпчица, явно в яслата комарници няма  Confused Утре ще я намажа с репелент сутринта (днес го купих) и дано нямаме повече отоци това лято  Praynig

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Момичета, на нас това ни е първото лято, до сега мойта момичка е нямала нито една пъпка. В чудо се видях, помислих си, че и има нещо. Но пък тея пъпки стоят около деколтето и вратлето. И по гънчиците има вече. И не минават и това е. А по лицето да не говорим. И става по-зле ако почне да гризе нещо. Или пък ако я жегне слънцето пак на пъпки става.  Съвсем се опъпчва. Така ли ще е цяло лято. Ама то е ужасно направо. Няма ли някой специален крем за пъпки от топло  Grinning /както Биодерма има за пъпки от слюнка/.

# 696
  • Мнения: 2 809
Момичета, на нас това ни е първото лято, до сега мойта момичка е нямала нито една пъпка. В чудо се видях, помислих си, че и има нещо. Но пък тея пъпки стоят около деколтето и вратлето. И по гънчиците има вече. И не минават и това е. А по лицето да не говорим. И става по-зле ако почне да гризе нещо. Или пък ако я жегне слънцето пак на пъпки става.  Съвсем се опъпчва. Така ли ще е цяло лято. Ама то е ужасно направо. Няма ли някой специален крем за пъпки от топло  Grinning /както Биодерма има за пъпки от слюнка/.

По-чувствителна е явно. Не знам за крем, който конкретно да помага - мажи с Бочко. И слънцезащитен крем. Обливай с хласка вода. На сянка и по-хладно и така Simple Smile

# 697
  • Мнения: 56
Здравейте, Не можах да намеря инфо по другите теми за наколенки за прохождане.Използвала ли е някоя от вас?

# 698
  • София
  • Мнения: 44 421
не се е налагало, приятелка ползваше за детето си...та зависи от детето...

# 699
  • Мнения: 15 379
Аз имах наколенки, но се оказаха безмислени. По-скоро се бях замислила за каска за глава, защото моето дете все си удряше главата.
Коленете не страдат от падането толкова, предвид това, че прохождащите са леки и ниски. А и в горещини не бих ги слагала, защото запарват много. Ако е по-хладно пък панталончето е по-дълго и предпазва евентуално при падане.

# 700
  • Мнения: 56
Благодаря. И аз се чудех доколко са практични. Доста ги лансират по он лайн магазините Sunglasses

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Благодаря. И аз се чудех доколко са практични. Доста ги лансират по он лайн магазините Sunglasses

И аз бях купила на Ани, ама един път ги сложихме, спариха и' и стягаха на крачето, а се има в предвид, че беше 7 кг на 1 година.

# 702
  • Мнения: 943
А с какво спят облечени дребосъците ви,моята с къс ръкав и къси гащи и пак и е жега

# 703
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847
А с какво спят облечени дребосъците ви,моята с къс ръкав и къси гащи и пак и е жега
И моето момиче - боди с къс ръкав или тениска и къси гащи.

# 704
  • Ямбол
  • Мнения: 1 738
Спи гола, по памперс.

Общи условия

Активация на акаунт