Отговори
# 630
  • Мнения: 2
Момичета, да ви попитам, къде има магазини на Мама Конти в София, че в сайта им видях някакви адреси в Ст. Загора и Пловдив  newsm78, пък ми се ще да пробвам преди да купя, особено пък гащи  Blush

# 631
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, да ви попитам, къде има магазини на Мама Конти в София, че в сайта им видях някакви адреси в Ст. Загора и Пловдив  newsm78, пък ми се ще да пробвам преди да купя, особено пък гащи  Blush

 svetla81 ми каза къде има магазинче на пазара в Люлин, там продават бельо на "Дона Балона" и дрехи на "Мама Конти". И не само - има страшно симпатични неща на различни фирми  Peace
Става въпрос за № 56, намира се откъм горната част (от страната на общината), не знам колко се ориентираш в Люлин  Hug

# 632
  • Мнения: 2
 Laughing за 5 години в София, не съм попадала в Люлин  Blush аз се надявах да има някои магазин из моловете

# 633
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!  Hug
Да ви се похваля и аз - коремчето за 2-3 седмици ми порасна изведнъж и стана колкото на комшийката, която е в 7 месец.   Laughing Само дето на кг все още не съм мръднала от заветните 55 кг та таткото продължава да ме гони из нас с чиниите и да се притеснява.
За пол нищо още не се знае - много сме срамежливи и си се криеме.
Иначе от липса на ритничета не мога да се оплача - ритаме се по цял ден, а от миналата седмица и останалите го усещат като си сложат ръцете на корема ми. Та сега само ме гонят да го пипат  Grinning
Като за сега това е интересно ..... Късмет желая на всички Simple Smile

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 152
Момичета, имам ниско долу много остри и режещи болки. Вчера чак не можех да вървя. Днес ще ходя на извънреден преглед  Confused Стискайте ми палци всичко да е наред... Много се притеснявам  Embarassed

# 635
  • Мнения: 171
Момичета, имам ниско долу много остри и режещи болки. Вчера чак не можех да вървя. Днес ще ходя на извънреден преглед  Confused Стискайте ми палци всичко да е наред... Много се притеснявам  Embarassed
[/
red_nelitka стискам палци за теб. Всичко ще е наред!!! Hug

# 636
  • Мнения: 894
Светле, много съжалявам за сполетялото те. Дай Боже, скоро пак да усетиш в коремчето си едно живо и здраво бебче! Praynig
Момичета, мина ми амниото. Оцелях дори без упойка, което направо ме удивлява.Не болеше, почувствах само напрежение и тежест на мястото на боцкането. До петък трябва да имам резултат. Моля се на Бог всичко да е наред. Praynig

# 637
  • Мнения: 2
lali bali дано имаш добри резултати, и да няма вече неприятни новини.

# 638
  • Мнения: 23
Red_nelitka, lali bali, стискам палци всичко да е наред при вас Hug
Аз всяка нощ сънувам много странни сънища откакто съм бременна, не знам защо така...
И друго ме притеснява, моя корем защо така не расте, сутрин почти нищо не се вижда, вечер малко съвсем се надува...знам, че не трябва да мисля за това, ама вече след има няма 10дни почвам шестия месец и се чудя кога ще щръкне поне малко, че да се вижда, че съм бременна. Нямам търпение другата седмица да мина прегледа и да знам, че всичко е наред.... Rolling Eyes

# 639
  • Мнения: 1
lali_bali и red_nelitka - Вярвам че всичко ще бъде наред!  Praynig

Мамчета, искам да ви питам първите пъти като започнахте да усещате бебоците, всеки ден ли ги усещахте или през интервал? Аз имам чувството че от няколко дни усещам бебка, ама само по веднъж вечер като побутване и веднъж преобръщане, но не е всеки ден, а през 1-2 дни. Още са много леки докосванията..

# 640
  • Мнения: 7
Здравейте момичета.         Светле  много  Hug,и най-горещи пожелания съвсем скоро да се похвалиш с две чертички. Praynig                                                                                                                      И мойто амнио мина в сряда, даже имах късмета да ме пуснат още същия ден. Наистина не е толкова страшно колкото изглежда като четеш за него.  Резултатите след 5 работни дни,започва голямото чакане.  Sad   lali bali имаш ли някакви неразположения след процедурата. Аз първия ден усещах някакво опъване и втвърдяване на корема,което с всеки изминал ден намалява ,но все още го има.

# 641
  • Мнения: 7
maya.r.   не се притеснявай за коремчето,при първа бременност проличава по-късно. При мен първия път ми пролича чак в  7 месец. А всеки следващ път все по-рано и по-рано.                                 За ритничетата ,нормално е от начало да са по-нарядко и през различни интервали и след около седмица ще се усещат всеки ден и то не само вечер.  Grinning

# 642
  • Мнения: 894
Мая, правилното развитие на бебето не зависи от големината на твоето коремче, така че се успокой. Hug
Веси, отначало и аз усещах беба през 3-4 дни и се притеснявах, но е нормално. Hug
Норбуку, радвам се, че и при теб всичко е минало.В "Майчин дом" ли го прави? При кой док? Изписаха ли ти антибиотик? Малко се бях притеснила, че след това като гледахме беба на УЗА не мърдаше, та чак док я побутваше, ама видяхме едно вяло помръдване. В сряда и вчера и аз не я усещах много, но днес вече си е доста активна. В сряда и моето коремче по-често се втвърдяваше, но след системите и хапчетата магнерот вече е добре. Колко плати за амниото? Кога ти казаха, че ще е готов резултата? На мен ми казаха, че ще излезне към петък. Praynig   

# 643
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, за първи път пиша   Peace

Предстои ми ФМ, от Пловдив съм...и много се чудя къде и при кой лекар да отида. Препоръчаха ми д-р Даскалов ( МЦ Медикус Алфа) , но вече не работи там, имал частен кабинет. Бъдещите майчета от Пловдив къде ходихте и доволни ли сте...?

# 644
  • Мнения: 894
Добре дошла, Елвим. В Пловдив ходя при д-р Кръшков в "Селена" и съм много доволна. Даскалов прави манипулации в "Селена", доколкото знам, и има кабинет някъде на "Пещерско шосе". Той си има интернет-страница и там има адрес и телефон за контакти. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт