КГБ=Клуб на Готините Баби - 122.

  • 53 013
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 894
Дидиа Hug браво на сръчните ръце на Неда!Красота!
Колкото до пейзажа,свекърва ми живее в Чайка на  9 етаж и сутрин като се събудиш и виждаш
ширналото се море
Аз живея в Младост и като се събудя виждам изкуственото море ,канала който прокопаха
до Девня-малко моренце Hug
Но аз обичам планината.Там се зареждам.Пак съм започнала да кроя планове за Родопите.Обичам малките градчета-Банско,Разлог, Трявна ,Троян.
Нели Hug съчувствам ти че нямаш вода и си с върза ooooh!ни ръце и то в събота.Но четох в Дарик че са отстранили аварията и са пуснали водата
Аз нали се гласях за Балчих.Да ама не.Мъжът ми като започна да  носи от 9 реки водат-акак рибата и мидите били кофти,и балчиклии идвали във Варна да ядат риба и т.н.
Отидохме на Буната и хапнахме пресен сафрид.Плажът беше пълен с народ.Днес е много горещо
Та взех си петте пари Laughing
Роси,приятен плаж и почивка  bouquet
Кари,дано ремонта е качествен и бърз  bouquet
Жабка Hug
Айша  Hug
Яжка Hug
Приятен ден на всички Hug

# 691
  • Мнения: 5
Ивлин  още снощи обещаха  че в 10 часа сутринта вода ще има ,но..после  отново ВиК пуснаха съобщение за 13 часа ,но до сега вече е  17 ч крановете са сухи... newsm78
Сега мъж ми ще отиде  отново да напълни мин вода до басейна ,че се носи слух чак в понеделник да потече вода newsm45 newsm45 newsm45

# 692
  • Мнения: 894
Нели,големи манипулатори са това медиите.В Дарик пише че само по високите етажи в Аспарухово
нямало вода Thinking

# 693
  • Мнения: 7 473
             Лелеееее,Нели! ooooh! В тази жега без вода  #Crazy направо не си го представям.Аз от сутринта все в банята влизам,че навън е задууууух страшен!
             Айша,само чинийката е  Laughing Чашките отдавна са дали фира! Laughing Намерих я случайно и понеже не ми се щеше да си играя с нея върху голяма чиния / а бе баба скръндза,да не ми съсипе чинията,че да търкам после/ и дадох тази.Само и държах края на четката докато лепеше , а и това ми беше трудно.Все ми блъскаше ръката и викаше "Аз сама"  Laughing За фона и предложих друг цвят,ама...нъц....тя си искаше зеленото и си драска без да чува какво обяснявам. Laughing Дедито рече,че на мен се е метнала - каквото си науми това прави и не чува! Wink
             Отивам пак в банята,че до сега се мотах из кухнята около фурната та направо ми ври!Не,че на мен ми се яде нещо в тази жега,ама дядото....не може като мен на сладолед и кафе! Mr. Green

# 694
  • Мнения: 5
Урааа вече имаме вода  newsm10 Дойде точно в 20 часа и първата ми работа беше  банята ! newsm07Сега вече можете наистина да ми кажете "честита баня" newsm44 Laughing Laughing
До сега михме и трихме  и се радвахме на това чудо водата! Simple SmileВключих и пералнята и...седнах да ви се похваля!
Дидиа,незнам колко е вироглава Неда,но е с умения и вкус А защо не допуснеш ,че на нея точно така и харесва ,а не както на теб?Важното е че има мнение и го отстоява !Пък не е лошо  и да се  е метнала на баба си Hug
Смях се докато  четях това за жегата и водата ,защото вода може да нямахме,ама нали преди два дни сложихме климатик  и така седяхме на сухо и хладно newsm62
Ставам да напълня поне  една туба с резервна вода ,че току виж през нощта от голямата консумация/с това се оправдаваха днес /,пак стане авария .. newsm78
Лека ,кпокойна  и с вода да ви е момичета ,че без нея е   ад !

# 695
  • Мнения: 894
Нели, Hugчестито!Голям благодат е водата newsm37
Аз изгледах волейбола-браво на нашите момчета-юнаци!
Загледах се във футбола но нещо не ме привличат
Откривам лятната фотосесия. smile3509
Снимаха ме на брега на морето!
цък
Приятна вечер на всички!  bouquet

# 696
  • София
  • Мнения: 16 195
Нели, честита баня!  Joy
Ивлин, много си хубава и си на хубаво място.
За футбола - гърми Твто у нас. Уф, как ще издържа цял месец ....
Аз гледам втория сезон на Малки жени във Ви бокс.

# 697
  • Мнения: 894
Айша,благодаря,но отдалече не ми се виждат бръчките hahaha
Германците се разиграха-обичам да гледам класен футбол tv

# 698
  • София
  • Мнения: 1 755
 Добро утро,приятелки мили! Днес Коцето има рожден ден,а от вчера празнуват годишнина от сватбата им.Да са ми живи и здрави,да са щастливи и да се обичат и уважават!Почерпете се!


Последна редакция: нд, 10 юни 2012, 06:20 от Яжка

# 699
  • Мнения: 5
Добро ви утро приятелки !Аз рано рано влизам ,че после я мятам Grinning
Ивлин чудесна си ! HugЗа какви бръчки говориш -нищо не виждам! Laughing
Айша,благодаря - и сутринта бързам за душ ,че пак да не пресъхне Joy Joy Joy


Яжче ,да са ти живи децата  и от здраве и любов да не се отърват Дълги години да празнуват заедност!
На Коцето -да бъде обичан и да обича !Успехите да го съпътстват!
А на теб какво остава-да си здрава и да им се радваш!Благодаря за прекрасната почерпка !

# 700
  • Мнения: 7 473
ЯЖКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КОЦЕТО!ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ПРЕКРАСНИТЕ ТИ ДЕЦА!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТ И С ЛЮБОВ ДА ОТГЛЕЖДАТ МАЛКОТО СИ СЪКРОВИЩЕ!

# 701
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 526
                                              ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КОЦЕТО!
                   за годишнината им желая много здраве, късмет,
                            да се обичат, уважават и слушат


                                                 

                                    ......... и още нещо

                       

                        а на теб, Яжка да си много щастлива и да им се радваш


                       
                             

# 702
  • София
  • Мнения: 1 755
   Хеййй! Момичета! Нели,Дидия,Тути,развълнувахте ме! Благодаря ви за пожеланията и топлите думи!
   Аз днес ще миткам по Перник.Надявам се,довечера да се прибера в приличен час.Киара изчезна.Ако се появи и ако има желание за по кафе,дайте и на лични моя тел.Ще ми е приятно да я гушна.
   Отдавна не съм писала подробно и все не ви обръщам нужното внимание.Вечер се прибирам разглобена,минавам през банята и...умирам.
   Приятен ден!  Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 11




Добро неделно утро Simple Smile

Сядам и аз с моето горчиво и ароматно кафе

Дидиа, много добре се е справило детето - браво, че има умееща баба да го учи и да предава усета и уменията да се твори красота   bouquet

Яжка, да ти е живо и здраво момчето - да ви радва и успява и нека всичко в семейството му е ОК  newsm51 Да се обичат и уважават и да ви радват с още внуци  newsm07



за теб:

На всички желая хубав и спокоен почивен ден

# 704
  • Мнения: 894
Здравейте,мили мои! Hug
Тази сутрин нета ми е толкова бавен, а и клавиатурата са я обърнали и съм като пате в калчища
Яжка,честит рожден ден на Коце!Да е здрав, щастлив и успешен!Дълги години да се радва на  семейно разбирателство и уважение!И ти да си  жива и здрава и  да им се радваш!Благодаря за почерпката!


За Яжка

Макавели,благодаря за кафето  bouquet
Нели благодар,благодар  bouquet
Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт