Как да преодолея ревността си?

  • 16 532
  • 218
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 648
Всъщност, и аз винаги съм се чудила къде е удоволствието в това, да ти дъни музика до ушите и на другия ден да си като глух, някакви пияндета да те пляскат по задника (и това съм го виждала...   ).....или пък така порядъчно да си пийнеш, та да се наложи да те изпращат до дома (от другата тема),....... ама явно има хора, за които това е виждането за право на собствен живот, щом и така яростно го защитават това право.....
Разни хора, разни ......забавления.   Grinning

Виж сега  не всички ходят по селски кръчми .

# 181
  • Мнения: 6 311
Краси, наистина ми е интересно в какви заведения си ходила, че са те шляпали по задника.

# 182
  • Мнения: 12 701
Аз и в селски кръчми съм ходила и пак не са ме шляпали. То задникът ми не е нещо особено, де. Но виж цици имам, можеха да ги барнат поне. Сега отивам на Централна гара, благодаря Тонкабонка. там не съм стъпвала сигурно от 20 години. А какъв купон, какви запознанства ставаха по влаковете. Женените по-добре да не пътуват сами.

# 183
  • Мнения: X
Краси, наистина ми е интересно в какви заведения си ходила, че са те шляпали по задника.
Я прочети пак!    Laughing


Всъщност, и аз винаги съм се чудила къде е удоволствието в това..................... някакви пияндета да те пляскат по задника (и това съм го виждала...   ).....
В дискотека в Студентски град-София.    Peace

# 184
  • София
  • Мнения: 23 153
А още по-кофти е да те изловят на няколко пъти за дупето, и този някой да е момчето, с което излиза най-добрата ти приятелка. Справка - купон в студентско общежитие.  Laughing

Трещи, това с щипането на Централна гара ме огря преди едно 12-13 години. Сега може и да е по-културна обстановката там, знаеш ли!  Thinking Но ако все пак ти е мерак, трябва да наденеш най-късата пола, защото преди пощипването ми вдигнаха поличката.  ooooh! (Да не ви разправям каква олелия вдигнах, че тотално ще оспамя темата.)

# 185
  • Мнения: 1 788
Е, глупости сега!
Пляскане по задника, напиване, та вие описвате еб@ти боклука тогава!  ooooh!
Наистина ли така си представяте всеки обвързан човек, който ходи без половинката си в заведение?
Но пък, ако това ви успокоява...

# 186
  • София
  • Мнения: 23 153
Наистина ли така си представяте всеки обвързан човек, който ходи без половинката си в заведение?
Но пък, ако това ви успокоява...
Къде точно прочете, че става въпрос за обвързани хора, ходещи без половинките си по заведенията?
Чети внимателно и после се изказвай!  Peace

# 187
  • Мнения: 1 788
Често забравяте, че във форум всеки може да пише, каквото и когато си иска.  Peace Виж, ако дойда у вас, тогава ще слушам...
Темата е за обвързани, излизащи самостоятелно.
Този цитат:
Цитат
явно има хора, за които това е виждането за право на собствен живот, щом и така яростно го защитават това право.....
е достатъчен.

# 188
  • Мнения: 755

Ми то хич не е трудно да имаш и двете .
Какъв точно е проблема от излизане 1-2 пъти месечно ?

Естествено, че не е трудно стига да знаеш кога и как. Wink Абсолютно никакъв не е проблемът. Излизам си и аз разпускам и то как и повече от 1-2 пъти даже, но не до малките часове. Някак това по го правех , когато бях студентка. Но който, както си го влече и ако не си е походил ... можеее - всеки с мирогледа си. Grinning

п.п. Nekomusume, семейството е вън от личният живот/т.е. ограничава ни правата ли - но ТО съвсем не е задължително да се създава тогава  Whistling/, така ли? Ясно- нямах представа.

# 189
  • Мнения: 1 788
п.п. Nekomusume, семейството е вън от личният живот/т.е. ограничава ни правата ли - но ТО съвсем не е задължително да се създава тогава  Whistling/, така ли? Ясно- нямах представа.[/i]

Точно обратното казвам.

# 190
  • Мнения: 755
п.п. Nekomusume, семейството е вън от личният живот/т.е. ограничава ни правата ли - но ТО съвсем не е задължително да се създава тогава  Whistling/, така ли? Ясно- нямах представа.[/i]

Точно обратното казвам.


Тогава прости, пак не съм внимавала.

# 191
  • Мнения: 6 648

Ми то хич не е трудно да имаш и двете .
Какъв точно е проблема от излизане 1-2 пъти месечно ?

Естествено, че не е трудно стига да знаеш кога и как. Wink Абсолютно никакъв не е проблемът. Излизам си и аз разпускам и то как и повече от 1-2 пъти даже, но не до малките часове. Някак това по го правех , когато бях студентка. Но който, както си го влече и ако не си е походил ... можеее - всеки с мирогледа си. Grinning


Какво означава всеки с мирогледа си ?Като какъв определяш мирогледа на някой, който не обича да излиза на друг който обича да излиза ,но до 12ч. примерно и на мен която мога и до 3ч. да се забавлявам.
До малките часове стои ,който може .

# 192
  • Мнения: 755

Ми то хич не е трудно да имаш и двете .
Какъв точно е проблема от излизане 1-2 пъти месечно ?

Естествено, че не е трудно стига да знаеш кога и как. Wink Абсолютно никакъв не е проблемът. Излизам си и аз разпускам и то как и повече от 1-2 пъти даже, но не до малките часове. Някак това по го правех , когато бях студентка. Но който, както си го влече и ако не си е походил ... можеее - всеки с мирогледа си. Grinning


Какво означава всеки с мирогледа си ?Като какъв определяш мирогледа на някой, който не обича да излиза на друг който обича да излиза ,но до 12ч. примерно и на мен която мога и до 3ч. да се забавлявам.
До малките часове стои ,който може .

Илиана, какво точно питаш?! Недоумявам, защото чета , че сама си отговаряш. Вече написах по-горе какво мисля за малките часове. Виж, ако това не съвпада с твоето мнение  - нищо не мога да направя. Знаеш - разни хора, разни идеали.  Wink

# 193
  • Мнения: 1 788
Какво толкова страшно и порочно има в тези малки часове?
Задължително ли трябва да са свързани със секс, изневери, флиртове, напивания, пляскания с чужди жени/мъже?
Да не би излизанията през малките часове да са само за сингъли? А за обвързаните - порочни, вредни?

# 194
  • Мнения: 2 868
Зарежете ги тези часове вече. За ходене на ски/море с приятели какво ви е мнението? Одобрявате ли, ходите ли?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт