Покажете си детските стаи - тема 16

  • 81 117
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 263
Ами като съм лаик в тази област...къде да ги кача, за да се  виждат?

# 676
  • Мнения: 35
Редактирай настройките на албума във фейсбук. Сега е достъпен само за приятелите ти. Направи го видим за всички. Иначе snimka.bg или prikachi.com

# 677
  • Мнения: 3 634
Под албума има надпис "Искате ли да споделите своя албум? Добавете приятели и роднини чрез връзката:".... копирай връзката отдолу. Няма нужда да променяш никакви настройки.

# 678
  • Мнения: 263
Под албума има надпис "Искате ли да споделите своя албум? Добавете приятели и роднини чрез връзката:".... копирай връзката отдолу. Няма нужда да променяш никакви настройки.
А да видим сега:)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.475375469139680.113110. … &l=d523a454bc

# 679
  • София
  • Мнения: 1 849
Chili, много хубаво е станало! Хареса ми  Peace

Октопод, офертата за масив ли е? А шкафчетата под леглото като на снимката ли ги остави?

Ние ходихме до Икеа миналата седмица и със сигурност ще поръчвам от другаде. Остава да уточня самото разпределение на гардероба и шкафовете. До края на седмицата трябва да съм готова, че не остана време.

# 680
  • Мнения: 5
Здравейте , чета ви редовно и сега съм в трескава подготовка за детска на 5 г.ми момиченце .
Избрали сме си мебелите да са в бяло с малко зелено -цвят киви -гланцово покритие.
Моля за съвет какав цвят да бъдат стените.Искам силен наситен цвята .Какво ще ме посъветвате.Маже би едната стена ще е с тапети а другите боя.
Благодаря Ви !!!

# 681
  • Мнения: 3 634
Октопод, офертата за масив ли е? А шкафчетата под леглото като на снимката ли ги остави?

ПДЧ+МДФ. Шкафовете на снимката ми харесват, но още не сме ги уточнили. Аз лично предпочитам да са като контейнери на колела, а не като чекмеджета. Ще пиша после какво сме поръчали и в края на септември най-после да покажа една снимка и аз. Сега малко ще отдъхна на морето, че като се върна имам тапети да свалям. ooooh! Приемам всякакви съвети как това да се случи по-бързо.

А и ще продавам мебелите от сегашното обзавеждане. Спалня с еднолицев матрак, 3 скрина с по 4 чекмеджета и бюро. Материала е чам, ползвали сме ги когато сме били на гости при нашите през последните 5 год. Който иска снимки може да ми пише. Цената е 300лв за всичко.

Chili, това на стената фото-тапет ли е? Откъде го купихте/поръчахте и цена, ако може? Целуни лъва.  Hug

# 682
  • Мнения: 1
Това би стояло много добре в детска стая на момиченце, не мислите ли??


http://vikiwat.com/akvarium-aq03-l-rozov.html

Аз чакам през септември. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 683
  • Мнения: 3 634
Не ми харесва защото всичко е изкуствено и пластмаса. Когато дойде детенце ще видиш, че ще даваш предимство на естествените материали и тъкани в стаята.  Wink

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 272
Приемам всякакви съвети как това да се случи по-бързо.

Много вода, на 2 или 3 етапа, но не прекалено много, че крие риск да се надигне шпакловката.

Нещо не ме впечатлява аквариумчето, за разлика от цената му. Simple Smile Особено с тези изкуствени растения... Изчакайте да поотрасне дететнцето и му направете класически такъв.

spinki Аз си играя с Sweet home 3D, но цветовете нещо не са съвсем реални, въпреки възможността за точно определяне на нюанса. Има я и online вариант, даже е с повече опции. Безплатно е.

# 685
  • Мнения: 263
Chili, това на стената фото-тапет ли е? Откъде го купихте/поръчахте и цена, ако може? Целуни лъва.  Hug

 Flutter М дам и аз си я харесвам...семпло...
Фототапета е от тук:
http://wallpapernewdesignmedia.blogspot.com/2011/07/blog-post_9033.html
за 3 дни ми го изработиха, като ми преместиха папагала както аз исках(в сайта е по средата, а при нас щеше да се падне зад леглото).Само дадох размери и казах какво искам.
Получих го по куриер с наложен платеж
10 м2 е стената, тапета излезе 171 лв.
Предлагат и монтаж (много приятен младеж) с който се уговорихме за удобен за нас ден.
Донесе си всичко човека, за 3 часа го налепи, изчака го да изсъхне, за да няма проблеми.
Монтажа излезе 60 лв + 10 лв лепило (аз поисках да го купи, защото нямах възможност да търся)
Много съм доволна....препоръчвам ги Peace

# 686
  • Мнения: 3 634
Благодаря ти! На мен са ми поръчали Трансформър и точно се чудех къде да го разпечатвам.

# 687
  • Мнения: 263
Благодаря ти! На мен са ми поръчали Трансформър и точно се чудех къде да го разпечатвам.
Joy Joy Joy Joy Joy
Може и по индивидуален проект, в смисъл пращаш им снимка и те ти го правят:)Simple Smile
И нашият искаше Уол.И ама ...много черно ми се видя...викам, не го произвеждат мамо вече и той се съгласи на Рио....
Успех с Трансформърс-а...
Само един съвет....където и да го поръчаш....викай си майстор да ти го лепи....не е като лепене на обикновени тапети, да знаеш...иска си напасване, избутване на въздуха...понеже е печат...много се внимава с цветовете, че може да размажат или да се скъса тапета докато е мокър....абе...не е проста работа!

# 688
  • на североизток
  • Мнения: 460
Chili, честито! Много ми харесва, наистина е семпло и точно подбрано! Дори големия цветен фототапет не превзема пространството, добре си го балансирала с бели стени!
А гардеробче нямате ли или си го предвидила за по-нататък? Паркета също много ми хареса Simple Smile

За свалянето на мноооого стари тапети, няколко пласта, използвах шише-пръскалка(от стар препарат за прозорци) и шпакла, а също и леген с вода и гъба Mr. Green Намокряш здраво, изчакваш да попие и сваляш. Ако са нови тапетите става по-лесно и бързо, може да минеш само с пръскалката Wink

# 689
  • Мнения: 169
ние за свалянето на тапетите използвахме на подобна пръскалка http://www.album.bg/az_i_anika/images/29865796/
  която пръска повече от тези от препаратите понеже трябваше много мокрене и минаване по няколко пъти с вода, след това с шпаклата

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт