Покажете си детските стаи - тема 16

  • 81 127
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 376
Честити нови детски стаи на Анита и Вещи в занаята!!!
Много детски, много слънчеви цветове, прекрасено килимче...с една дума ПРЕЛЕСТ  Peace

# 106
  • Мнения: 1 463
anita7, чудна е стаята! Браво! Много ми харесват цветовете. На коя фирма са - на Кроношпан ли и кои са? Разпределението е чудесно и фризът е забавен!

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 559
В старата тема писахме за Мдф и шарени  #Crazy  стаи, бях обещала да покажа тази, на малкия ми син.

 



           



В момента е малко музейна обстановката, детето не е стъпвало там повече от месец, след заметресението спим в стаите за гости, които са на по две крачки от входната врата.  Crazy

# 108
  • София
  • Мнения: 11 828
Момичета страхотни стаи сте показали. Simple SmileСъс здраве да ги ползват децата Ви!
Анита какви са цветовете на мебелите?И на коя фирма са плоскостите?
И ние сме замислили жълти стени,а мебелите съчетание на дъб и оранжево на Егер.Успяхме да разубедим девойката от розови мебели.Но затова пък ще купувам чаршафи на Winx. Joy

мама на 2 бебета олекотения варинат ли имаш на Уинкс или само чаршафи?Интересува ме олекотената завивка дали влиза в пералня?
В магазина на Роксимадрийм ми казаха,че трябва да влиза,ама аз да попитам някой,който използва.

# 109
  • Мнения: 426
Пера ги в пералнята, имам http://eshop.roxymadream.com/productv/1857/barbi.html и още една разцветка с оранжево и жълто и слончета по тях, но я няма вече.

# 110
  • София
  • Мнения: 11 828
Да разбирам ли,че олекотената завивка за единично легло влиза в пералнята?

# 111
  • Мнения: 426
Моята пералня е 6кг и ги перя там.

# 112
  • Мнения: 76
Да разбирам ли,че олекотената завивка за единично легло влиза в пералнята?

Моята пералня е 6,2 кг. и пера двойно олекотено за нашето легло без проблем.
Благодаря, момичета. И аз си харесвам творението. След много мислене, мерене и чудене трябваше да оставя и място за още едно легло, за евентуален малък човек в семейството ни след време Crazy.

Анита- килимчето е страхотно!
mds - стаята е много интересна и различна. Харесва ми.  Peace

# 113
  • Мнения: 3 794
Днес мъжът ми сложи корниза и може би утре ще поръчаме пердета  Party

А ето и осветителното тяло  Heart Eyes - http://www.arsalelektrik.com/imagess/cc4a7a4a-8665-45c8-9d4d-cf0440be1682.jpg

Килимът е на пеперуди и купихме страхотни декорации с пеперуди за стена.

# 114
  • Мнения: 448
Ще правим и ние детска и понеже стаята е малка, сигурно не повече от 10 кв а трябва да наместя там едно 3 и едно 5 годишно се чудя как да я наредя. Много ще съм благодарна на някакви решения в моя случай. Леглото явно ще е двуетажно, но малко се притеснявам да не се изпобият за втория етаж и да има летежи отгоре  Laughing

# 115
  • Мнения: 3 794
Зевзекова, http://enikom-m.com/files/catalog/00011663.jpg - това обзавеждане взехме за нашата стая  Peace Много е функционална и точно за по-малка стая.

# 116
  • Мнения: 448
Ау страхотно е, можеш ли да ми кажеш фирма, цена и размер в дължина. Много ти благодаря   bouquet

# 117
  • Австрия
  • Мнения: 2 327

Допада ми!  Браво Simple Smile

# 118
  • Мнения: X
Записвам се и аз да следя за идеи. Предстои ни обзавеждане на доста малка детска стая и няма да претрупвам с мебели  Grinning.

# 119
  • Мнения: 124
Честито и от мен на Вещи в занаята и Анита!
mds, страхотна стая!
Аз вчера писах на една фирма за гототапети с динозаври. Дано успея нещо да измисля все пак.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт