Покажете си детските стаи - тема 16

  • 81 127
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 367
Вещи в занаята и Анита страхотни стаички,много детски смях във тях пожелавам.

# 121
  • София
  • Мнения: 366
Здравейте! Присъединявам се към вас, тъй като ни предстои да преобзаведем детската стая, така че вече да може да приюти и малкия ни син, а не само баткото.
Искам да помоля, ако някой има препоръки за фирма, която може да ни направи качествени мебели по поръчка, да ми пише на лични. Стаята ни е доста малка и ще трябва да си поръчаме обзавеждането, а нямам никаква идея коя фирма в София или района би могла да свърши тази работа. Затова ви моля да ми пишете на лични за своя опит в това отношение  Hug

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 559
Благодаря момичета, аз си измислих обзавеждането с малко помощ и ми е много любима.
Inanna погледни снимките ми от стр 8 и ако искаш ми пиши, ще ти дам координати, доволна съм, една фирма ми прави обзавеждането на цялата къща.

# 123
  • Мнения: 12
Зевзекова, http://enikom-m.com/files/catalog/00011663.jpg - това обзавеждане взехме за нашата стая  Peace Много е функционална и точно за по-малка стая.


Здравей спряла си се на хубава стая. Може ли да ми кажеш колко са високи мебелите? Благодаря.

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
mds, много готина стая! И особено ме радва гръбчето на леглото. От каква материя е? За спалнята си представям такава табла.

# 125
  • София
  • Мнения: 985
За съжаление не мога да кажа цветовете на коя фирма са. Мъжа ми донесе мострите в къщи и не съм обърнала внимание. Като цяло той комуникира с фирмата, така че не мога да съм полезна. Иначе основата е светло бежаво, а вратите пастелно син и оранжев.

# 126
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 878
Страхотни идеи има тук,ние ще правим стая за момче наесен,благодаря за идейките.

# 127
  • Мнения: 3 794
Зевзекова, Slance82 , ето стаята - http://www.enikom-m.com/bg/product/0/detsko-obzavejdane-twix/41586-5_26_95.html
Цената от 850 лв е в случай, че бреза+зелен. Зеленото не е като на снимката. Много свежо резедаво е  Peace Ние търсехме точно такова. Ако изберете друг цвят цената е 1250лв. Фирмата е ИРИМ - всички мебели вкъщи са на тази марка и сме много доволни. Фирмата е Русенска.

Общата дължина на двуетажното легло+високата етажерка е 376см, като високата етажерка е отделен модул и може да се сложи на друго място (най-добре е обаче да е както е на картинката)  Peace

# 128
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Девойки, сега намерих този сайт, детските стаи в него супер много ми харесаха. Цените (поне за мен) са соленички, но пък човек може да си открадне някоя и друга идейка  Hug

тук

# 129
  • Мнения: 158
Девойки, сега намерих този сайт, детските стаи в него супер много ми харесаха. Цените (поне за мен) са соленички, но пък човек може да си открадне някоя и друга идейка  Hug

тук

чудесна страница.има доста хубави неща

# 130
  • Мнения: 12
Зевзекова, Slance82 , ето стаята - http://www.enikom-m.com/bg/product/0/detsko-obzavejdane-twix/41586-5_26_95.html
Цената от 850 лв е в случай, че бреза+зелен. Зеленото не е като на снимката. Много свежо резедаво е  Peace Ние търсехме точно такова. Ако изберете друг цвят цената е 1250лв. Фирмата е ИРИМ - всички мебели вкъщи са на тази марка и сме много доволни. Фирмата е Русенска.

Общата дължина на двуетажното легло+високата етажерка е 376см, като високата етажерка е отделен модул и може да се сложи на друго място (най-добре е обаче да е както е на картинката)  Peace

forest_veil  Благодаря ти! Разглеждах сайта на тази фирма и наистина има много интересни неща.

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 4 591
Здравейте, обзавеждаме първата стая на сина ми и доста често ви следих, макар да не съм се включвала. Скоро ще имам снимки от стаята, но имам още чудения. Стените ги исках с синьо и зелено, но накрая цветовете се оказаха много по-тъмни от замисленото. Мебелите са чамови с бял байц, подът също е съвсем светъл, почти бял. Поръчах прозрачни пердета с картинки в долната част в синьо, зелено и оранжево. Обаче трябва да има щори, защото стаята е южна и се питам какъв цвят да са. Вече ми стои малко тежка обстановката с тези тъмни стени и ме е страх, че всичко различно от бяло на щорите ще пресоли манджата. На всичкото отгоре купих доста тъмна , но много шарена покривка за леглото и по нея освен зелено и синьо има и оранжево. Та се питах дали щорите може да са мноооого светло оранжеви? А килимът? Стаята както казах е южна, с големи прозорци и 13 кв. м.

# 132
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
desive78, според мен на цветни стени и пердета, ще стоят добре само бели щори. Поне аз както си го представям, без да съм видяла стаята. От алуминиевите хоризонтални щори ли ще слагате?

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
desive78, аз съм за бели, хоризонтални, алуминиеви щори.
Всички светли щори, особено тези от плат не могат да затъмнят стаята. Това е проблем при южните стаи през лятото.
Все пак зависи какъв ефект търсите - на затъмнение или просто да не се вижда вечер в стаята newsm78

Пусни някоя снимка, за да се види по-добре.

# 134
  • Мнения: 448
Зевзекова, Slance82 , ето стаята - http://www.enikom-m.com/bg/product/0/detsko-obzavejdane-twix/41586-5_26_95.html
Цената от 850 лв е в случай, че бреза+зелен. Зеленото не е като на снимката. Много свежо резедаво е  Peace Ние търсехме точно такова. Ако изберете друг цвят цената е 1250лв. Фирмата е ИРИМ - всички мебели вкъщи са на тази марка и сме много доволни. Фирмата е Русенска.

Общата дължина на двуетажното легло+високата етажерка е 376см, като високата етажерка е отделен модул и може да се сложи на друго място (най-добре е обаче да е както е на картинката)  Peace

Много ти благодаря за информацията  Hug

Общи условия

Активация на акаунт