Покажете си детските стаи - тема 16

  • 81 127
  • 750
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
Вещи в занаята,  страхотна стаята.... поздравления, имам въпрос за латекса понеже съм се насочила към лилавата гама много светло  и тъмно лилав за акцент. Искам да те попитам каква марка е, готови ли са цветовете или тонирани допълнително?Благодаря предварително.
Момичета аз напредвам бавно но славно, замазката на пода е готова и съхне вече трета седмица, тавана е готов с гипсокартон и минерална вата за изолация и в момента ми шпакловат стените, другата седмица ще наредят паркета, циклене и лакиране, следва латекса за стените и монтаж на обзавеждането.Вижда му се края надявам се на 15 юли да спим вече в новата стая, пердета и килим оставам за по нататък, в момента съм на вълна ....осветление, избирам луни/квадратни с диодни лампи/.
Това е от мен, приемам съвети за вида на латекса неискам български спрях се на dulux, но за съжаление в Стара Загора няма предлагане на тази марка.Сега ме навиват за гръцки ...и незнам...
Помагайте момичета и успех с ремонтите.

# 136
  • Мнения: 4 376
Нашата детска вече е монтирана.
Остават рамките и матраците и ще следват снимки.
Внучката вече подреди според своя вкус  Grinning

# 137
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 887
dariel,има латекс на Dulux  в Стара Загора - в Баумакс има готови цветове,а има и тониране в Индустриална зона.

# 138
  • Мнения: 4 376
Нащраках малко предварителни снимки.
Има още малки детайли като стикери, допълн. закачалки, килим,кутии или плетени панери, но това ще видите в следващите снимки.
Тъй като качеството на снимките е под задоволително  Mr. Green, уточнявам, че цветовете са светло люляково за тавана, по-наситено за стените.Пердетата са много светло люляково, завесите са слонова кост.
Мебелите са в слонова кост и зелен океан.
Има да се сглобява още и гардеробчето на куклите /но това е изненада за Софи/.
Всички цветове си ги е избирала внучката, като само в тоналността й помогнахме.
Вчера поспорихме в магазина, когато отидохме да купуваме стола, но тя категорично си хареса този с пчеличките  Grinning
 http://merypoppins.snimka.bg/children/detska-staya.686661

# 139
  • у нас
  • Мнения: 5 748
Нащраках малко предварителни снимки.
Има още малки детайли като стикери, допълн. закачалки, килим,кутии или плетени панери, но това ще видите в следващите снимки.
Тъй като качеството на снимките е под задоволително  Mr. Green, уточнявам, че цветовете са светло люляково за тавана, по-наситено за стените.Пердетата са много светло люляково, завесите са слонова кост.
Мебелите са в слонова кост и зелен океан.
Има да се сглобява още и гардеробчето на куклите /но това е изненада за Софи/.
Всички цветове си ги е избирала внучката, като само в тоналността й помогнахме.
Вчера поспорихме в магазина, когато отидохме да купуваме стола, но тя категорично си хареса този с пчеличките  Grinning
 http://merypoppins.snimka.bg/children/detska-staya.686661


Леглата от коя фирма са?

# 140
  • София
  • Мнения: 11 828
mery_poppins1 със здраве да си ползва детенце стаята и да е много щастливо в нея!

Имам въпрос какви матраци купувате за новите легла в новите детски стаи? Simple Smile
Колебая се основно между ТЕД и Магнифлекс,но не съм се ориентирала и в цените.Препоръчаха ми и някакви турски Life,но не мога да ги открия къде се намират в София.
Приемам всякакви мнения и отзиви.До няколко дни трябва да го намерим и купим.
Предварително благодаря!

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
mery_poppins, честита стая! Много щастлива изглежда внучката и има за какво! Simple Smile
На мен ми харесва стола с пчеличките, връзва се със стаята, не знам защо сте спорили.  Mr. Green

Just...a woman, ние взехме такива матраци  на ТЕД, за момента сме доволни - от 4 спанета. Аз исках да вземем Нани, ние в спалнята от 1 година сме с такъв и ми е супер, но имахме спор с мъжа ми относно дебелината (дали е 18 или 20 см, дори и линийката не беше категорична явно  ooooh! Close).

# 142
  • Мнения: 4 376
Just...a woman ,Шунка благодаря  Hug, да ви се връща и на вас.
Sinara , цялото обзавеждане е от една и съща фирма.Не знам дали няма да е реклама,така че който го интересува - на ЛС.
На малкия ми син в стаята, ползваме от 1 година два матрака "Simple".
Доволни сме, пък и не са  скъпи.
Сега отново сме се ориентирали към тях.Намерих ги в Продавалника и то с безплатна доставка.
http://prodavalnik.com/dvulitsev-matrak-simple---rosmari---5-nam … a-strana-i5208385

# 143
  • Berlin
  • Мнения: 11 362
mery_poppins1, много свежа стая! Особено харесвам тази подвижна закачалка за дрешките. Аз искам такава за нас, но не намирам подходяща по магазините.
Малкият сега спи с Магнифлекс в кошарата, за леглото сигурно пак такъв ще вземем.

# 144
  • на североизток
  • Мнения: 460
Честито и от мен на внучката на mery_poppins1 ! Да са живи и здрави бабите да помагат, както морално, така и материално, че в тая нашата държава едно младо семейство само не може да се справи!

Аз също се колебаех м/у Магнифлекс и Тед, и накрая избрах този матрак на Тед, който в момента е на промоция -10%. Но аз така или иначе го харесах на живо като ги изпробвах в магазина. Подматрачната рамка ще е тази, само дето не съм избрала още протектори, че особено за малката ще има нужда дори и от непромокаем. Вие на кои фирми сте купили протектори?

# 145
  • Мнения: 168
.

Последна редакция: пт, 29 юни 2012, 23:06 от Роделинка

# 146
  • Мнения: 4 376
abs , цялото това обзавеждане, включ. и подвижната закачалка ни е изработено по поръчка.Предните колелца ги поискахме със стопери, за да не може да се движи закачалката при най-малкото докосване.По магазините наистина няма нещо подходящо за д. стая.Повечето подвижни закачалки са от метални пръчки и не са много за показване в стая.Снахата има такъв, но е сложен в килера.
iv4i_79, благодаря за пожеланията към бабите  Laughing, дано и вие има на кого да разчитате. За мен е достатъчно да видя щастливото изражение на внучката и затова съм готова на големия подвизи  Mr. Green

# 147
  • Австрия
  • Мнения: 2 327
Свежа, ведра и усмихната е атмосферата в детската стая, mery_poppins1 - нека винаги да е такава  Grinning Много хубави цветове! Усмихна ме щендера с рокличките - закачливо, по момичешки кокетно.. Браво!

# 148
  • Мнения: 448
Ние преценихме, че най-добре е да отстъпим голямата спалня, около 15 квадрата на децата, пък ние да се набутаме в тази която е 9, май така е най-практично  newsm78
В този случай ще имам по-широк избор за мебели и как да организирам пространството за игра. Нещата, което е показала Labrex много ни харесаха, особено модулите с двуетажните легла. Ще се спрем на някои модел там и мъжо обеща, че ще го направи  Party Така, че малко се поуспокоих.

Иска ми се да избера 2 цвята за стаята, спокойни и може би по-убити. Децата са ми много щурави и весели и ярки цветове биха ги превъзбуждали още повече. Вие какво мислите? Аз понеже нямам никакъв нюх и вкус за подредби ми е много трудно да се спра на коомбинация.

# 149
  • Мнения: 73
Ние преценихме, че най-добре е да отстъпим голямата спалня, около 15 квадрата на децата, пък ние да се набутаме в тази която е 9, май така е най-практично  newsm78
В този случай ще имам по-широк избор за мебели и как да организирам пространството за игра. Нещата, което е показала Labrex много ни харесаха, особено модулите с двуетажните легла. Ще се спрем на някои модел там и мъжо обеща, че ще го направи  Party Така, че малко се поуспокоих.

Иска ми се да избера 2 цвята за стаята, спокойни и може би по-убити. Децата са ми много щурави и весели и ярки цветове биха ги превъзбуждали още повече. Вие какво мислите? Аз понеже нямам никакъв нюх и вкус за подредби ми е много трудно да се спра на коомбинация.
и аз винаги съм мислела кат теб,че по-голямата спалня трябва да е за децата,но в нашия случай като видях малката колко е по слънчева реших че това е по-важно:)
За цветовете...не разбрах децата дали едно или разнополови?

Общи условия

Активация на акаунт