От Франция до България - превоз на покупките ни (15)

  • 41 993
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2
roni,аз имам и в двата курса,днес си я взех от еконта-то да не бях имала,с едно якенце е само,чакам още други неща

Е как си ги получила днес, след като ги разпращат днес? newsm78
Днес си взех пратката от курса от 20/08,а в история на доставките на СД видях,че имам и в курса от 23/08 пратка,но нея няма как да съм я получила.Рони,якето е на вербоде, 94,макар,че никъде не пише,че е този размер,понеже е двулицево и няма етикет,струва ми се по-голямо,за подарък е,като на снимката е и ми харесва
http://www.laredoute.fr/vente-blouson-reversible-fille-special-m … n&prodcolor=1

# 676
  • Русе
  • Мнения: 643
Вчера си взех от Фр2Бг ларедутски поръчки направени на 7. и 8.08. - без подарък , и от 31.07. и 9.08. - с подарък  Peace

# 677
  • Мнения: 3 372
И аз получих мейл от Франсето, ще имам пижами Mr. Green

# 678
  • Мнения: 3
И моят имейл е факт за последните ми поръчки от намалението.Уф,отдъхнах си Whistling
Хайде на мейлите! В 18 ч предадени на Еконт...  Whistling

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 21:58 от VeliG

# 679
  • Варна
  • Мнения: 6 896
Пък аз нямам мейл а имам получена на 14ти... ще има караници. Crossing Arms

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 1 286
И аз нямам мейл, а трябва да имам получена поръчка, преди курса... Crazy

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 366
И аз нямам мейл, а трябва да имам получена поръчка, преди курса... Crazy
И аз нямам, ама си чакам. Днес сигурно ще ги пуснат  Peace

# 682
  • Мнения: 2 181
А аз имам мейл, но пратката ми не е дошла в пощата. До сега не е имало пропуск- пуснати предния ден- идват на следващия. Сега обаче ще почакам до утре.

# 683
  • Мнения: 99
Аз имам една поръчка която би трябвало да е изпратена от Франция с фантомния  им курс, но досега все още я няма. Някой се обзаведе с моите сандали. От Францето трърдят че всичко което са получили са ми го пратили, но пакета със сандалите го няма. Явно или са го пратили  по погрешка на някой  друг, или някой по веригата ше се обзаведе с тях.

# 684
  • Сливен
  • Мнения: 457
И аз имам липсваща пратка.Би трябвало да е получена на 08.08. От Фр.ме накараха  да се свържа през конт.форма на сайта с клиент.им отдел,но водя много трудна комуникация с тях. ooooh! последният им отговор е май да се обадя по тел.днес отново писах на Фр.,изобщо не знам как ще се разберем  Whistling

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 366
И аз имам липсваща пратка.Би трябвало да е получена на 08.08. От Фр.ме накараха  да се свържа през конт.форма на сайта с клиент.им отдел,но водя много трудна комуникация с тях. ooooh! последният им отговор е май да се обадя по тел.днес отново писах на Фр.,изобщо не знам как ще се разберем  Whistling
Ужас!!! И аз при Вас с липсваща поръчка, която колисимото ми дава, че е пристигнала на френския адрес на 08.08. Явно батаците започнаха  #Cussing out

# 686
  • Мнения: 197
момичета на едната ми поръчка пише centre courrier това какво ще рече, че е отишла пункт ли

# 687
  • Мнения: 277
Знаете ли ще пристига ли курс на Франсето и изобщо има ли тръгнал.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 210
Знаете ли ще пристига ли курс на Франсето и изобщо има ли тръгнал.

Следващият курс е на 4.09. Sad

# 689
  • Мнения: 99
Аз имам една поръчка която би трябвало да е изпратена от Франция с фантомния  им курс, но досега все още я няма. Някой се обзаведе с моите сандали. От Францето трърдят че всичко което са получили са ми го пратили, но пакета със сандалите го няма. Явно или са го пратили  по погрешка на някой  друг, или някой по веригата ше се обзаведе с тях.

При мен със сигурност е получена на френския адрес, ларедутците я бяха пуснали с плащане на място и Франсето са я приели и след нея вече отказаха да взимат такива поръчки. Мен ме накараха да си платя на тях за пратката, и по пътя някъде пратката изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт