Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 6

  • 41 623
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 839
Здравейте момичета,
извинявам се предварително за лаишкия ми въпрос, но никога не съм пазарувал от Орифлейм и ми е любопитно/неясно нещо дребно относно пазаруването...
Разглеждам сега хартиен каталог номер 17 и не разбрах - само от него ли може да се поръчва или може да се заяви и код на продукт от сайта на Орифлейм/със статус наличен/ и се добави към нещата предлагани в каталога?

дано ясно съм си формурилал питането.  Simple Smile

Да,можеш да си поръчаш и продукт,който е извън каталога,но в сайта е със статус Наличен Simple Smile
Обикновено обаче тези продукти не са на промоция и излизат по-скъпи Simple Smile

# 646
  • Мнения: 25
by Marcel  е страхотен аромат, тежък и много, за хора, които харесват такива аромати, е страхотна инвестиция.
  Календарчета няма, и картички няма, нищо няма. Буквално,започваме утрешния каталог с полу-празен сайт, явно 17ти е бил повече от успешен.

# 647
  • Мнения: 0
by Marcel  е страхотен аромат, тежък и много, за хора, които харесват такива аромати, е страхотна инвестиция.
  Календарчета няма, и картички няма, нищо няма. Буквално,започваме утрешния каталог с полу-празен сайт, явно 17ти е бил повече от успешен.
Мисля, че ще са в продажба от утре.

# 648
  • Мнения: 2 839
Календарите и картичките ще са в продажба от понеделник.Аз смятам да поръчам само джобни календарчета,не мисля че има смисъл да се дават излишни пари за хартийки Simple Smile

# 649
  • Мнения: 25
ААа, ок, благодаря Simple Smile

# 650
  • Мнения: 2 839
Току що пуснах поръчка и пуснах и комплекта на Джордани Голд-перли и четка.Във фактурата ми го отчете като комплект със своя код,и отделно с различни кодове перли и четка.Смятах,смятах всичко ми излезе точно,няма да ми дойдат 2 комплекта,нито ще платя двойна цена ... само не разбрах защо ги изписаха и като комплект и отделно ... Thinking Thinking Thinking

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 255
Току що пуснах поръчка и пуснах и комплекта на Джордани Голд-перли и четка.Във фактурата ми го отчете като комплект със своя код,и отделно с различни кодове перли и четка.Смятах,смятах всичко ми излезе точно,няма да ми дойдат 2 комплекта,нито ще платя двойна цена ... само не разбрах защо ги изписаха и като комплект и отделно ... Thinking Thinking Thinking
нямам представа защо,но в преден каталог като имаше компект спирала с очна линия и при тях така ги изписваше системата  Peace

# 652
  • Мнения: 3 034
За да може, ако едното свърши, да вземеш другото на намалената цена. Иначе те ще са винаги обвързани и едното липсва ли, няма да можеш да получиш и другото. Peace

# 653
  • Мнения: 1 111
как се нанася фон дьо тен- моят  е на Джордани голд,с помпичка...имам и тампонче за него.
До сега винаг исъм нанасяла кат осе мацна тук-там по лицето с пръст,както нанасям крем, и после разтрия с тампончето...но мисля,че греша

# 654
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 530
tuly, изцеди от фон дьо тена на тампончето и нанеси на лицето с потупване, така се разпределя много по-равномерно Peace

# 655
  • Мнения: 2 839
С тампонче се хаби много повече фдт,защото голяма част от него остава в самия тампон.
Аз нанасям по малко на цялото лице и го разнасям хубаво.Ако има места където се е насъбрало (при мен се случва в областта на веждите) , тогава отстранявам ненужното с тампона.
Кой фдт ползваш на Джордани Голд?Изобщо не са покривни ..

# 656
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 530
...
Кой фдт ползваш на Джордани Голд?Изобщо не са покривни ..

Мен ми харесват и са ми покривни, въпреки, че от лятото имам едни петна, които прикривам с фдт. Първо ползвах минералният, но сега си взех адаптиращия и съм по-доволна от него!
За да не попива голяма част от продукта във фдт, трябва предварително да се намокри-така и се разнася по-равномерно Wink
Друга опция е с четка за фдт, също ползвам, става по-прецизно и по-бавно

# 657
  • Мнения: 2 839
Благодаря за съветите,ще пробвам!
Аз също ползвам адаптиращия,а майка ми този против стареене,със стягащ ефект и той е по-покривен.
Сега с с матиращия,който е друга серия и съм по-доволна Simple Smile

# 658
  • Мнения: 4 111
Здравейте,
някой използвал ли е нещо от серията EcoBeauty, доволни ли сте?

Последна редакция: пн, 26 ное 2012, 18:44 от Лилянчо

# 659
  • София
  • Мнения: 9 370
Лилянчо - Аз лично много харесвам, EcoBeauty, ползвам душ гела и  фондьотена

Общи условия

Активация на акаунт