Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 6

  • 41 602
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 111
Благодаря, Vavian, аз съм хвърлила око на ФДТ и на изглаждащия дневен крем.

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 255
Здравейте,
някой използвал ли е нещо от серията EcoBeauty, доволни ли сте?
аз ползвам околоочния,много съм доволна,но зависи какъв ефект търсиш ти

# 662
  • Мнения: 0
започнахме с липсите.да имате love potion в повече?

# 663
  • Мнения: 1 111
Кой фдт ползваш на Джордани Голд?Изобщо не са покривни ..
ето този ползвам- http://www.duniavirtual.com/health_beauty/beauty_cosmetics/10421 … ?action=tanyadonk
доволна съм от него, да си призная купих си го преди две години още и надписът е в златисто,като на снимката...а сега,в каталозите виждам,че надписа е в черно,но предполагам фондьотена си  е същия или греша?
Доволна съм от покривността на моя,явно съм си уцелила и цвета-имам матова кожа и ползвам Golden beige

За да не попива голяма част от продукта във фдт, трябва предварително да се намокри-така и се разнася по-равномерно Wink
Друга опция е с четка за фдт, също ползвам, става по-прецизно и по-бавно

незнаех,че има четка...а кое да намокря,че не се ориентирах-тампончето ли

# 664
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 529
tuly , да, тампончето ако се изпере преди да се ползва, не поема такова голямо количество от продукта Wink
Флакончето на Джордани ФДТ са променени, но иначе продуктите са същите (или може би подобрени)

# 665
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 232
Ауу влюбена съм в гердана на страница 105! ще си го поръчам.
Лошото е че исках и един парфюм, но много скъпо ще ми стане и няма как... ще го прежаля парфюма и ще го оставя за някой друг път.  Но поне гердана ще е мой!

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 255
Ауу влюбена съм в гердана на страница 105! ще си го поръчам.
Лошото е че исках и един парфюм, но много скъпо ще ми стане и няма как... ще го прежаля парфюма и ще го оставя за някой друг път.  Но поне гердана ще е мой!
Deathcrush,този месец има отново безплатна кампания за регистрации,според мен щом си харесала парфюм и ти идва скъп,по-добре се запиши,така продуктите ще ти идват в пъти по-евтини.Много хора,които ползват техните продукти го правят само за да пазарят за себе си,регистрацията не те обвързва по никакъв начин да продаваш или т.н.

# 667
  • Мнения: 0
Здравейте,
някой използвал ли е нещо от серията EcoBeauty, доволни ли сте?
Имам крема за около очи.
Приятен аромат ( на билки ) и овлажняващо действие, но много бързо се разделиха фазите - отделя се нещо като водичка, може би защото не го съхранявам в хладилник.
При другите кремове, които ползвам, не се получава, но трябва да се отбележи, че този съдържа естествени съставки.
От душ гела и аз съм много доволна ( като Vavian ), много добре измива, въпреки че лично аз не съм очарована от аромата, както и от аромата на тоалетната вода от същата серия.
Въпрос на вкус.
 Simple Smile
Само да допълня.
Интересува ме ФДТ.
Каква е покривността и става ли за по - мазна кожа?

Последна редакция: чт, 29 ное 2012, 12:19 от fruit_cocktail

# 668
  • Мнения: 4 428
Само да допълня.
Интересува ме ФДТ.
Каква е покривността и става ли за по - мазна кожа?

Ужасен, наистина ужасен  ooooh! Това беше първият ФДТ, който изхвърлих нов, след 1-2 опита. Маже се ужасно неприятно по кожата. Няма шанс да го нанесеш равномерно, никакво преливане. Стои мазно и на петна  ooooh! Въобще, ама въобще не го препоръчвам  Naughty

# 669
  • Мнения: 0
Момичета, търся си представител от Варна. Някой да ме насочи??

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 255
Момичета, търся си представител от Варна. Някой да ме насочи??
на първа страница са изброени по градове

baby_doll

# 671
  • Мнения: 0
Само да допълня.
Интересува ме ФДТ.
Каква е покривността и става ли за по - мазна кожа?

Ужасен, наистина ужасен  ooooh! Това беше първият ФДТ, който изхвърлих нов, след 1-2 опита. Маже се ужасно неприятно по кожата. Няма шанс да го нанесеш равномерно, никакво преливане. Стои мазно и на петна  ooooh! Въобще, ама въобще не го препоръчвам  Naughty
Мерси много.
Изглежда не е за моята кожа, аз предполагах, че най - вероятно е за по - суха кожа...
Ще продължа да си ползвам Адаптиращия ФДТ на Джордани Голд.

# 672
  • Мнения: 45
Здравейте, искам да попитам:
1. В София някъде могат ли директно да се пробват и закупят продуктите или трябва поръчка по каталога само? Защото се чудя за цвета на фон дьо тена и ми се иска да го пробвам newsm78
2. И още един въпрос - коя от сериите фон дьо тен бихте ми препоръчали - GG или Everlasting?
3. Някой пробвал ли е - Коректор на контурите Oriflame Beauty и за какво се използва, много ли е малко и мазно или прахообразно е?
4. Кой коректор бихте ми препоръчали за сенките под очите някакъв да не седи сух, а по-свеж?
Благодаря   bouquet

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 03:08 от fox

# 673
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 529
Здравейте, искам да попитам:
1. В София някъде могат ли директно да се пробват и закупят продуктите или трябва поръчка по каталога само? Защото се чудя за цвета на фон дьо тена и ми се иска да го пробвам newsm78
2. И още един въпрос - коя от сериите фон дьо тен бихте ми препоръчали - GG или Everlasting?
3. Някой пробвал ли е - Коректор на контурите Oriflame Beauty и за какво се използва, много ли е малко и мазно или прахообразно е?
4. Кой коректор бихте ми препоръчали за сенките под очите някакъв да не седи сух, а по-свеж?
Благодаря   bouquet

На всички тези въпроси, най-добре можеш да намериш отговор в ЦО в София-тами ма и мостри, можеш да направиш и проба на продуктите. Но ако под "директно" купуване имаш предвид като в магазин-не, няма такава опция. Трябва да е от консултант и ли самата ти можеш да се регистрираш, сега е и безплатна регистрацията в този каталог.
За фдт и другите въпроси относно козметиката-зависи много ог кожата ти, GG е за по-суха кожа, EVERLASTING е по-покривен, за смесена към мазна кожа.  Най-добре е да отидеш на дермоанализ някоя Събота в ЦО и там ще получиш добри съвети какво е подходящо точно за твоята кожа Wink

# 674
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Рол/оните от тази серия цапат ли дрехите http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=23725 ? Разликата между тях само аромата ли е?
Помагайте кой да си избера?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт