Град-мечта :)

  • 2 917
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
А мъжете там забрадени и забулени ли ще влизат...в тоя град?
А ще има ли такива мъже, които ще държат под ключ и ще ги ползват само в дни на овулация?
Щото така ми се вижда справедливо..... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 24 467
Въпросът не е дали ще се размножават, а дали ще има цивилизация изобщо.  Laughing

Отговорихме- ако могат да се възпроизведат що да няма цивилизация?
Ще има една мъжка, една женска, една неопределена- нищо не пречи.

# 17
  • Мнения: 25 920
За мъжката и неопределената - не знам, но за женска силно се съмнявам да просъществува.
Докато жените си мерят циците, обезкосмията, манджите и водят кървави войни чие дете кого ударило първо, някой трябва да измисли топлата вода и колелото, все пак.  Laughing

# 18
  • Мнения: 24 467
Не се знае знае ли се. Няма да имат интерес да си мерят циците, обезкосмявания да правят и да се надманджват.
Виж, за децата ще продължат да се наддумват, но то и в останалите общества все има състезания за нещо, в хетерото- също. Самоизбиването ще доведе до естествен подбор и ще подобри качеството по естествен начин.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
В лекция на една много известна антроположка /не мога да  се сетя как се казва сега/, бе казано нещо такова: Нека не забравяме, че повечето гении са мъже...както и повечето идиоти.... Laughing
Това във връзка с казаното от Как Сийка..Права е, мъжете си трябват за циливили........ Grinning

# 20
  • Мнения: 24 467
На жената ако никой не й пречи, що неща ще сътвори... Даже и цивилизация.
А на мъжа, ако няма кой да му помага и напътства, каква цивилизация чакате да направи?  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 25 920
Ако на жената не ѝ пречат, ще сътвори това:

Цитат
Всичко в розово инструктирано с диаманти. Много златно покритие.
Много красиви жени, усмихнати, модерни.
Много цветя, море, пясък слънце.

 Joy

Мъжката цивилизация предполагам, ще е високо технологична. Мъжете са по-мързеливият пол, което автоматично ги прави по-големи изобретатели и откриватели. Всички знаем, че мързелът е двигател на прогреса.  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 510
По-интересният въпрос е може ли да има цивилизация само от жени.

Не, не може да се размножават. При случай, че не е клониране.


Щом има начин да се възпроизведат- що да не може? Може си.
Е, да. Трябва да се възпроизвеждат, при случай, че не са вечни или да се самоусъвършенстват и развиват както Вселената.

# 23
  • Мнения: 24 467
Е, просто трите паралелни цивилизации ще имат различен цвят, аромат, вътрешни противоречия и нужди. Ама какво им пречи да си съществуват- коя в розово, коя- в синьо, коя- шаренка.

# 24
  • Мнения: 6 365
Най-гот ще е да селектираме и модифицираме генетично породи розови коне и понита:)

# 25
  • Мнения: 25 920
А тези, които не сме млади, красиви, достатъчно глупави и не харесваме розово - къде да ходим?  Crossing Arms
Но от друга страна, нямам нищо против розовите лейдита да си се отделят някъде и спокойно да се отдадат на самовъзхищение. Пък ако ще и цивилизация да го нарекат.  Peace

# 26
  • Мнения: 24 467
А тези, които не сме млади, красиви, достатъчно глупави и не харесваме розово - къде да ходим?  Crossing Arms
Но от друга страна, нямам нищо против розовите лейдита да си се отделят някъде и спокойно да се отдадат на самовъзхищение. Пък ако ще и цивилизация да го нарекат.  Peace

А-а-а, не ви знам аз вас. Ма споменах за третата цивилизация май...

# 27
  • Мнения: 86
Този град ще привлече доста хомосексуални жени (предполагам). Подозирам, че хич няма да е в розово обагрен и ще има не понита, а питбули.

Такова място е имало някога, но е било остров в съседна Гърция (Лесбос)  Wink

# 28
  • Мнения: 64
Този град ще привлече доста хомосексуални жени (предполагам). Подозирам, че хич няма да е в розово обагрен и ще има не понита, а питбули.

 

A не ако има лесбийки, не искам да живея в такъв град. Simple Smile
Аз си го представям като Барби град. Wink

# 29
  • Мнения: 6 410
Аз си го представям като Барби град. Wink

О, ще е по-кичозно дори от Дубай!? Това ще е наистина невиждано.

Ето едно расово арабско пони от специалната селекция на добрия принц, който не е Кен. Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт