Първокласници - набор 2005 - 8

  • 32 555
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Sofia
  • Мнения: 4 552
Не е ли по-готино те да си надпишат етикетите  newsm78

# 586
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не е ли по-готино те да си надпишат етикетите  newsm78

Не всички деца могат да пишат и преди първи клас  Grinning

А и моят син такива разкрачени букви би изпляскал, че освен него самия, малко други хора, че успеят да ги разчетат.

# 587
  • Sofia
  • Мнения: 4 552
Не е ли по-готино те да си надпишат етикетите  newsm78

Не всички деца могат да пишат и преди първи клас  Grinning

А и моят син такива разкрачени букви би изпляскал, че освен него самия, малко други хора, че успеят да ги разчетат.

Оф, забравих, че не могат да пишат  Blush Той моят криви и някои огледални ги пише, но се разбира  Mr. Green                             

# 588
  • Варна
  • Мнения: 2 576
И аз попитах моя синковец кой му е любимия певец, установих че не знае как се казват, но запя песента Simple Smile. Та тя е "Заедно" на Графа, Любо и Орлин. За чалга културата не ми се е налагало да обяснявам. Като че ли най-много харесва рок музика - мъжа ми все такъв стил музика върти в колата. С нетърпение очаква да може да свири "яки парчета" на китарата Simple Smile. У дома се слуша радио всекидневно, въртя БГрадио, Фокус и Браво, но така и не съм му обръщала внимание кой изпълнява дадена песен.  Днес се заслуша по някакво рап парче и отбеляза, че те не пеели ами говорели  Mr. Green.
 Иначе любимите книжки си ги каза с авторите Simple Smile : "Мили мой Мио", "Пипи дългото чорапче", "Мечо Пух" (и как не като го карам да си води дневник Simple Smile).

ПП: И той си тананика от време на време "Дим да ме няма" Simple Smile.

Последна редакция: пт, 31 авг 2012, 16:28 от Solar Wind

# 589
  • Варна, България
  • Мнения: 742
Питах сина ми коя му е любимата музика -
"Рап, рок и накрая нежните. Нежните /балади/ са ми най нелюбими".  bowuu

У дома и в колата покрай мъжа ми се слуша само рок и метъл. Малкият харесва Офспринг и Джудас прийст.
Чалга не се слуша вкъщи и не е никак наясно с тази "халтура".
Днес заяви, че радио Сити му е любимото   Mr. Green

# 590
  • София
  • Мнения: 3 966
Не е ли по-готино те да си надпишат етикетите  newsm78

И аз си мислих да дам на Дани, той да си ги надпише, защото като го гледам, как пише, ми се струва, че попчеркът му е разбираем, но пък може и някой да се затрудни Thinking.

# 591
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Елспет, и на мен ми стана интересно какви са тез готови ненадписани етикети.

# 592
  • Мнения: 2 171

...Единственото, което искам в момента, е дъщеря да ми си дойде у дома. Толкова много ми липсва вече  Cry. Извинете...

И аз съм в същото положение, така че те разбирам много добре Rolling Eyes. Още една седмица! Уж нищо не е, но накрая времето най-бавно минава Sad

# 593
  • Мнения: 2 677
"Дим да ме няма" и "Носсааа, носсаааааа" (Мишел Тело Laughing).

същата работа + народна музика / странно ми е за народната от къде newsm78 при условие, че ние слушаме повече рок/

# 594
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Иначе любимите книжки си ги каза с авторите Simple Smile : "Мили мой Мио", "Пипи дългото чорапче", "Мечо Пух" (и как не като го карам да си води дневник Simple Smile).

Сега ако кажеш, че го караш да прави и писмен преразказ и да рисува картинка по темата  Grinning

# 595
  • София
  • Мнения: 6 171
Иначе любимите книжки си ги каза с авторите Simple Smile : "Мили мой Мио", "Пипи дългото чорапче", "Мечо Пух" (и как не като го карам да си води дневник Simple Smile).
Сега ако кажеш, че го караш да прави и писмен преразказ и да рисува картинка по темата  Grinning
За чувствата на лирическия герой нищо не споменахте.

# 596
  • Мнения: 6 031
Иначе любимите книжки си ги каза с авторите Simple Smile : "Мили мой Мио", "Пипи дългото чорапче", "Мечо Пух" (и как не като го карам да си води дневник Simple Smile).
Сега ако кажеш, че го караш да прави и писмен преразказ и да рисува картинка по темата  Grinning
За чувствата на лирическия герой нищо не споменахте.

Ех, пак започнахте, вместо да залягате над книгите.  hahaha

# 597
  • Мнения: 1 006
Ееее, от сряда се опитвам да ви изчета и не успявам!
Емоциите ни тресат явно....
Продължавам с четенето Crazy

# 598
  • Мнения: 349
Днес детенце ме събуди с думите "АЗ няма ли да тръгвам вече на училище. Много ми стана скучно вече!"  Joy
Дано не се изпари бързо тоз ентусиазъм!

# 599
  • Мнения: 416
Здравейте, мили мами - първокласнички! Цяло лято не съм влизала в ученическите теми, а вие вече сте толкова напред Hug.
Накупихме почти всичко за училище, но все още не съм намерила раница, която да ни хареса. Знаете ли откъде мога да купя ортопедична раница за момиче?

Общи условия

Активация на акаунт