Детоксикацията на д-р Михайлов- тема 10

  • 60 291
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 319
Добро утро  Grinning  Вчера приключих деня с: 2 кафета, 3 л. вода, половин диня и малко грозде  Simple Smile Чувствах се супер! Не бях гладна и нямах главоболие  Naughty  Дано и днес да изкарам деня толкова леко  Simple Smile Отивам да пия солта  Sick след това кафенце.
Правилното захранване след детоксикация е също толкова важно, колкото и самата детоксикация.  След продължителното гладуване е налице изкушението да се нахвърлим веднага върху храната и да се натъпчем до пръсване. Това може да завърши фатално. След гладуване повече от един ден постепенно се преминава към по-тежките за храносмилане храни. В противен случай гладуването е безпредметно - даже и вредно.Неправилното захранване може да доведе до подут корем и болки  Peace
Хубав и спокоен ден   bouquet  

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 08:01 от ЧерЕн_ШокоЛад

# 76
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Добро утро  Mr. Green
изпих си солчицата и след малко ще пия кафенце  Simple Smile
Снощи удържах фронта с тези ухания покрай мен , дано и днес е така ,но аз съм инато магаре и ще си изкарам 3-те дни .

# 77
  • Мнения: 116
Добро утро и от мен. Изпих ли солта, близнах лимончето Simple Smile и хайде на работа, сега хапвам круши, но никак не ми се ядат. Снощи след тренировката бях много гладна, но и толкова изтощена, че направо полегнах пред ТВ и забравих за глада. Обещах си хубаво да закуся, но... не върви. Ще видя как ще е за обяд.

Аз се замислям - доколко е важно захранването. И ако не се направи както трябва, какво се случва?  newsm78 Чака ме един тежък купон в събота вечерта и се опасявам, че няма да устискам...  Tired
От личен опит ще ти дам съвет да не прецакваш захранването, защото после ще те боли стомах и ще ти е лошо поне два дни. На мен дори ми се гадеше. Чувствах се като болна от тежък вирус. Това се случи след като цял ден следвах схемата за захранване и на вечеря отидохме с приятели на заведение и аз си взех салата, дробчета и чаша червено сухо вино. Както са казали старите хора ГГЗ

А аз за протокола да спомена, че глава не ме боли, не ми е студено и се чувствам прекрасно на този детокс. Явно колкото повече стават толкова по лесно се получава.

Лек, успешен и весел ден!

# 78
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, според мен, ако неяденето или захранването е чак такъв проблем за някого, то просто детокса не е за него и трябва да си потърси друг начин за пречистване. Ако нещо не ме кара да се чувствам добре и ми е мъчително, не бих си го причинявала, честно Peace

Аз днес пак съм супер. Глад - спорадичен, хапвам плод. Пия много чай, вода. Снощи беше много смешно, защото излязох с приятели на заведение, уж да пийнем по бира, а те като казаха - гладни сме! и като размятаха едни наденици, едни пържени картофки, едни засукани салати Joy То не бе бира, не бе сангрия, а аз цяла вече посръбвам един гол чай и им се смея как ще си отгледам артерии без шлаки, а на тях ще им държа ръчичката, като ги приемат за ангиопластика hahaha Голям смях се смяхме!

Днес - грозде Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 1 188
За мое учудване - днес съм добре. За сега не ме боли глава - това е най големия проблем. Днес съм на грозде, /купено пътьом за работа/. Не усещам глад. В петък вечер имаме сбирка с приятели, аз какво ли ще правя... newsm78

# 80
  • Мнения: 3 067
Оп тук
Вода изпита, 2 зрънца грозде сдъвкани. Почвам с кафето чисто.
Почнах детокса още вирусна, та не мога да разбера тая болка сега в главата от кое от двете е  Laughing Иначе много жизнена до 1 не успях да заспя  Laughing
Сутринта бях в положение гъза в тавана  Joy след показателите на кантара. Надявам се до края на още, а после ще направя и захранването.
Глад - няма.

# 81
  • Благоевград
  • Мнения: 54
Добро утро момичета! Вчера мина ок, важното е че и мъжо е с мен и не се налага да готвя, за децата готвя от ресторанта Simple SmileАз от доста време не съм правила детокс и си мислех, че първия ден ще съм доста гладна, но не. Днес се чувствам екстра, дори болката в гърба я няма и не съм киселяк, като всяка сутрин. Вчера хапнахме диня и прасковки, днес пак така.
 Хубав и успешен ден ви желая!

# 82
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Благодаря ви за отговорите, момичета!  Hug Значи ще трябва да се стегна... Simple Smile

# 83
  • Мнения: 220
Добро утро и от мен.И аз съм добре днес, лека отпадналост само чувствам, но като се качих на кантара и видях -2кг  Shocked това ме мотивира много.Досега не ми се е случавало толкова от килограмите да изчезнат за 1 ден.Подозирам, че съм имала задържани течности, друго обяснение нямам.Пак ще съм по същата схема-много вода, топла, диня и кафе с мед.Аз се чудя как да процедирам със захранването, защото събота съм рожденичка, но не ми се иска да прецакам всичко  Thinking

# 84
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!

Днес съм минус 1,7 кг., добре се чувствам, с изключение дискомфорта от разстройството, което продължава и днес. Явно голямо очистване пада при мен. Вчера изядох около 4 кг. диня, вода - около 1,5 л., 3 кафета.
При една груба равносметка (смятам приетото вчера, както и минуса, на който съм днес, т.е. 4 плюс 1,5 плюс 0,3 плюс 1,7) излиза, че за 1 ден съм елиминирала около 7,5 кг. течности, храна и отпадъчни вещества, което ме потресе.  Shocked Направо не ми се вярва, че това чудо е излязло от мен, де да можех да слабея с такива темпове по принцип.  Mr. Green

Мисля днес да съм на праскови и пъпеш, а утре пак на диня.

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 11:26 от Анонимен

# 85
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
само аз ли не съм мръднала от кантара  Sad  , не ,че толкова се надявам, аз го правя ,за да си наместя хормоните ама все пак  Tired
и втори ден солта не ми действа като на вас - само ми къркат червата .....

# 86
  • Мнения: X
и втори ден солта не ми действа като на вас - само ми къркат червата .....

Пий повече сол, явно взимаш недостатъчно количество. Аз изпих една много голяма супена лъжица, сигурно около 20 грама. Като пих и днешното количество сол, пакетчето почти свърши и за утре няма да имам достатъчно, трябва да си купя ново. На самото пакетче май пише да се приемат 20-30 грама сол, сега ще отида да прочета. Ако ти си приела 10-на грама, няма как ефектът да е като при мен, защото аз съм изпила двойно. А и друго си мисля - количеството течности е важно! Аз вчера съм поела поне 5 литра, като сметнем 1,5 литра вода и 4 кг. диня, която е почти само вода. Ако се ядат по-сухи плодове - сливи, праскови, няма как да се получи същото. Поне така мисля, не знам дали съм права.

# 87
  • Мнения: 3 067
само аз ли не съм мръднала от кантара  Sad  , не ,че толкова се надявам, аз го правя ,за да си наместя хормоните ама все пак  Tired
и втори ден солта не ми действа като на вас - само ми къркат червата .....
A ядеш ли достатъчно ? За да има какво да изхвърлиш все пак. И спокойно и аз нямам особен ефект от солта  - имам предвид да, ходя няколко пъти до вц то, но нищо фрапантно Simple Smile

ПС
При мен почна втрисането и силното главоболие Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 041
Момичета, здравейте! Аз нещо не можах да се ориентирам по календара, за вчера милслих, че е 28, но по някое време ми светна, че е 29 и зпоачвам от днес за 3 дни, правя детокс от 1 и 8 месеца, като съм изпуснала само 1, някъде прочетох, че е позволено англ. сол да се разтваря в бира, днес опитах и да ви кажа въобще не усетих резливия вкус, въпросът ми е свързан с това, до колко е позволена подобна комбинация, имам спомен, че го четох някъде, но не мога да открия къде, благодаря предварително за информацията Simple Smile Лек и успешен детокс на всички Simple Smile

# 89
  • TX
  • Мнения: 593
споко както кошерите се броят на пролет а пилците наесен , така и килограмите се отчитат след захранване /ако детокса е с цел отслабване де/ доволното от всичко е, че отслабването тук е като страничен ефект от пречистването.
Аз започнах от днес и съм на сини сливи имам и грозде ама от него не мога да се огранича под килограм  Mr. Green

пп Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
и така 3 пъти  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт