Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 19

  • 44 749
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
Няма да те върнат.В началото на януари една неделя аз отидох така със силни болки и си останах там Confused приеха ме в болницата за 3 дни и така.Имат си дежурни лекари няма как да те върнат.Само че аз тогава отидох в спешния център защото самата болница не работеше.
Дано да не ме върнат.

# 736
  • Мнения: 45
hailie,благодаря за отговора!Ще го пробвам в най-скоро време да видя работи ли Simple Smile   bouquet

# 737
  • Мнения: 3
Zdraveite na vsichki az sam nov potrebitel i neznam da li e tuk mqstoto za moite vaprosi no shte popitam.Cikala mi idva sled 29n dni no vednaj mi e idval sled 37 dni minaliq mesec dekemvri cikala ne mi beshe normalen beshe mi slabo tchenie i mi beshe dva dni i polovina a mi kara 5 dni,tozi mesec veche mi zakasnqva sas 10 dni imam nqkoi priznaci kato chesto urinirane,otpadnalost,podut korem,bolki v okolo zarnata,te nikoga ne me bolqt sashto imam chustvoto che mi tejat gardite,promqna v nastroenieto.Iskam da si zema test no me e strax ot rezultata neiskam da se razocharovam iskam da e polojitelen.Dali e vazmojno pri moite izchisleniq za cikala da sam zabremenqla.Daite mi savet kakvo da pravq da izchakam li oshte malko ili......?  Sad

# 738
  • Мнения: 5 393
Моля те, пиши на кирилица!

По въпроса- ако имаш 10 дни закъснение, е възможно да си бременна. Но е възможно и да не си. Купи си тест, и да се разочароваш, пак е по-добре отколкото да седиш цял ден, ден след ден, и да се чудиш. Ако не е станало този път, пробвай пак и така докато стане.

# 739
  • Мнения: 3
Mersi za otgovora.Za momenta nqma kak da pisha na kirilica zashtoto laptopa mi e ot Ispaniq i ne me i preinstaliran,nemi pzvolqva da pisha na bg.

-------------------
И все пак пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 12:54 от AnMary

# 740
  • Мнения: 3 241
Трудно е да се каже дали си бременна, особено ако имаш не съвсем редовен цикъл.
Единствено тест би показал.

Има кирилизатор на форума. Горе в дясно на страницата синьото квадратче Simple Smile

# 741
  • някъде там
  • Мнения: 97
Благодаря за отговорите,разрових се и прочетох  още мнения Peace

# 742
  • Мнения: 3
Мерси много.По принцип мие редовен само веднъж ми се случи да ми дойде след 37 дни.Ще изчакам още няколко дни и ще си взема тест  Simple Smile

# 743
  • Мнения: 369
Здравейте ,аз си взех тест след като на другия месец, не ми дойде само леко прокървих,взех си и веднага отчете то има тестове които ,ти показват на колко седмици си ,успех дано има положителен резултат,аз бих си взела (не мога да чакам) 

# 744
  • Мнения: 96
Здравейте момичета пиша за първи път преди няколко дни разбрах щастливата новина че съм бременна. Simple Smile Може ли някой да ми даде съвет - работя в магазин за обувки вече 2 год. интересува ме ако кажа на шефовете ми могат ли да ме уволнят?

# 745
  • Варна
  • Мнения: 18 205
Здравейте момичета пиша за първи път преди няколко дни разбрах щастливата новина че съм бременна. Simple Smile Може ли някой да ми даде съвет - работя в магазин за обувки вече 2 год. интересува ме ако кажа на шефовете ми могат ли да ме уволнят?

Уведоми ги писмено, че си бременна, тогава си защитена от уволнение.  Peace

# 746
  • Мнения: 2 286
Взимаш бележка от гинеколожката, която те следи (ще те следи) и тогава им казваш.

Лека бременност!

# 747
  • Мнения: 7
Здравейте днес си направих 2 теста за бременност, и двата бяха положителни. Възможно ли е, при положение че дъщеря ми навърши 4 месеца преди 3 дни. Дали наистина съм бременна, искам второ дете и незнам се надявам да съм, нищо че ми е рано още.  Crazy

# 748
  • Мнения: 1 334
Разбира се, че е възможно да си бременна Grinning Имаш два положителни теста все пак.Изчакай още малко и отиди на лекар.

# 749
  • Мнения: 7
Разбира се, че е възможно да си бременна Grinning Имаш два положителни теста все пак.Изчакай още малко и отиди на лекар.
Ще посетя гинеколог до седмица две. Според вас прекалено рано ли е за второ дете? Долу горе като ги сметна ще имат година и два тре месеца разлика.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт