Прием в детски градини в Пловдив - 4

  • 40 598
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Цоп и аз в новата тема Grinning
Добре де,тази бележка за заразно болния с валидност 3 дни-аз си мислех,че трябва да се издаде в петък и тогава заедно с другите документи да се даде-в същия ден,не като я заведа в понеделник.Или трябва в понеделник като я предам в градината,може би срещу тази бележка ще я приемат,така ли да разбирам?! Thinking

Да,така е
Нашето педи е печена и ще ми я напише с дата 17 ти или 14 ти,за да не ходя специално за бележката.Предлагала ми е и без дата да я остави и аз да я допиша,щото не се знае какво ще стане в последния момент
Помоли и ти така.

# 16
  • Майничка
  • Мнения: 12 735
Имайте предвид, че чревните изследвания излизат за 3 работни дни.
За бележката за контакт със заразно болни - помолете да ви я напишат с дата 17-ти направо (за тези, които ще тръгват тогава). Носите я в деня на започването и тази дата трябва да е третия ден от деня на издаването (т.е., за 17-ти да е издадена на 15-ти).

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
(т.е., за 17-ти да е издадена на 15-ти).

15 ти е събота,ЛЛ не работят.С нашата ЛЛ сме коментирали,че в такъв случай и издадена на 14 ти става

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 735
Абе, ЛЛ мисли така, ама дали така мислят в градината, защото една година имаше върнати деца от групата на голямата. Wink
Иначе за съботата си права, дадох датите само като пример за 3-те дни.

# 19
  • Мнения: 268
Първо пожелавам на всички нови градински обитатели: успех и лесна адаптация!
После:
Извинете, че се намесвам така, но ще приемат набор 2009 през 2013 - първа група ли? (или аз нещо не разбрах). А и исках да попитам за дечицата, които не са навършили 3 години към дата на приема, все още ли родителите трябва да се обръщат към кмета на Района и кога трябва да стане това?
Моля и за информация къде мога да следя за въвеждането на електронната система и условията за кандидатстване?
Ако въпросите ми не са за тук моля да ме насочите . Embarassed

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
За електронната система още нищо не се знае - дано този месец вече да има яснота

Дано си спазят обещанията за откриване на още нови места в градините и догодина да не е така инфарктно положението  Praynig

# 21
  • Мнения: 91
Честно да ви кажа мен ме притесни това електронно класиране,защото живот и здраве тогава ще имаме и бебе и ще съм в майчинство, а по тяхната логика мога да си гледам и голямото дете в нас,но реално не мога да го обучавам като в детска гадина и да му създам социална среда с толкова деца.да дават по-скоро критериите ,че само се  чудя и притеснявам ....

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 270
То аз и без да съм в майчинство тогава, това електронно класиране ме стресира...

# 23
  • Мнения: 91
Преди малко гледах повторение на едно предаване ,в коеот правиха експеримент да приемат дете в ДГ в София извън системата и разбира се беше успешен опита.сигурно и тук ще стават такива неща.какво им пречи да осигурят достатъчен брой места.тези деца не съществуват от вчера,нали има регистър отще откакто са родени ,ами имат години наред да мислят.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Обадиха ми се от Малина че сме приети, бяхме 3-та резерва  Party
Утре отивам да ми кажат какво трябва да правим и какво ще е необходимо.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Честито,Валлbouquet

# 26
  • Мнения: 313
 ♥Elfita♥ , gargamela -благодаря за разяснението.Ще питам лл дали може да ми даде бележката с празни дати,аз да ги попълня и ще питам като 15-ти е събота коя дата да напиша/в случай ,че ми дадат с празна дата де Whistling/
vall_t -честито ви приемане  Hug
velma -то е ясно ,че винаги е имало и е има такива шмекерии Twisted Evilдано с времето намалеят поне и да са единични случаи,а не масово явление

# 27
  • Мнения: 735
И на нас ни казаха, че ако не са ни наред документите - ще ни върнат на 17-ти. Очертава се голяма лудница - успех на всички!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 273
  bouquet

# 29
  • Мнения: 76
Привет в новата темичка

Общи условия

Активация на акаунт