Предстои ми инсеминация, да поговорим

  • 123 450
  • 782
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 1 284
velito f,не се подлагай на инсе при измислени лекари.Аз също се бях доверила,но след 3 неуспешни опита просто смених доктора.Изгубих толкова нерви и надежди!Успех! newsm10

# 722
  • Мнения: 832
Искам да ви попитам какво ви е мнението за инсеминация във  Варна,в АГ-то има специализиран център.За там съм се насочила и бих искала и вашето мнение.Много благодаря!

# 723
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Велито ф, и аз както останалите момичета ще те посъветвам да помислиш преди да се подложиш на такива полу легални манипулации. Решението е ваше за донора. Успех ти желая  Praynig

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 15:18 от Верити

# 724
  • Мнения: 4 589
velito f аз лично бих послушала останалите момичета. не можеш да си играеш със собственото си здраве и да се довериш на някакъв лекар ей така. каква е гаранцията, че донорът е "читав"? после, не дай си Боже нещо да се случи, ще си носиш последствия цял живот. Това, ако е толкова важно за теб и съптугът ти, поне го направете както е редно.

Успех

# 725
  • Близо до София
  • Мнения: 896
още нещо да добавя:
щом сте решили инсето да е донорско, то се насочете към специализирана клиника. В тези клиники не биха си позволили материала да не е обработен или да правят полу легални инсеминации.
Успех миличка

# 726
исками се да се оплача, но какво то това - не реагирам добре на този клостил Tired, май нищо няма да стане и ще кроим планове за следващия път но с друга стимулация или не знам. в неделя съм на доктор и ще решаваме.
бихте ли ми писали, ако имате опити при които не сте реагирали добре и вие на стимулация с клостил. благодаря ви предварително. Hug

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Джоли,колко фоликула имаш,или нямаш след клостила?

# 728
на 4 ден от приема му нямах - това е от преглед в сряда, след това изпих 2 таблетки и съм на преглед в неделя. чудя се ако и тогава няма фоликули, то е ясно че ще опитам и с инжекции - не мисля да се мъча повече с клостил, но защо????????????????? newsm78

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Миличка,не знам защо така се е получило.Може би не реагираш добре на клостила,но защо нямам представа.Успех на прегледа в неделя,дано се намери друг вариант!

# 730
ще пробвам и сменогон, ако трябва ударно, ако не............
замислям се да изследвам инхибин , но първо ще говоря с доктора.
благодаря ти и приятен уикенд.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Иначе хормоните наред ли са?ФСХ-то как е?

# 732
в норма са. ще го мъдря след прегледа най-добре. Wink

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успех и да пишеш Hug

# 734
  • Мнения: 290
joli75 ,през август пих Клостилбегит 5 дни по 2 на ден и не се получи - фоликулите достигнаха едвам 14-16мм и просто не стигнах до инсе.На следващия път увеличихме по 3 на ден плюс 2 Меногона /на 3 и 5-ти ден/ и резултата беше 4 хубави фоликула в ляво и един в дясно,който вървеше доста преди тях.Инсето беше точно навреме,всички бяха спукани.Не мога да ти кажа защо не се получи добър резултат първия път.Явно при всеки е различно.

Общи условия

Активация на акаунт