Козметика Pupa.

  • 15 144
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
raz_nejena,много ти благодаря за споделянето на пудрата Hug Търся си точно  такъв продукт,а не ми се даваха пари за висок клас козметика,имам предвид 80-100лв. Wink

# 31
  • Мнения: 331
Денси, благодаря за темата!  Hug

На времето много харесвах марката и не я бях ползвлала от години. Вчера овършах Блик-а на Мадрид и днес отговорно мога да похваля ето тези сенки на Пупа - пигментирани, много красив цвят, доста голямо лоичество:
Скрит текст:

А за опаковките им нямам думи - матрьошката е просто уникална! Абе , хубава, изпипана марка - точно по моя вкус!  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 2 488
Моя приятелка ползва Пупа и е страшно доволна, вече години наред. Не мога да си обясня защо все подминавам щандовете им... Пролетната колекция ми харесва- червилото Candy pink, ружът...Ще следя темата и евентуално ще пробвам нещо от марката....

# 33
  • Мнения: 794
"Пупа" се провават и във въсички големи вериги парфюмерии по моловете..

Червилата им ми допадат, особено ми харесва  вграденото  огледалце Laughing

# 34
  • Мнения: 4 428
Я, Пупа си имала тема  Grinning

До сега съм ползвала само два техни продукта - спирала за обем и едни сини блестящи сенки от колекцията Китайска кукла. И от двете неща съм много доволна  Peace Мисля да се снабдя с още нещо тяхно.
Не ме притеснява, че не е много разпространена. Нещото, като е опаковано и прибрано - нищо му няма  Wink

"Пупа" се провават и във въсички големи вериги парфюмерии по моловете..

Червилата им ми допадат, особено ми харесва  вграденото  огледалце Laughing

По моловете е пълна скука от към асортимент на Пупа  Rolling Eyes Там никога нищо не си харесвам. А и вида на тестерите е ужасен, съвсем ме отказва.

# 35
  • Мнения: 813
Някой да е ползвал тази бронзираща пудра? Хвърлила съм и око ще я търся да видя на живо светлия цвят дали е светъл Simple Smile
http://www.pupa.it/eng/make-up/sun-make-up-/Product/luminys-bake … ng-powder-_1.aspx

# 36
  • Мнения: 813
Бронзиращата пудра много тъмна дори светлата -за мен Simple Smile
Някой да е взел и да даде отзив за новите червила Мис Пупа харесах два цвята 400 и 401 и ще си взема едно от двете , но не пробвам на устни а само на ръка видяха ми се с много хубав блясък и миризма.
http://www.pupa.it/eng/make-up/lips/Product/miss-pupa_2891.aspx

# 37
  • Мнения: 215
Има нови бронзиращи пудри,изглеждат добре   newsm53

Аз до сега не съм ползвала,но другата седмица ,ще им хвърля едно око  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 634
Третата пудра подред не е нова, взех си я миналото лято. Моята е 02 номер и за лятото беше ок, но понеже съм много бяла след сезона замина при мама.

# 39
  • Мнения: 215
Третата пудра подред не е нова, взех си я миналото лято. Моята е 02 номер и за лятото беше ок, но понеже съм много бяла след сезона замина при мама.
Да знам,че не е нова,просто я сложих и нея,защото модела е като на първата Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 1 210
Много харесвам Пупа и Колистар - наскоро ги преоткрих.
Доволна съм от лаковете - трайни и покривни, моливи за очи, сенки.
Ще мина скоро в Блик да разгледам новата колекция.

# 41
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Как определяте ефекта от тези пудри, лек загар или бронзов тен?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 488
Имам две червила Мис Пупа и ружа от есенната колекция- China doll. Червилата са 300 и 102, хидратират добре, но не са трайни. Имат блясък...станаха ми любими, не обичам силен грим.

# 43
  • Мнения: 813
Имам две червила Мис Пупа и ружа от есенната колекция- China doll. Червилата са 300 и 102, хидратират добре, но не са трайни. Имат блясък...станаха ми любими, не обичам силен грим.
Благодаря Simple SmileВзех си червилото 400. Хубав блясък имат наистина.И друг цвят си харесах.

Смятам да загледам спиралите им. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 428
Има нови бронзиращи пудри,изглеждат добре   newsm53


Тази и аз съм я набелявала  Flutter Интересно ми е какъв ефект има и какъв подтон.

Някой знае ли кога ще зареждат новата колекция  Thinking Има едни зелени сенки, които много искам да ги видя  Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт