The Vampire Diaries - Сезон 4 (Тема 28)

  • 25 409
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 369
я да се запиша:)
аз не съм против бони,но наистина на последък няма никаква друга роля във филма,освен да прави едни непрестанни магии,от което се изчерпва.

и аз съм на мнение,че много слабо вампиряса Елена.аз също очаквах повече.

# 61
  • София
  • Мнения: 8 950
Изгледах серията-нищо изненадващо. Освен края може би (не този на покрива). Уж вампирясването на Еленка щеше да е най-подробно, пък на мен ми се видя доста претупано. Не мисля, че пасторът готви групата за вампири, нали огънят убива вампирите. На хора как ще подейства, пък били и с вампирска кръв във вените? Нещо друго е, нали каза, че имало план още от времето на родителите на Елена.
Бонка и аз вече не я издържам, особено с кръвясалия нос.

# 62
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Пастора да не направи призраци от всички тези хора? newsm78

# 63
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Пастора ме дразни дано е мъртав  Joy . Не знам какво направи, но ми изглеждаше странно...

# 64
  • Мнения: 9 095
едва ли ще го премахнат пастора...дет се вика сега дойде Laughing


кой иска да убият Кол?????? да излиза с вдигнати ръце smile3515

# 65
  • Мнения: 3 736
Добре де, какво толкова искате от това вампирясване, конкретно? Дотук всички вампирясват по един и същи скучен начин, защо очаквахте нещо различно?

# 66
  • София
  • Мнения: 6 219
Добре де, какво толкова искате от това вампирясване, конкретно? Дотук всички вампирясват по един и същи скучен начин, защо очаквахте нещо различно?

ми щото сериала е оригинален...

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 037
ЦОп  Embarassed

Гласувах за Бони  Naughty

# 68
  • Мнения: 9 095
Добре де, какво толкова искате от това вампирясване, конкретно? Дотук всички вампирясват по един и същи скучен начин, защо очаквахте нещо различно?


на мен ми беше идеално вампирясването, очаквах мегадрами от Ленчето- в неин стил, добре че ги нямаше Blush

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
На мен не ми хареса как Елена се събуди като Бела в "Здрач". Даже и нея я бяха барнали в синьо. Тъпо беше някак.  Crossing Arms

# 70
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и тук да се запиша, сега и ще гласувам  Joy

# 71
  • Мнения: 3 736
Изобщо не съм обръщала внимание с какво е била облечена, но със сигурност не ми напомни на Бела. Абсурд Нина да ми предизвика асоциации с нея.  hahaha

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Ясно е, че между двете няма място за сравнение. Но сцената беше 1:1.

# 73
  • Мнения: 2 369



кой иска да убият Кол?????? да излиза с вдигнати ръце smile3515

аз!

много копират @здрач@ и мен лично всичко от това ме дразни.

между другото май започвам да клоня към идеята Елена да си стои със Стефан.и мен взе да ме трогва как са заедно след като Стефан пак стана добричък.Да дадът Деймън на мен хахахахахахахаааа

# 74
  • Мнения: 3 736
Ясно е, че между двете няма място за сравнение. Но сцената беше 1:1.

В повечето вампирски филми е такава сцената с отварянето на очите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт