Отговори
# 690
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
То магазин реално няма  Mr. Green, той Васко и нашия литовски зарежда с лютеници и кьопоолу ама като имам зор ходе при Васко. Бозата беше много ограничено количество, поради срок на годност, който пил пил тоя уикенд, после няма  Laughing

Джу, абе ти ще престанеш ли да се шашкаш за такива неща, ще стане бе, ще видиш  Hug


Аз отивам за замеся едно тесто за галет с круши, мятам го в хладилника и изчевам да работя, пък после ще творя. Хич не обичам да работя в неделя  ooooh!

# 691
  • Мнения: 6 274
Ооо, Дзаки, ти пък ще бачкаш в неделя ли?
Да му се не види. Sad

Останалите къде сте?

# 692
  • Мнения: 11 647
Добро утро!  Hug То станало добър ден вече, но неделя е и бива да се поспи повече.  Grinning
Джу, не ми казвай сега, че трябва да пускам още една декларация.  ooooh! Според мен няма логика да даваме адрес за кореспонденция в България. Ние се прибираме един път годишно и каква кореспонденция можем да водим по този начин?
Както и да е, аз ще оставя нещата така както са и повече няма да се занимавам.
Джу, как пътува твоето момче до Лимерик? Добре ли е минал мача?
Guilty , честит студентски празник и от мен на патерица!   bouquet ...и на всички останали, които си го празнуват.
Интересно ми е тук студентите дали имат такъв празник? Сега гледах в новините как здраво е отпразнуван в България празника и тази година.
Ох, гледам сега и времето-голяма зима в България.  Confused

Дзаки, лека и спорна щом бачкаш днес!  Hug

Да ви разкажа как се излопах с мотопеда в петък сутринта.  ooooh! Пътят беше заледен и аз карах с 20-25 км/ч. Карах бавничко и бях отнела газта и дори се канех да натисна спирачката за да премина през един легнал полицай, и скутера просто легна на пътя.  Crazy Добре, че нямаше коли зад мен, а и в другото платно също, и добре че бях на 50 метра от нас че го изтиках до вкъщи. Мина ми през ума да не се връщам, а да продължа бавничко, но добре че не съм го направила. Кой знае колко пъти още щях да падна до като пристигна. Докато пътувахме с колата след това, видяхме една обърната кола в канавката.  Confused 

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 12:52 от Лем

# 693
  • Мнения: 6 274
Лелеееее, Лем-че, ще се очистиш, бре!  ooooh!
Добре, че нищо ти няма. Hug

Моят синковец пътувал много добре натам, защото му дадох хапче около 40 минути преди да тръгнат.
На връщане, обаче (щото аз като говоря няма кой да слуша  Twisted Evil), вместо като свърши мача веднага да изпие хапчето и тогава да ходят да ядат и т.н., нашия се мотал, блял, наял се хубаво, разходили се и чак преди да потегли автобусът, решил да изпие хапчето.  ooooh!
И познай - скъсал се да повръща, лошо му било през целия път, ужас! Sad
Иначе мачът завършил 4:4, като 2 от головете вкарал той!  Party
Ама айде де, като не слуша мама и гледай как се измъчи на връщане. Sad

# 694
  • Мнения: 11 647
Е-е-е Джу, браво на твоето момче!  Hug Може да е следващият Бербатов!  Party
Сигурно така е бил развълнуван, че е забравил да вземе хапчето навреме. Нищо, за следващият път ще знае.  Hug
Джу,  Hug на мен нищо ми няма наистина. Само малко се ужули розовата муцунка на скутера, но ще го преживея.  Simple Smile Обаче повече няма и да си помисля да тръгвам когато е заледен пътя.

Вчера добре напазарувахме от Васко.  Crazy Ще има за празниците и сърми и баница и мезенца.  Party

# 695
  • Мнения: 2 885
И боза пих, и банички ядох, и сарми вчера правих.

Ще бягам, че голямото е на рожден ден след малко.

# 696
  • Мнения: 31
Ооооххх много ми се допи боза, ей!  Rolling Eyes

Джу, браво на нашия Роналдооо!!!! Всички се гордеем с него!  Hug
И аз молбата на мъжа я попълних с тукашен адрес, утре ще я пусна, дано да стигне навреме.  Praynig

Лем, внимавай, внимавай! Тук пък гледам леко да захладнее и веднага ръсят пясък, сол. Особено спирките на луаса много ги обгрижват.
 
Ние пък си взехме билети за София за януари.  Mr. Green Дано да има сняг, за да види детето какво чудо е това.

# 697
  • Мнения: 6 274
Роска, ти що само за полвинчо прати декларация?
Ми за теб?
И какво стана с JA?
А с детските?
Ей, да се похвалиш, ако има новини. Wink
За билетите - браво, искрено ви се радвам.
Дано да има пухкава, бяла зима в София, да се порадвате на снежеца. Wink
На мен много ми липсва. Sad

Лем, никви мотопедки, докато тоя студ не си отиде!  Naughty

# 698
  • Мнения: 11 647
Роси, за колко време си отивате?  Hug Да се отъркаляте ху-у-убаво в снега като се приберете.  Grinning
Да се присъединя и аз към Джу с питанките за детските, JA и FIS. Имате ли отговор?

Лем, никви мотопедки, докато тоя студ не си отиде!  Naughty
Джу  Hug обещавам! Тъкмо взе да ми харесва да си бръмча насам-натам без да завися от някой друг, но няма как.  Peace
 

# 699
  • Мнения: 1 422
Личи си, че почивате днес. Аз пък бях на работа и не мога да ви опиша каква лудница е.
Докато изляза от паркинга 30 мин.

Лем зазими скутера, да не пострадаш. При нас последните 2 дни беше 9 градуса. И сутрин дори колите не са замръзнали. Но по принцип тук е по топло от другите части на Ирландия.

Джу измъчило се детето, но следващия път ще знае. Иначе много добре се представило детето.
Отивам да поръчам от Васко , че вие ще изкупите магазина докато се наканя.

# 700
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Ехххх, свърши се и тая седмица, да минава Коледа и да заминава, че ми писна да мия прозорци и да чистя все едно ще се женят....цяла година кочина и като се изпозасетят всички едно голямо чистене да правят за тая Коледа в последния момент...аман  #Cussing out


Роска, чудесна новина, да си направите една снежна ваканция ви пожелавам!

Лем, добре, че е бил малкият дявол  Hug

Джу, е той няма да ни срами футболиста я, браво на детето, пък другия път ще си пие хапчетата навреме, не се притеснявай  Mr. Green

И тук не е замръзвало вчера и днес, тия дето казват прогнозата нещо не в час май....


Отивам да си претакам  туршията, къпя се и умирам на диванчето пред тв-то....пък Джон вчера излиза, прибра се доста почерпен милия...легна в 4 и стана в 7 за 10-часова смяна днес...как ще се смея след малко като си дойде  hahaha

# 701
  • Мнения: 11 647
Guilty, направо ти завидях за 9-те градуса.  Hug
При нас винаги е по-студено дори от Дъблин, хем не сме чак толкова далеко. В събота като тръгвахме за Дъблин беше 0 градуса, а там 3. После като се върнахме тук пак си беше 0.  Crossing Arms
 
Дзак, какво е това с крушите, за което писа по-рано? Звучи вкусно.  Embarassed

Чоси, къде остана? Бачкаш ли? Бързо се да се явиш в изповедалнята!  Laughing 
Евтини изкуствени елхи съм виждала в Алди преди години. Сега не знам дали има. Нашата също е изкуствена и е от 3-4 години. Тази вечер дори я украсихме. По-точно малката я украси, а още по-точно я наКИЧи.  Laughing 

# 702
  • Мнения: 6 274
При тия цени на елхите, дето са шляпнали тука при нас, най- вероятно и ние ще купим една изкуствена и туй то.
Ще ми е за пръв път в живота, нооо... какво да се прави.

Чоси наистина никакъв го няма.
Или почива или се е запил. Mr. Green

Дзаки, звънях ти да се чуем, ама явно мъркаш на диванчето. Hug

Хайде, лека нощ от мен и успешна нова седмица на всички. Hug

# 703
  • Мнения: 11 647
Добро утро!  Hug
Голям студ днес! При нас е -4 градуса, всичко е побеляло от скреж.
Успешна седмица на всички!  Hug
Обичам понеделниците!   Hug

# 704
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
ДОбро утро!

Джу, да видях тази сутрин, бях си метнала телефона някъде на без звук, пък и настроение нямах хич.

Тази сутрин рано рано станах и сега гладя ризи отново...като чета Лем...обича понеделници...обича да глади (то и аз обичам де) направо да и хвърлям всичко и да си лягам пак че началото на седмицата хич не го обичам аз....че и както съм нямала почивен ден пък съвсем...да минаваааа тая Коледаааааа беееееее икам да си починаааааааа  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт