Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 34 518
  • 738
  •   3
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 457
...Момичета, как си аранжирате сенки? Аз извадих всички инглотски, за да подредя новите и 1 час ги гледах и се чудех как да ги подредя в палитрите.  Thinking ...

подреждам ги по цвят и блясък, започвам от най-светлия цвят и градирам  Peace

# 721
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274


Боби, много благодаря, че се включи, сутринта ми бяха надути и двата клепача, сложих капки (само сутринта, не 4 пъти - по предписание), гримирах се, сега се прибирам, свалям грима и очите ми са "като нови", не знам утре какво ще показвам на прегледа, но пишеше, че вечер е най-силно, така, че да видим и сутринта как ще съм, после ще дезинфекцирам всичко и ще изхвърля набедените спирали  Confused

Като се замисля, май не ти бях особено полезна, но поне - и на мен ми се е случвало нещо такова.
Дано се оправиш  Hug Heart Eyes .

На сърце ми е вече почти всяка тема, само с есента нещо няма да се спогодя  Laughing .

Въпрос: ако пръсна спирт към едни сенки, дали ще ги дезинфекцирам? Или по-скоро ще направя едно голямо нищо  Thinking . Замислих се покрай проблема на a.l.e.n.a  newsm78 ?

Elle-même - аз си ги аранжирам по честота на ползване. Имам палитра с 5 сенки и още една за 5, но само 3 вътре. В първата съм ссложила цветовете, който ползвам почти всеки ден - златисто (не е като това на Жаки), лилаво, едно много красиво бордо, графитено сиво и матово оранжевеещо. В другата са едни по-изискващи цветове (макар че и тях ги нося понякоа в ежедневието) - блестящ тюркоаз, едно синьо-петролено, една rainbow в зелената гама. Тюркоаза особено е страхотно наситен, много красив цвят, но блести страшно много и се въздържам от него (все пак ходя на лекции и упражнения, не е нужно да избождам очите на преподавателите с грима си  Laughing ) .
Макар че, когато се гримирам, изваждам всичко пред себе си. Искам нещо като тоалетка, но поради липсата - на масата в кухнята (имам подходяща светлина - ред прозорци и допълнително една лампа). Изваждам всичко - фдт, бази, четки, сенки, пудра, руж, всякакви инструменти. Така не забравям нищо, а и рядко сядам с готова визия, всичко ми идва в момента на гримирането. когато си извадя всичко ми хрумват разни идеи.
По-скоро големия ми проблем е като тръгна на път ...  Blush . Уж нямам много козметика, а пълня половин малко куфарче само с козметика  Blush .

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 457
Беше ми полезна разбира се, всеки жест на внимание и загриженост въздейства  Blush

А за дезинфекцията - тук се коментира, че така се дезинфекцират, аз тази сутрин си мислих за това и си представих как пресипвам спирт в шишенце за наливен парфюм и пръскам по сенките  Hug четките мисля да ги изпера добре и направо ми се иска да ги потопя в спирт, надявам се да не пострадат  Confused

# 723
  • Мнения: X
четките мисля да ги изпера добре и направо ми се иска да ги потопя в спирт, надявам се да не пострадат  Confused

Аз редовно ги чистя така. Топя ги за кратко в една чашка с 95% спирт, после ги попивам с чиста хавлиена кърпа. След минута са сухи и чисти. Нищо им няма на четките. Видях го в ютюб канала на някакво гуру. Той го правеше с 99% спирт, но аз още не съм се сдобила с такъв.

# 724
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Аз в едно мъничко пулверизаторче наливам спирта - от някакъв спрей за коса на Balea. Пръсках по четките, нямаше поражения. Ама пък моите четки са EcoTools и 2-3 от Джъмбо, не е кой знае какъв показател.
Иначе - прекрасно, че така може да се дезинфекцират. Досега винаги се въздържах да гримирам приятелки, или да си давам сенките, именно защото не съм сигурна дали после мога да ги почистя.

# 725
  • Мнения: 13 627
В най-голямото задръстване ходих до Лили на Гоце Делчев и изобщо нямаха колекция Здрач.... smile3515 аман и златната им пудра!


Инглотските ми сенки нон стоп ги променям в палитрите. Една палитра ми е актуалната и в нея подреждам цветовете които ми се носят най-много.

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 21:31 от Жаки°

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Леле,Жаки,съжелявам...дано утре като отида да я има в Бургас,имаме само една дрогерия Лили...Бях хвърлила око на една лимитирана серия на Катрис,но колкото и пъти да ходя я няма,не могат да ми кажат дали ще я получат.
За Есенс мога да кажа,че имат много хубави продукти,струваха ми се някак евтини и невзрачни,но трябва да си призная,че техен руж ми пасва най-добре и е много хубав и мек,сигурно и пудрата е такава

# 727
  • Мнения: 13 627
Няма да се изненадам ако са ги заредили само по моловете Sneaky тоест там вече са свършили....
събота и неделя цяла София се намира в моловете

Леле ако знаете как ми се гримира tooth ето сега съм с пълен грим и ми иде да го махна и да правя нови и нови

# 728
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Хъх, днес точно бях из моловете, даже и не загледах Еssence. Нещо обаче, по снимки, не ме грабва. Само ружът, нищо, че едва ли ще се осмеля да го нося  Blush .

# 729
  • Мнения: 18
Жаки° , трябвало е да отидеш в това срещу ВМА, те и са сравнително близко едно до друго.. дано са останали до утре Peace

# 730
  • Мнения: 13 627
Утре изобщо няма да се мъкна на пазар. По-добре да спретна един грим да ви покажа от колкото да се бутам по центъра




# 731
  • Мнения: 31 440
Момичета, ще ви споделя нещо за Бандите. Не се захващайте с това. Миналата година беше лаковата тема срещу Британците, Британците. Стана грозен сеир и имаше много обидени момичета, отказвания от теми, джавкане и напускане на хора въобще от форума. Това не трябва на тази тема. Никога няма да забравя горчивия вкус на една потребителка, която прави лаковата тема и пише и харесва момичетата от другата състезаваща се банда. Никога няма да забравя и изреченията "смърдящите на ацетон, с/у грозните англичанки" и др. подобни. Добре че моя любима съфорумка, супер интелигентна се върна да пише в лаковата, че откачах, защото напусна. Друга обаче не се върна. Не ви трябва въобще, повярвайте!
Мача съм го играла и с парфюмната тема и там беше грозно и сеирджийско.

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 457
Жаки°, много е готино това  Peace

densi, аз на лични бях канена да гласувам ....предполагам това се случва и с анкетата тук newsm78

# 733
  • Мнения: X
Не ги разбирам аз тези номинации, призове и подобни. Пари раздават ли? Или по някое сетче поне?  Mr. Green Чак пък разправии ... да не превземат депутатски места, че да се разправят?  Crazy

# 734
  • Мнения: 13 627
Жалко, щом така става. Те за какво тогава ги правят тези номинации, да се обиждат и карат. Изобщо няма смисъл от такива глупости. Най-мразя да стане някъде кокошарник....


Оф топик, но да ви покажа нещо адски красиво Heart Eyes
След мизерията с пудрата се зарадвах като си купих една страхотна рамка за нова снимка на Мерилин. Колекцията ми се увеличава newsm76

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 22:13 от Жаки°

Общи условия

Активация на акаунт