Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 46

  • 53 709
  • 775
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 342
Мисля,че СС го гризе малко съвеста .. ще се обърнат нещата.. така ми се струва.

# 631
  • Мнения: 12
Феруузето нещо много си повярва и колко нагло се държа!

# 632
  • Мнения: 13 663

Хюрем на сутринта ли отива при султана? newsm78 И всъщност кога е четвъртък - днес или вчера? newsm78 newsm78
Но Фирузе ми  се стори доста весела... Rolling Eyes Rolling Eyes

# 633
  • Мнения: 8
дали разбрах правилно ,но май Афифе каза на Хюрем ,че Халвет между Сс и Фирузе йок!?????

 И аз така го разбрах,По-напред в темата бях писала,че не е виждал татоса,защото нищо не са правили Mr. Green


и за толкова време как не забременя това Фирузе!

# 634
  • Мнения: 460
Да не женят Нигяр за Рустем паша?! ooooh!

# 635
  • Мнения: 12
Хайдеее и  другия зет се появи! Рустем

# 636
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Тази дето напусна двореца , не беше ли една от докторките  сигурно отива при детето на Нигяр  Thinkingама Сюмбюл не спи

# 637
  • Мнения: 460
Хайдее, Хю при детето на Нигяр. Колко е сладко и как добре са го подбрали, все едно наистина е дете на Нигяр. Laughing

# 638
  • Мнения: 342
Ха така права бях като предположих че думите на Сюмбюл "научих такава новина ,че земята ще се разтресе " се отнасят за детето на Нигя PartyР ,А НЕ ЗА Фируузе

# 639
  • Мнения: 59
някой може ли да каже какво си говориха СС и Хю

# 640
  • Мнения: 2
Жалко..много жалко ,че Хюрем ще използва това дете в интригите си .....и това е майка на пет деца....язък!

# 641
  • Мнения: 73
Хюрем иска да направи дарение , благотворителност.

# 642
  • Мнения: 83
Момичета аз не успях да гледам  Sad Какво стана с четвъртъците-Фирузето взе ли ги  Rolling Eyes
да, за съжаление  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ама вече Султана ще намразя   Crossing Arms да му имам любовта  ooooh!
и аз, какво като е нямало халвет...Все тая, предпочете Фирузето пред нашето момиче  ooooh!

# 643
  • Мнения: 13 663

Така ли ще свърши серията? newsm78 newsm78
Жалко! Mr. Green Трябваше поне да видим лицата на Хатидже, Ибрахим и Сюлейман при тази новина. #Crazy #Crazy #Crazy

# 644
  • Мнения: 0
Жалко..много жалко ,че Хюрем ще използва това дете в интригите си .....и това е майка на пет деца....язък!

 Laughing Спокойно,няма да го използва,просто ще го върне на майка му и баща му! Peace  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт