VIP Brother България - 4 сезон - 9 тема - ФИНАЛ

  • 159 503
  • 5 312
  •   1
Отговори
# 5 250
  • Мнения: 6 417
Споко, Гроши няма да влиза засега.

# 5 251
  • Мнения: 897
Злобният Ласкин .......Чудя се дали уважава и Йосиф Сърджаджиев,който би трябвало да му е тъст,за същото отношение към дъщеря си.В случая Алекс,жената на Ласкин.И двамата ''велики''актьори са някакви чехльовци.Под давлевние на жените си се срамуват от собствените си извънбрачни деца,НО не се притесняват да осиновяват доведените деца от друг брак на жените си.Да ги обгрижват изцяло,лансират и т.н.
Crazy
Може ли да ми обясниш общото с темата в която си постнала всичко това? Прилича на мнение само за темата "Махленски клюкарки".  ooooh!

# 5 252
  • Мнения: 2 213
Дека са ни тризначките?Какво ли правят сега? Rolling Eyes

# 5 253
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Дека са ни тризначките?Какво ли правят сега? Rolling Eyes
Сега са се сбрали около Надежда, да я успокояват, щото тя не ще да остава в къщата с разните му там простаци, от другите брадъри! hahaha

# 5 254
  • Мнения: 2 216
Дека са ни тризначките?Какво ли правят сега? Rolling Eyes
Тризначките снощи защо ги бяха затворили? Не беше ли по-добре те да изпращат финалистите? Сигурно днес чистят и ремонтират, че Виповете доста мърляво оставиха след себе си ooooh!

# 5 255
  • София
  • Мнения: 7 895
Като слугини са тези момичета , тризначките  ooooh!  Ако може още утре да ги извадят от шоуто. Стига им , слава , простотия и т.н. ....
А и Надежда изтрещя , ама не в тяха полза.Не са нужни повече.

# 5 256
  • Мнения: 820
те може да са я закъсали здраво и затова да ги издържат от брадъра ...

# 5 257
  • Мнения: 14 845
Токе що казаха по нова че някой от съквартирантите ще стане съводещ в "Здравей България" Но не казаха кой
Идеи?

# 5 258
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 563
Токе що казаха по нова че някой от съквартирантите ще стане съводещ в "Здравей България" Но не казаха кой
Идеи?
Предполагам Никол  newsm78, нали си им е колежчица

# 5 259
  • Мнения: 293
Защо не ги показаха снощи, наистина? Все едно, че не са били там. Незавършено някак остана тяхното участие във Вип брадър, макар и да продължават в следващия.

А за съводещ - Юлиан? А може би Златка (по-вероятно)?

# 5 260
  • Мнения: 1 448
Никол?  Rolling Eyes

# 5 261
  • Мнения: 14 845
Токе що казаха по нова че някой от съквартирантите ще стане съводещ в "Здравей България" Но не казаха кой
Идеи?
Предполагам Никол  newsm78, нали си им е колежчица
Сигурно си права.Ще се издигне в йерархията на телевизията

# 5 262
  • София
  • Мнения: 2 110
Токе що казаха по нова че някой от съквартирантите ще стане съводещ в "Здравей България" Но не казаха кой
Идеи?

Днес по Станция Нова мернах за 2-3 минути простоватата физиономия на Златка, каза че има предложение да работи в Нова телевизия, но не искала да каже повече, защото не било сигурно... Е тая, ако я натресат за водеща, значиииии Twisted Evil

# 5 263
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 563
А не вярвам нещо Златка - водеща. Ако е истина обаче, Нова ще си вкарат автогол с нея, не я виждам да води разговори по актуални теми с нашите "политици". То е истина, че въпросите са написани предварително, но нали трябва и да импровизира.... оф и аз незнам, просто ми изглежда нереално.

# 5 264
  • Мнения: 293
Добър вечер  Hug

Нямах възможност да гледам финала изцяло, само отделни моменти, но знам хронологията на събитията снощи.
Честито на Орлин, желая му много късмет и творчески успехи! За мен е добър вариант той да спечели.
Макар Къци да зае третото място, за мен той си остава победител без значение какви са настроенията за него. За себе си доказах, че мога да отстоявам позициите си  без да бъда подвеждана и манипулирана. И може би, защото съм в период на осмисляне на много важни за мен неща и балансиране на емоции и мисли и постигане на сихрон във вътрешното ми светоусещане, колкото и невероятно да звучи за повечето, образът на Къци и неговото участие във ВБ ми даде тласък напред. Но не този образ, който повечето виждаха, а това което аз виждах доста по навътре от гледната точка на един манипулиран зрител. Дори си позволих да му пратя покана за приятелство във ФБ, която той прие. Вярвам на Параграф 22, че той е изключителен човек, позитивен и с много положително мислене. Смятам, че с него мога да комуникирам на всякакви теми без изобщо да се притеснявам. С публикациите си излъчва спокойствие и добронамереност.
Другият вип-участник, който аз уважавам е Мариана. Тръгнах с доста негативно мнение към нея, но това се промени в положително и още повече след като излезе от къщата. Съжалявам, че не остана до финала.
Все още не знам дали да започвам новия сезон на ББ, имам една нощ за размисъл Grinning
Искам да благодаря от все сърце на Мама Цоцоланка, за положеното и старание за оформяне на темичките и анкетите и също така за безпристастното и отношение към всеки един от нас тука. Тя пък е нашият победител тук, никога не си позволи да нападне потребител ако има различно мнение от него и да влиза в безсмислени спорове, да слага обидни нарицателни и квалификации на участниците във  ВБ и феновете им.
Благодаря и на всички съфорумци, които спомогнаха тази тема да бъде толкова интересна. Мислех да изброявам имена, но се отказах за да не пропусна някого и без да искам да го обидя. Много ценя тези, които въпреки пристрастията си разсъждаваха мъдро и обективно, вероятно те самите знаят кои са. Благодаря и на всички, които подкрепяха Къци и заедно защитавахме нашите виждания.
Извинявам се ако някого съм обидила или иронизирала, имало е и моменти на по-разпалени страсти, пък аз не смея да твърдя, че мога да си мълча на всяка цена.

Лека вечер и усмивки     bouquet

Последна редакция: нд, 18 ное 2012, 21:13 от amsimom

Общи условия

Активация на акаунт