VIP Brother България - 4 сезон - 9 тема - ФИНАЛ

  • 159 514
  • 5 312
  •   1
Отговори
# 4 965
  • Мнения: 51
Аз съм доволна.
Без значение дали изборът е на зрителите или на Нова.
Ако е на зрителите, значи има надежда .....все повече хора отричат простотията, цинизма, агресивността и поведението тип "селски  идиот".
Ако изборът е на Нова, все пак не се осмелиха да "дадат шанс" на гореописаното, а подкрепиха възпитанието, толерантността, европейското поведение и манталитет.

А Фънки не пропусна възможността до края да доказва колко е ограничен, инфантилен и комплексиран.Тъжна картинка е да гледаш как се излага един 50-годишен мъж.Синът му място не можеше да си намери от срам през цялото време.
И Юлчо и Ники не пропуснаха да подчертаят колко много са ощетени като хора, като интелект и достойнство.Но аз съм доволна, кифладжиите си бяха и останаха кифладжии докрай.
Както винаги, преценката ми за участниците се потвърди на 100, не, на 1000 %.


Поздрав за Орлин!И поздрав за интелигентите хора на БГ!       bouquet


Ама човек си тежи на мястото.Като ти гледам подписа твоето е кухнята.Там ти е силата.
А кой колко е интелигентен остави на другите, дето не знаят как се бъркат яйца.
Чудесно мнение, просто пращи от интелигентност. Благодаря, че доказа нагледно думите си.
Колкото и да не харесвам Краси, съм 101% съгласна с нея.

Напълно съм съгласна с Краси!

Много съм щастлива, че Орлин спечели!!! Има надежда, както се казва  Wink

# 4 966
  • Мнения: 4 864
Маме, кога да чакаме новата тема за новия сезон?

# 4 967
  • София
  • Мнения: 366
 Честито на Орлин!!!
 Радвам се, че спечели най-позитивният, чаровен и умерен участник в шоуто!

# 4 968
  • Мнения: 150
Хонорарите са им много високи, това им изяжда наградата. Peace

# 4 969
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Мда, Орлин си е идеалният победител, от всякъде...Идеален е за масовия вкус.
Не харесвам такива зализани, поп-певци...
Много беше грубо това с картината "Семейство бели нахут".

# 4 970
  • Мнения: 2 157
А Фънки не пропусна възможността до края да доказва колко е ограничен, инфантилен и комплексиран.Тъжна картинка е да гледаш как се излага един 50-годишен мъж.t:


Комплексираните хора никога не се шегуват със себе си. Въобще им липсва чувство за хумор.

# 4 971
  • На морето!
  • Мнения: 5 796
Според мен Фънки наистина не влага реални емоции в отношението си към Къци и всичко случило се остава в Къщата. Само Юли и Ники са достатъчно злопаметни, за да не могат да забравят и да приемат всичко това на сериозно.

Много прецакаха Орлин- не стига, че го оставиха сам толкова време, ами и сега пропуска началото на партито на ВБ.

# 4 972
  • Мнения: 608
[
[/quote]
Ама човек си тежи на мястото.Като ти гледам подписа твоето е кухнята.Там ти е силата.
А кой колко е интелигентен остави на другите, дето не знаят как се бъркат яйца.
[/quote]

Ти да не си Патрашкова подвизаваща се във форума? Обобщения , агресивност и безпардонна категоричност. А може пък темата за  качеството интелект да обостря сетивата ти, защото явно мисълта не може.

# 4 973
  • Мнения: 820
Най-големият мухльо е Орлин. "Бага, ние сме приятели"; "Фънки ми е любимец"; "Обичам всички"... Ну, ребята, давайте жить дружно.
Има нещо вярно в думите ти! И мен ме подразни...

Абе мен това ми се наби на очи още по време на шоуто, но после ми направи добро впечатление, че резна Багата след злополучната нощ, за разлика от Никол. Явно заемането на позиция е държало ден до пладне. Игра било всичко... мда, хлъзгава риба е Орлин. Ако беше истински балансьор, щеше да направи така, че да изглади конфликтите в къщата с конструктивен подход, с усилие, а не избягвайки на всяка цена конфронтация.
Къци може да е мека мария, но поне си изстрада участието. Такива "не ме занимавайте, за мен всичко е игра" хич не ги уважавам. То самият живот е игра, ако става на въпрос. Орльо го играе "аз съм по-голям от живота, от проблемите, от всички вас - шот ме мързи".

+1


# 4 974
  • Мнения: 0
Забелязахте ли Орльо как се смути и оплете езика, когато Винетка го попита дали е шлякано дупе  Joy

# 4 975
  • Мнения: 11 607
Маме, кога да чакаме новата тема за новия сезон?

Ммммммммм...кога....знам ли.......В понеделник ще пусна тема, че то голяма неизвестност.....И да мога след това да имам 24ч. за да оправя 1 пост, когато вечерта се разбере кои са точно участниците.......


Яна е във Виена.......Изпратиха и положителна енергия Joy Joy Joy Joy

# 4 976
  • Мнения: 41
А Фънки не пропусна възможността до края да доказва колко е ограничен, инфантилен и комплексиран.Тъжна картинка е да гледаш как се излага един 50-годишен мъж.t:


Комплексираните хора никога не се шегуват със себе си. Въобще им липсва чувство за хумор.
Такива хора като Фънки се шегуват със себе си, за да изпреварят другите, които искат да се гаврят с тях.

# 4 977
  • Мнения: 4 607
Триото са в някаква тайна стая. Утре няма да има предаване, ще подготвят къщата за новите съквартиранти.
В понеделник триото ще посрещне новите съквартиранти. Това каза Кънчун. Mr. Green

Това го знам. Grinning Ама чух X-factor, топ моделс и не знам си какво. Crazy

# 4 978
  • Мнения: 4 199
Това системно псуване, циничност и особено днес с тези инфантилни надписчета по ръцете...не адмирирам поведението на Фънки, а и наистина си личеше, че на сина му му е неудобно от държанието на баща си, което е показателно.

# 4 979
  • Мнения: 2 786
На Орлин гаджето....защо я нямаше на финала?
Или аз я загубих нейде из тълпата....
П.п А, Мамето  ми отговорила на въпроса  Blush

Общи условия

Активация на акаунт