Новите ви книги - 12

  • 49 446
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Котаракът поне за мен беше едно голямо разочарование.

# 676
  • Мнения: 114
Котаракът поне за мен беше едно голямо разочарование.

Е, защо така, Бути?  Sad Поне кажи, за да не купувам ...

# 677
  • Мнения: X
Котаракът поне за мен беше едно голямо разочарование.

Е, защо така, Бути?  Sad Поне кажи, за да не купувам ...
Писах в другата тема и в Goodreads по-нашироко защо. Не искам да се повтарям и тук.
Скрит текст:
Но те съветвам да не си я купуваш. Като художествена творба за мен няма почти никаква стойност. Написана като ученик в 7-ми клас и като цяло по-малко се фокусира върху котарака и повече върху опитите си да изкара някой лев.

# 678
  • Мнения: 114
Писах в другата тема и в Goodreads по-нашироко защо. Не искам да се повтарям и тук.
Скрит текст:
Но те съветвам да не си я купуваш. Като художествена творба за мен няма почти никаква стойност. Написана като ученик в 7-ми клас и като цяло по-малко се фокусира върху котарака и повече върху опитите си да изкара някой лев.

Eдва ме нави. Спестих си пари за нещо стойностно. Благодаря ти!  Hug

# 679
  • Мнения: 118
- Подарък за моят приятел, който твърдо отказва да споделя страстта ми към четенето Simple Smile Да видим дали това ще го заинтригува. П.С. Голям фен е на Краля на попа!

# 680
  • Мнения: 171
 Grinning А дано! Купих на моята дъщеря на 1D биографията със същата надежда .Засега обаче събира прах.

# 681
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имам някакви мътни спомени за "Жената в бяло", твърде възможно е да съм я чела като малка.
"Ген" се надявам да е толкова добра, колкото "Микро" на автора. Simple Smile

# 682
  • Мнения: 1 232

От вчера, по случай успешната защита на дипломна работа Simple Smile
Честито за Дипломната работа! 
За книгата   newsm10.
 На въпросът за Патрик Зюскинд са ми отговорили вече!

# 683
# 684
  • София
  • Мнения: 10 858
Имам някакви мътни спомени за "Жената в бяло", твърде възможно е да съм я чела като малка.
"Ген" се надявам да е толкова добра, колкото "Микро" на автора. Simple Smile

Ооо, жената в бяло е много добра!  Peace Убедена съм, че ще ти хареса!
Готика, мистика, романтика, криминална нишка ... замъци  Heart Eyes
На мен ми е любима  Heart Eyes

# 685
  • София, България
  • Мнения: 5 616
Имам някакви мътни спомени за "Жената в бяло", твърде възможно е да съм я чела като малка.
"Ген" се надявам да е толкова добра, колкото "Микро" на автора. Simple Smile

Ооо, жената в бяло е много добра!  Peace Убедена съм, че ще ти хареса!
Готика, мистика, романтика, криминална нишка ... замъци  Heart Eyes
На мен ми е любима  Heart Eyes

И "Лунният камък" е страхотна!  Peace
(Сега не знам дали биха ми харесали, имам спомени от 15 годишна  Laughing )

# 686
  • Мнения: 24
Подариха ми "The Rising" на Брайън Кийн:



 Mr. Green

# 687
  • Мнения: X
Имам някакви мътни спомени за "Жената в бяло", твърде възможно е да съм я чела като малка.
"Ген" се надявам да е толкова добра, колкото "Микро" на автора. Simple Smile

Ооо, жената в бяло е много добра!  Peace Убедена съм, че ще ти хареса!
Готика, мистика, романтика, криминална нишка ... замъци  Heart Eyes
На мен ми е любима  Heart Eyes
Аз пък не можах да изтрая до края и я зарязах. Много тромаво се развиваше действието. Но това, че всъщност романът е бил публикуван на части във вестниците, обяснява донякъде това проточване.

# 688
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, вярно че има известна тромавост, но понеже на мен ми е страшно по вкуса тази атмосфера в книгата и затова всичко ми причиняваше наслада  Blush А и в един момент нещата така се заплитат, че няма оставяне.

Мона Лиза , сега като казваш такива хубави неща и за "Лунният камък", която ми седи от сума ти време непрочетена, ми палиш фитили и за нея  Laughing Досега не съм попадала на отзиви и ми беше приятно, че са хубави.

# 689
  • София, България
  • Мнения: 5 616
Да, вярно че има известна тромавост, но понеже на мен ми е страшно по вкуса тази атмосфера в книгата и затова всичко ми причиняваше наслада  Blush А и в един момент нещата така се заплитат, че няма оставяне.

Мона Лиза , сега като казваш такива хубави неща и за "Лунният камък", която ми седи от сума ти време непрочетена, ми палиш фитили и за нея  Laughing Досега не съм попадала на отзиви и ми беше приятно, че са хубави.

Вивиан, чела съм и двете книги като тинейджър, заедно с цялото творчество на Дюма ,Дикенс и т.н. Изобщо не са ми се стрували тромави, но имам сериозни подозрения, че това търпение е типично за детската възраст. От Дикенс ми беше останала само една непрочетена книга - "Посмъртните записки на клуба Пикуик" и преди две години я заех от една приятелка, за да я прочета и да си го отметна този автор. Още съм на тридесета страница, добре че на моята приятелка не ѝ е спешна книгата.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт