У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (17-та тема)

  • 20 042
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Снощи по нощите хванах "The Gift" с Кейт Бланшет, Киану, Джовани Рибизи ( Heart Eyes), Травестита и още сума народ!
Не го бях гледала, хареса ми, трилърски такъв.

# 77
  • Мнения: 1 243
Снощи по нощите хванах "The Gift" с Кейт Бланшет, Киану, Джовани Рибизи ( Heart Eyes), Травестита и още сума народ!
Не го бях гледала, хареса ми, трилърски такъв.

Ууу, този как ме плашеше преди!  newsm43
Абе продължавам да твърдя, че трилърите от едно време си остават най-добрите! Сега се залага повече на глупави ефекти и ник'ъв сюжет.  Crossing Arms

# 78
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пцулютно!  Crossing Arms

# 79
  • София
  • Мнения: 6 210
 running
Тичам, щот имам да наваксвам две теми  ooooh!.
Ха, добра вечер на всички  Hug!

# 80
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Вени, Вени!!!  Hug
Как се радвам, че ви виждам момичета!   Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 3 736
Кой е Травестита?  hahaha

Вени, човече, имаш една книга у нас, да знаеш.

# 82
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Вени, човече, и у нас!  hahaha

Хилари Суонк, ма, Пуцът!

# 83
  • Мнения: 2 809
Хилари Суонк, ма, Пуцът!

 hahaha
Яко...абсолютно съгласна!

# 84
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз се радвам  Hug.
Пуци, аз има книга у вас и в Сарки, а Джери прати за Сарки една, която е у нас  Joy. На това му се казват здари форум-връзки  Joy Hug.

Гледах един трилър с мацката от  Columbus Circle. Много ме беше спекъл, сигурно защото си го причиних, когато бях сам самичка една съботна вечер. Сега съм се завряла в имдб-то и зяпам филмографията на актрисата, обаче не мога да го открия, за да ви го препоръчам  ooooh!.

# 85
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Уф, бе, Вени, бе, уф, уф! Сети се, де!  ooooh!
Книгата от Джери ми е супер важна!  Crossing Arms

А, Сами, кажи, кажи!  hahaha

# 86
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Снощи по нощите хванах "The Gift" с Кейт Бланшет, Киану, Джовани Рибизи ( Heart Eyes), Травестита и още сума народ!
Не го бях гледала, хареса ми, трилърски такъв.

Ууу, този как ме плашеше преди!  newsm43
Абе продължавам да твърдя, че трилърите от едно време си остават най-добрите! Сега се залага повече на глупави ефекти и ник'ъв сюжет.  Crossing Arms
Аз за това все за такива подпитвам в темата.  Peace
Вении, знаех си, че тук ще се засечем пак. Тия дни ще ти пиша, че имам много да разказвам...за книги. Laughing Hug
Сарк, ко 'тана с Диваците?
Columbus Circle ми дойде тамън. Ей такива трилъри обичам. Както и ужаси с духове. Heart Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 6 210
Така старателно я пазя книжката, че дори не съм я прочела!

Боже, закъсах с този филм  ooooh!! Сега ще ви го преразкажа отгоре-отгоре: Някаква банда много брутално изнасилва едно момиче. След време започват жестоки убийства, свързани с членовете й. Намесени са и полицаите, на никой не му е чиста работата.
Не мога да се сетя за име на друг от актьорите, изтрила съм го от харда, а и в списъка със свалени торенти в профила ми в замунда вече го няма  Crazy.

Джери, не правят вече читави трилъри, добре че се намират написани такива  Hug. Пиши, когато имаш време  Hug.

# 88
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Глех, глех "Диваците", хареса ми, и беше ааадски красив за окото, цветен някак.  Mr. Green
Харесвал ти е Кълъмбъса, радвам се! Гифта по-горе, гледала ли си го?

Вени, дай името на тази, дето помниш. Може да съм го гледала, та да го намеря по нея.

# 89
  • София
  • Мнения: 6 210
Успях, намерих го The Killing Gene http://www.imdb.com/title/tt0804552/. Сега ще се окаже, че всички сте го гледали вече  Laughing.

Селма Блеър беше актрисата, Сарки. Като видях препоръката ти за Кълъмбъса се сетих за нея. Хареса ми и в двата филма, интересна актриса е.

Общи условия

Активация на акаунт