Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 2

  • 55 930
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 318
2 положителни теста- навярно бременност!! Защо не отидеш на още един лекар, или поне на такъв който да те види с вагинален ехограф Peace и болките по принцип са нормални около цикъл по време на бременност.

# 691
  • Мнения: 327
Честито! Бременна си! Изчакай 10-на дни и отиди на лекар.

# 692
  • Мнения: 1
Гинеколога ме гледа точно с вагинален ехограф, .....няма нищо.  Не знам гърдите ми не се уголемяват?! Да иначе мисля да посетя и друг гинеколог, за да видя и друго мнение.
Твоите симптоми при бременност какви бяха?

# 693
  • Мнения: 1
иначе да добавя само, че като изчислих в коя г.с. съм ми даде - 5-та. В пета не се ли вижда на вагинален ехограф?????

# 694
  • Мнения: 226
другарчета пак е дудинки направо много ми е зле,ох така ми се гади,а не ме кара да повръщам,ужасно е.... едвa ли е от храната,защото ядох заради неразположението.купих си тест вече и още ден и го правя.даже и сутиена свалих стяга ме...но нали се сещате,че още не ми е закъсняло иска ми се да не е поредното разочарование Praynig Praynig Cry Praynig

# 695
  • Мнения: 285
Здравей. Втората , черта на теста означава , че си бременна. Може да е било рано да се види , ако овулацията ти е била малко по-късно. НА мен са ми засичали бременност с вагинален ехограф  на един ден закъснение. Болката много силна ли е ? И концентрирана ли е точно на дадено място ? Имаш ли зацапване ?

# 696
  • Мнения: 11
моми4ета,днес си взех тест шуър4ек.на 28ми януари 4акам М,вупреки 4е и за утре я 4акам.корема ме боли като пред цикъл.да си го направя ли утре или да из4акам до 28ми,ве4е наистина нямам търпение,все си мисля 4е ще се разо4аровам.какво ще кажете Cry

# 697
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
по добре исакай

# 698
  • Мнения: 7
била съм на твое място в продължение на две години.Няма смисъл от тест без закъснение,знам колко е гадно чакането ,,, Hug

# 699
  • Мнения: 77
аз да кажа- дойде ми  Cry. и да ви питам как се нарича процедурата вкарване на сперматозоиди в клетката, без да се вади от жената, някой пробвал ли е,колко струва?

# 700
  • София
  • Мнения: 8 131
В коя клетка?

# 701
  • Мнения: 7
аз да кажа- дойде ми  Cry. и да ви питам как се нарича процедурата вкарване на сперматозоиди в клетката, без да се вади от жената, някой пробвал ли е,колко струва?
имаш впредвид ин витро? има и безплатно и такова за 5000лв.

# 702
  • Мнения: 77
не,нали ин витрото е да ти извадят яйцеклетката,аз говорех за това да ти вкарат сперматозоид вътре в теб.

# 703
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
аз да кажа- дойде ми  Cry. и да ви питам как се нарича процедурата вкарване на сперматозоиди в клетката, без да се вади от жената, някой пробвал ли е,колко струва?

Предполагам, че имаш предвид ИКСИ, но нещо не си разбрала процедурата. И при ИКСИ и при ин-витро се прави пункция. Единствено при инсеминация се вкарват предварително подбрани сперматозоиди в маточната кухина в началото на фалопиевите тръби.
Напиши в гугъл АРТ (асистирани репродуктивни техники) процедури и прочети малко информация  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 8 131
Може би говориш за инсеминация. Тогава се избират и вкарват най-добрите сперматозоиди. Но това не ти гарантира и оплождане даже. Докато при инвитрото ти взъщат оплодена/и яйцеклетка/и.

П.П. Пънче ме е изпреварила.

Общи условия

Активация на акаунт