Заведения в Бургас

  • 173 551
  • 768
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 24 883
Не съм празнувала там НГ, но редовно ходим да хапваме, защото готвят много вкусно Peace

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 145
За Ромата - имаше достатъчно място. Музиката беше много хубава - съвременни дискотечни хитове, хола, рок парчета. Беше много весело и приятно.

# 527
  • Мнения: 4 946
Кажете някое заведение в Бургас за Нова Година където да става купон както се казва.Че мислихме да ходим на вила,но явно закъсняхме. Tired Rolling Eyes

# 528
  • Мнения: 94
Здравейте, препоръчайте ми механа в Бургас, с нормални цени и добра храна, с големи маси - за група над 11 човека. До тук от снимките в интернет, като чели ми допадна механа Домино, но в един сайт пише ценова категория 40-50 лв. на човек, което ми се стори скъпо.

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В Бургас остана ли турски ресторант?

# 530
  • Бургас
  • Мнения: 6 298
Май не. Ако чуеш някъде, пиши!

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Май не. Ако чуеш някъде, пиши!
Май само Мадо остана. В "Балканска среща" /бившото Чарли/ в Славейков в менюто им има и турски ястия. Кюнефето им е много хубаво.

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 6 298
Пушат ли в "Чарли"?

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ходим често и досега не съм виждала някой да пуши. По принцип има обособени две помещения - вътре и отвън, където е затворено с найлонови прегради

# 534
  • Мнения: 6 743
Да споделя разочарованието си от Златна котва.Храната беше ужасна.Пържените картофи ни ги донесоха сурови, върнахме ги.Пържените тиквички не бяха вкусни, бяха меки и сякаш стари.Не бих отишла отново там.

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 195
Препоръчвам "Тенъовата къща"! Уютна обстановка, добро обслужване и невероятно вкусно приготвена храна...Особено свинското джоланче  Heart Eyes Flutter Laughing

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 195
Понеже много често ходим, знам че не е така т.е. рядко има много коли отвън, на пътя
И за да не е спам, къде смятате да заведете децата си утре? Казаха ми за конна база, към Твърдица/ но не съм сигурна/
Не ходя често, даже вече изобщо, но това съм видяла и това написах. За тези неоправдано високи за обстановката, обслужването и храната цени, не мисля да ходя отново... Все пак е само един "капан" сред нищото! Но подчертавам - СПОРЕД МЕН! Всеки си е в правото да харесва нещо, което другите примерно мразят!  Simple Smile
На същото мнение съм за Даляна!

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 6 298
Препоръчвам "Тенъовата къща"! Уютна обстановка, добро обслужване и невероятно вкусно приготвена храна...Особено свинското джоланче  Heart Eyes Flutter Laughing

И всички пушат...

# 538
  • Бургас
  • Мнения: 75
Здравейте, препоръчайте ми заведение с хубава кухня, на не е с много високи цени и да е подходящо за деца. Тоест да не се пуши, да е просторно и уютно. Знам за Киш в Меден рудник, но ми е малко далече, та ако има други варианти....Благодаря!

# 539
  • Мнения: 1 298
Здравейте, препоръчайте ми заведение с хубава кухня, на не е с много високи цени и да е подходящо за деца. Тоест да не се пуши, да е просторно и уютно. Знам за Киш в Меден рудник, но ми е малко далече, та ако има други варианти....Благодаря!

Киш има и в Зорница, не знам там колко ви е близко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт