Празниците идат вече,от подаръци затрупано е ЯНУАРСКОТО човече! (45)

  • 38 191
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 411
Честит 2-ри рожден ден на Викчо!  nbirthday Да радва много мама и тате!

Честит имен ден на Стефчо!

# 91
  • Мнения: 192
Диди Да ти е жив и здрав ГООЛЯЯМ Вики! Heart Eyes Да е засмян като мама, да е добричък и много да те слушка!

за мама Flutter

Честит Имен Ден на всички празнуващи днес! С кеф и гордост да си носят имената!

 Hug

# 92
  • Мнения: 1 687
малееее, вече са на две малките пикльовци и пикли! Simple Smile
какче, честит рожден на русото викче! да е много здрав, щастлив и все така готин! Simple Smile
още ли припка по неговия начин? Simple Smile)))))

люба, аз никога не съм мислила за болката, 2 дни след раждането я бях забравила, но винаги ми е приятно да се сетя какво беше около датата...мъглата, младокът, който ме прие с въпроса "ама сигурна ли сте, че раждате?", цялата нощ приказки с акушерката, която ме изроди и т.н. и т.н.
между другото и досега около моя рожден ден слушам същото за моето раждане. чувала съм историите по 100 пъти, ама пак ми е готино да ги слушам, та явно и в това си има чар!

# 93
  • Мнения: 295
Честита Коледа прекрасни дами!Светли бъдни дни за всички!
Да е жив и здрав Викчо!Все така чаровен,мил и гальовен!
Честито на имениците!

# 94
  • Мнения: 369
Ухууу колко съм назад с поводите... Crazy Crazy Еми така е като едва добирам компа.

Честит рожден ден на патерици на бузанко Вики на Какче!! Да е жив и здрав и да е голяяяма опора на мама!

Честит имен ден на патерици на всички малки и големи именници! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Буби Искам снимка на малък Митаче, ако вече има да ме извиниш  Crazy  Hug Hug Hug Да му изпапаш малките крачетаа!

# 95
  • Мнения: 16
Добро утро!

Какче, честит рожден ден на Вико на патерици! Да порасне голямо и умно момче, гордост на мама и тати!

Честит рожден ден и на днешните ни рожденици:
Елеонора на мама Mish
Габриела на мама Lady Guga
Борис на мама Toni_baraboni

И докато сме още на руска вълнА, да споделя, че много често наричам Ади Снегурочка, а Бобо ми казва, че в такъв случай той е Снегорин  Joy
Joy hahaha Joy
На Елица й подариха едно елече с бяло пухче и ММ веднага каза, че щяла да прилича на снегурочка.


амнезия, да неговите също, ама и мен не ме подмина.  Mr. Green Сега се изучих и слагам по една кърпичка на пишлето, щото иначе става опасно.  Wink
Буби, припопних си първите месеци с Петър, верно, че така правеше. Сега съм рахат.

На Елица не й се размина АБ. Докторът чу по-изострено дишане вдясно в сравнение с първия преглед и започнахме АБ. Петър определено се прости с яслата до пролетта.

Вчера за първи път след раждането с ММ си взехме "отпуска" и ходихме на кино. Каква радост. Grinning








# 96
  • Мнения: 251
Честита Коледа, момичета!
Много здраве и любов, желая на всички вас и вашите семейства!
Честито и на всички, които съм пропуснала да поздравя последните дни, бъдете живи и здрави!   bouquet

Честит рожден ден и на вики на какче! да е жив и здрав и много щастлив!   bouquet 

Еления, много се радвам, че вече сте вкъщи, бързо да се оправя Вики  Hug

Зън, добре, че е минала шарката, сравнително леко, че при Ивайла почти нямаше Т, но пък пъпките бяха много и беше доста неспокойна.
А, за крокодила гена и чебурашка, не съм виждала такива играчки, но пък срещнах такива торти из нета. Ивайла пък много обича ну погоди, не мога да я убедя обаче, че вълка е вълк, упорито го нарича бау-бау  Mr. Green

бързо да оздравяват всички болнички, и ние по празниците бяхме в този отбор. Фея, благодаря за отговора.

хубав ден!  

# 97
  • София
  • Мнения: 311
Честит рожден ден на днешните рожденици и на Викчо с малко закъснение! Да са живи, здрави и много усмихнати!
Честит имен ден на Стефчо от вчера!
Бързо оздравяване на болни! Ние сме 3-ма от 4-ма на АБ и вече сме ок, дано само каката да удържи фронта!
Много гадна тази мъгла навън, вече не ме свърта и искам да ги изведа, че полудяват вкъщи, но май няма да стане.
Димара, честита ти първа отпуска, дано да можете по-често да го правите!

# 98
  • Мнения: 180
Честит рожден ден на адаша Вико!Да е здравичък и весел за радост на мама и тати!

Какче:
Честит рожден ден и на Елеонора,Габриела и Боби!
Честит имен ден на Стефчо!
Весело изкарване на преазника!
````````````````````````
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Скрит текст:
Ние сме добре.Вчера бяхме на контролен преглед.Пластиката е добре, но  се нуждае от физиотерапия-рутинно,но пък наложително.Ще я правим след НГ и после пак сме на преглед. TiredИначе сега аз си го оправям...у дома ми викат д-р. Кирова. Mr. Green
[/color]

# 99
  • Мнения: 496
ЧРД на ВИКТОР на Какче! Да е живо и здраво голямото момче! Да расте голям и силен мъж за опора и гордост на прекрасните си родители!


Зая, качих снимка в групата във фейса, че тук нещо не ми се получи. Няколко пъти опитах, ама йок, май нещо бъркам... Ама и там става, нали? Simple Smile

Митачето бележи напредък, пълни бузките и мисля, че наддава много добре засега. Дано все така да сме.  Praynig

Люба, и аз си мисля по-често за бъдещето. Моите раждания минаха леко и като изключим голямата радост, болката направо съм я забравила. Само се моля да са ми живи и здрави, и да успея да ги направя добри хора някой ден.  Praynig

Димара, да оздравява мъничката Еличка! Дано й се размине леко.
Бързо да се оправят всички болничета!  Peace

Еления, радвам се, че всичко лека полека отминава. Никога повече да не се повтарят такива инциденти и да остане назад в миналото!  Praynig

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 14:31 от bubi_barabata

# 100
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен,нещо такъв мързел ме е налегнал,че ако ме боло колкото ме мързи до сега да съм умряла Embarassed

Честит рожден ден на Елеонора,Габриела и Боби!

Димара завид за киното  и "отпуската"  Embarassed
Еления Hug
Буби браво на малкото Митаче,много е сладък Heart Eyes
Любе и аз за болката по време на раждане не мисля,но като почна да разказвам за тях бая време отнема (нали ги преносих и двете много)

Играчки на крокодила Гена и Чебурашка съм виждала в руските магазини"Берьозка"

Ние докато щяхме да сме самички на НГ ,сега две наши приятелски семейства се обадиха и ще си имаме компания Grinning ,че ми беше много шуто заради децата.

Болничките да оздравяват бързо  Hug Praynig

Ей днес цял ден седя и чакам един куриер,трябваше до 12,30ч. да е в къщи,направо ми иде да го #2gunfire

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 16:58 от tuty1

# 101
  • Мнения: 183
Здравейте  Simple Smile

Честит рожден ден на Елеонора, Габриела и Борис - и на Виктор със закъснение  и на всички, които съм пропуснала да поздравя! Нека растат здрави, безгрижни и много щастливи  Hug   bouquet   bouquet   bouquet- по един букет за мамите.

Скрит текст:

Зън  Joy опасна работа сте  Joy

Аз на р. дни на децата се вълнувам около организацията, гостите , подаръците - като цяло техните вълнения. Само като гледам снимките се връщам назад но и при двете ми раждания не ме хвана упойката и ми сложиха газ за да довършат , но болезнено ще да е било и явно мозъка ми го "складира" в секция "забрави" та не се замислям много - гадничко беше  Sad

Еления -  Laughing радвам се за вас  Hug

О, Буби и аз се моля за същото  Simple Smile

Изнервящо си е чакането Тути, но пък после...  Simple Smile

Болничките - да оздравявате-  Hug

Хубава вечер от нас.

Последна редакция: сб, 29 дек 2012, 11:20 от фея зловеща графиня

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 560
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на днешните празнуващи Елеонора,Габриела и Борис,както и на вчерашния рожденик Виктор!
Скрит текст:
bubi Митака е много сладък,все така да пълни бутчетата Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 1 687
адис, значи ивайла вече е проговорила? щом може да каже "бау-бау" Simple Smile

дара има една плюшена чебурашка още от миналата година, ама я ползва само като подпиралка за по-удобно гледане на телевизия, хич не я кефи.

буби, и на мен това ми е целта  - дара да стане добър човек. останалото е лесно!

аз да се похваля - днес за първи път откакто се е родила дара излязох на истински шопинг. иначе само по моловете открадвам време да взяза в 1-2 магазини, а днес си обикалях и се кефих. накупих си и сума ти дрехи. то се е видяло, че няма да се отслабва (аз липсата на дрехи я ползвах ужким като стимул да отслабна и да си вляза в предбременните дрехи, ама явно не подейства:-))), та си взех дрехи за дебели  Laughing Laughing Laughing
ама голям зор ей! вие не знаете, ама конфекцията е само за слаби, почти няма големи номера. нещо много дискриминационо има в това, ама нейсе!

# 104
  • София
  • Мнения: 2 138
Момичета, спешно се търси кръв 0- за детенцето на приятел. Моля, ако някой може да помогне, да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт