Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 497
Само да вмъкна за грешките при отглеждането- няма как да не се правят грешки, а всъщност какво значи грешки? Грешно според една теория, вярно според друга.... Аз съм абсолютно убедена, че няма един верен начин за отглеждане на дете. Ние, като майки, трябва да се водим преди всичко от инстинкта си и така съм сигурна, че "грешките" ще бъдат сведени до минимум.

И още нещо да кажа, нещо преживяно от мен. Форумът е прекрасен източник на информация, но донякъде. Много внимателно трябва да се подбира какво и как възприемаме от него. Примерът с мен- четейки нон-стоп форумът през първата ми бременност, бях абсолютно убедена, че кърменето е нещо задължително. Просто ако не кърмиш не си майка едва ли не. Да, ама се оказа, че аз нямам почти никаква кърма и след дълга борба да кърмя се наложи да мине бебето на адаптирано мляко. Толкова тежко го преживях, така се упреквах, че не ставам за майка, страдах и плачех как няма да го отгледам щом не го кърмя. И всичко това благодарение на разни фанатични теми в подфорум "Кърмене", които също толкова фанатично бях изчела. Накратко- особено майките на първо дете- не се вживявайте твърде много в информацията тук, спокойно може да се подведете и да се побъркате залудо  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 188
Добро утро  Hug Кате, много хубава тема  Hug Hug а къде е млякото  Crossing Arms Шегувам се, ще си пия кафето и без него...  Mr. Green

Бях решила да не пиша повече в тези теми, но пък terpsyhora ме накара да размисля  Mr. Green защото напоследък по едно време се получи група и само помежду си говорехте и се чувствах излишна в един момент  Mr. Green както и да е..

terpsyhora и теб те моля, и повечето момичета да се престрашат да пишат..

Ахи  Hug аз също имам запек и съм забелязала на себе си, че хапна ли сутрин шоколад или нещо с тестено с шоколад и веднага ми се отразява... Иначе не стига, че ходя рядко, ами и напъни трябва да има  Tired ужасно е..
 Само аз ли не съм качила още кг  Thinking Все нормално, освен че ама леко ми е щръкнал корема... едвам се забелязва..



# 32
  • Мнения: 10
Страхотно заглавие на темичката.Весело посрещане на новата 2013г.

# 33
  • Мнения: 54
Катенце,дано  Hug
Гери,аз си мислех,че си отишла някъде да празнуваш с любимото ,та затуй те няма  newsm78
Снощи ми се случи нещо много странно и притеснително.буквално си изкарах акъла!Преряза ме корема,чак и кръста,свих се и ми мина след половин минута!Изтръпнах от болка.

# 34
  • Мнения: 0
Добър ден, момичета Grinning
Колкото и да обичам да си поспивам вече не мога, защото от 2 седмици ако до 10 часа не съм станала и започва да ме боли коремчето ниско долу, но щом си хапна веднага спира  Laughing та си мисля, че сигурно бебчо огладнява и затова така. На вас случва ли ви се нещо подобно? Hug

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile
cveti-dp, да, доста познато чувство. На мен ми се случва редовно. След като хапна обаче, така ми се приспива отново, че едва си държа очите отворени  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 14
Привет и от мен  Simple Smile

Бях решила да не пиша повече в тези теми, но пък terpsyhora ме накара да размисля  Mr. Green защото напоследък по едно време се получи група и само помежду си говорехте и се чувствах излишна в един момент  Mr. Green както и да е..

Гери, много познато чувство.  Thinking

Сега се чудя дали да се похваля, че си купих страхотни дънки за бременни, защото знам, че не съм открила топлата вода. Но пък се оказаха тооолкова удобни   tiptoe

Achillea, това твоето май е било контракция, чела съм други хора да ги описват така.  newsm78

# 37
  • Мнения: 643


... напоследък по едно време се получи група и само помежду си говорехте и се чувствах излишна в един момент  Mr. Green както и да е...



И аз го чувствам от време на време... Понякога се опитвам да се вмъкна в разговора, но не винаги се получава  Rolling Eyes Но няма значение....

Не знам точно какво е усещането при контракция, не знам дали съм имала... Ако някой може да го обясни бих се радвала  Peace


Ev@
честито за дънките  Wink Аз все още нямам дрехи за бременни, но вече се замислям, защото постоянно разхлабвам ластици на анцузи и клинове, че стягат  Laughing Laughing Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 188
Бемол, съвсем забравих да те поздравя за двойната радост  Hug

Ахи, пиши по-редовно де.. Беше многословна  Grinning

За коремите, това е съвсем нормално .. Аз също имам и то по-честичко ...  Mr. Green Ми растат бебчетата.. Дошъл е момента да ни се раздуят тумбаците ни лека - полека Laughing

А и да... ЗАБРАНЯВАМ оттук нататък да се правят забележки!  Naughty Бива ли такова нещо бе, момичета?! Големи хора сме и всеки си има различно мнение, гледна точка и информация! Нали за това сме тук заедно да си помагаме, да се информираме и да си поправяме.... Ама забележки и то с удивителни, и на всичкото отгоре някой да ми казва какво да пиша в темата... без да има тематика?! Възмутена съм! На който не му чете, просто пропуска поста и продължава напред, и това е.. На 1-во място трябва да има и уважение... Това, че някои е приел на 100% буквално съвета или мнение, си е лично негов проблем. За тези неща, си има лекари! А тук можете да получавате единствено са само лични опити и информация. Ако щете ме разпънете, плюете, но аз лично не одобрявам тези неща  Peace Аз лично предпочитам МНОГО мами да пишат в темата, кой коя какво вълнува, отколкото 5 човека на кръст, които повтарят едно и също...

Я, сладката пеперудка Hug Не им обръщай внимание, дай да си пишем пък ние с теб, па те все ще се сетят за нас  Laughing

Откъде си купи дънките? Аз се чудя дали да купя .. При мен проблемът е само горното копче... Иначе кг не съм качила  Thinking ама ми се ще да ми е свободно  Mr. Green




# 39
  • Мнения: 643
Гери    Hug Hug Hug


Аз дори съм свалила 3кг... бях 55, сега съм 52  Thinking Но в кръста не ми става нищоооо... ходя само с клинчета  Blush

# 40
  • Мнения: 181
Цитат
А и да... ЗАБРАНЯВАМ оттук нататък да се правят забележки!  Naughty Бива ли такова нещо бе, момичета?! Големи хора сме и всеки си има различно мнение, гледна точка и информация! Нали за това сме тук заедно да си помагаме, да се информираме и да си поправяме.... Ама забележки и то с удивителни, и на всичкото отгоре някой да ми казва какво да пиша в темата... без да има тематика?! Възмутена съм!
                                                                                                                                                                      Герито   Пишеш,че не искаш никой да ти казва какво да пишеш,обаче с големи букви си написала ,че забраняваш да се пише нещо  newsm78 Май нещо си противоречиш  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 188
kriani, сигурна съм, че си разбрала какво имам предвид, така че този цитат нямат нищо общо с двете ...  Peace Забранила съм нетолерантното и нападателното отношение Grinning само и само да има мир и разбирателство в тази тема..

Хайде, аз отивам на работа  ooooh! а как не ми се работиии ... По-късно ще се включа отново.  Mr. Green



# 42
  • Мнения: 14
Откъде си купи дънките? Аз се чудя дали да купя .. При мен проблемът е само горното копче... Иначе кг не съм качила  Thinking ама ми се ще да ми е свободно  Mr. Green

Надявам се да не се сметне за реклама: http://www.i-plovdiv.com/space/mirostyle.com/ . Имат фирмен магазин в Пловдив и имах възможност да пробвам докато не се харесам с някой модел. Като цяло има голямо разнообразие и сред него се намират доста дрешки, които не са грозни като повечето дрехи за бременни. Аз отказвам да се нося като чувал, бременните могат да бъдат адски красиви.  newsm56

# 43
  • Мнения: 181
Ev@ Има много хубави нещица и изглеждат доста удобни,по нататък мисля и аз да си взема нещо Simple Smile А Еви много си сладка,видях снимките ти във фейсбук  Hug Напълно съм съгласна с теб ,че бременните могат да бъдат адски красиви  Simple Smile                                                                                                                                                                              Sonichkaa     
Цитат
След като хапна обаче, така ми се приспива отново, че едва си държа очите отворени  Mr. Green
   И аз съм така,като стана и нямам сили и първо си хапвам нещо и само се навивам ,че после ще свърша нещо,обаче ми се доспива...и е един омагьосан кръг  ooooh!                                                                                                                                                                 Гeритo  начина по кйто се изрази не прозвуча много толерантно,а и като се има в предвид ,че в интернет пространството главните букви,означават,че викаш ...Но съм сигурна,че просто не си съобразила и е било за доброто на всички ни  Peace

# 44
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
За контракциите имаше обяснение към края на другата тема - стягане на корема като камък, придружено с болка в корема или в кръста. Аз лично съм имала контракции без болка с предишната ми бременност. Общо взето коравия корем е главен симптом.

Гери, лека работа  Peace Ама вие защо работите и днес? Няма ли почивка за вас, та точно между празниците са ви нахендрили в събота да се мъчите  Confused

Ахи, дано повече не се повтарят тези болки  Hug

Почивайте си, момичета. Има още малко време до края на празниците, но дотогава гледайте да мързелувате повече   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт