КГБ = Клуб на Готините Баби - 130.

  • 67 637
  • 722
  •   1
Отговори
# 630
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 924
Вечна й памет на Мелчето  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Янче  Hug
Клодиа, има ли вече новини за бебочето! Стискам палци всичко да мине добре и в най-скоро време да гушнеш малкото съкровище  Hug
Яжка, при вас какво се очаква - момченце или момиченце? Леко да е раждането на мама Hug
Жабче, успешно лечение и на теб, всичко да се нормализира и спокойно да си пийваш кафенцето с дружките. Завиждам ти благородно за болничното обслужване. Само има да мечтаем за такова отношение!
Дороти, дано и при теб новините покрай майка ти да са добри. Бързо да се възстановява и още дълги години да се радвате една на друга  Heart Eyes
Ега мега, поздравления за дъщеричката и взетите изпити. И гледай ти да не посрамяваш отбора на бабите-студентки  Peace
Аз все още се лутам из фейса и тук и не мога да открия снимките от вчерашния бабин ден. Май ще трябва да минавам на ограмотителен курс  newsm78 Видях нашествието от нови попълнения - добре дошли на всички момичета   bouquet , баби и не толкова баби  Heart Eyes Само дето им се ядосвахме на телевизиите - я вижте каква реклама ни направиха, пукаме се по шевовете от нови приятелки!  newsm74

# 631
  • Мнения: 1 563
Светла й памет на Мел !!!
Почивай в мир , мило дете !!!! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose



Янче   HugHug Hug Hug: , Анжелка  Hug Hug Hug Hug: Галена Hug Hug Hug Hug

# 632
  • Мнения: 894
вижте новата Мис баба 2013 от К.Г.Б.-лявата
http://www.blitz.bg/news/article/177654#
Без коментар

# 633
  • София
  • Мнения: 1 529
 Ивка,хубава си е бабата. Да и е честита титлата. Тя едва ли знае  кви се мътят....

# 634
  • Мнения: 1 250
Бяхме да гласуваме.Една жега навън, хората по тениски.В петък като бяхме с дъщерята до мола, си харесах една блуза, но цвета който исках нямаше моя номер.Поръчаха ми я от един друг магазин на същата верига и днес се обадиха че е пристигнала. Отидохме пеша със средния внук до мола, а там и наоколо народ, сякъш пуснати на свобода, не можеш да се разминеш. Пред светофарите  колони коли ,които едва се движат от задръствания.Ама така си е когато всички услуги работят на фул , а хората са разпуснати.Чиста проба разхищение  за 10на минути гласуване ,цял ден неработен , но и простолюдието да намаже нещо, не само политицитеMr. Green

# 635
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен, момичета!

Янче, макар да не знам какво точно се е случило, моите най-искрени съболезнования за загубата ти!

Аз снощи сънувах мама (тя почина преди 2г.) как ми се кара, че така и не съм се научила да правя от любимите й курабии. Всъщност те бяха любими и на мен, и на децата ми. Права е, нито веднъж не съм се пробвала дори да ги направя. Станах днес, разрових се из тефтера с рецептите и открих нейната рецепта. Запретнах се и направих курабиите - станаха точно като нейните. Направих кафе, седнах, пия кафе, а сълзите ми капят... и така. Дано мама ме е видяла там горе и да е хапнала и тя от любимите си курабийки.

Клоди, стискам палци за бебчо! И аз вече съм неспокойна, остават два месеца и аз да се пека на същия огън като теб.

Усмихнат ден на всички!

Ох, за малко да забравя - ето ви един македонски виц - да се посмеете и за разтоварване от мрачни мисли:

- Знаеш ли, брате, како Пакистан го добил своето име? Знаеш ли дека то има чисто наше, македонско потекло! И не е од сега, ами од времето на Александар кога покорувајки ги народите кон Индија - случајно доживеал еден мал пораз на територијата на денешен Пакистан. По таа битка војската, нормално, била ранета, повредена, малку деморализирана... па затоа нашиот Војсководец одел од воин до воин и ги охрабрувал: Ајде јунак македонски не се предавај, ти пак ке станеш! И така на еден - пак ке станеш, на друг - пак ке станеш, се сторило: ПАК и СТАН, т.е. Пакистан!

- Аууу, вели другиот, па ние така сега ке можеме да објасниме како настанал и Курдистан!

# 636
  • Мнения: 5
В памет на Мел !Макар че изминаха 40 дни от смърта и,за мен тя ще остане едно сърчице ,на което му се живее макар и свито там в онази тясна болнична стая ..
Мелче,така ще те запомня с твоята неотлъчна усмивка на личицето ,а колко мъка и болка  имаше в очите ти,в душата ти,в сърцето ти -само ти си знаеш ...Поклон пред младостта и паметта ти !

Янче,приеми прегръдка от една приятелка  Hug

# 637
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Поклон пред паметта ти , Мел!
Янче , голяма и силна прегръдка на теб , Анжи и Галена!

Здравейте , момичета!  bouquet
К'во е това писане , нямате изчитане?! Rolling Eyes
Днес си вях гъзеца от 9 часа по улици и кафета , уличница.  Mr. Green
Тъкмо на прибиране се поразвали времето , излезе един гаден вятър.  Simple Smile
Нелка , страхотни коментари си ударила под снимките , умрях от смях.  Mr. Green
С гащи , без гащи , престижни , твърди ....   Joy страхотни сте.  Heart Eyes
Само не разбрах за Дори?  Embarassed
Шпунц , ми ти къде беше снощи? Липсваше на седянката във фейса.  Peace
Веси , видяла е мама.  Hug Вечна й памет! Успокой се , мила!  Hug
Кари , при нас пък таз година се ошашави времето , застудя.  Crazy
Клодиа , в очакване сме и ние.  Hug Стискаме палци за леко раждане!   Peace
Ега мега , честито на дъщяря ти!  Hug а ти налягай кълките и кълви учебниците.  Mr. Green
Дороти , как е майка ти днес?  Hug
Мамси , мерси!  Hug След 06.02 ще разбера к'во ще ме магерат докторите.  Laughing
Но определено ще ме направат чисто нова.  Mr. Green
Танче , скицооооо  Heart Eyes , със сълзи се смях на снощния ти коментар.  Mr. Green
Иве , хич не ми 'ареса бабата.  ooooh! Ма това си е мой вкус , де.  Simple Smile
Вече запецнах кой к'во беше писал , до тук , изпуши ми мозъка.  Crazy
На всички не споменати и споменати  Hug Hug Hug Hug Hug

# 638
  • Мнения: 894
Момичета,извинявайте но днес кафето с цигара ще бъде за Мел!
Почивай в мир дете наше!
нали казват че душите им до 40 то дена били сред нас Flowers Rose Flowers Rose[/b][/i][/size][/color]

# 639
  • Мнения: 814
Поклон пред паметта ти, Мелче Flowers Rose Flowers Rose! Почивай в мир, мило дете!
Янче, за теб, Анжелка и Галена силни прегръдки и от мен!

# 640
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 336
 Благодаря ви, момичета - разплакахте ме!И то не толкова заради Мариела, а за това, че имам толкова много добри и съпричастни приятелки! За пореден път усетих, че не съм сама! БЛАГОДАРЯ! Дано вече изстрадалата й душичка е на небето! Ето тази снимка сложихме на некролога:

 http://qnka1956.snimka.bg/children/kr-shtene.524494.20038961

То големи ритуали при нас, ама добре, че е стринка ми, че ги знае.
Сега пак си останахме с Анжелка плюс майка и брат ми. То и с него една мъка, но това е една друга тема.
И аз чакам съобщение за появата на новото детенце на темата и дори си помислих, че ако беше момиченце, може би Мел щеше да се прероди в нея.... Но разбрах, че чакаме момченце. Дано всичко бъде наред!

# 641
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Янче , прекрасна е Мел!
Анжи как е?

# 642
  • София
  • Мнения: 16 274
Янке, вечна памет на Мелчето. Тя ще ти  помага  от небето за да отгледаш Анжелка здрава, ще ви пази от всичко лошо.  Много е хубава на снимката, но да не беше за такъв повод.


# 643
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добър вечер,мили мои дружки!
Днес бе много тъжен ден за мен.Цял ден мисълта ми беше за Мелчето.Светла и памет.Почивай в мир мило,дете!Прегръдки за Анжи,Янчето и Галето.
Клодия,и теб,мила съм те мислила днес.Стискам палци за леко раждане на бебочето.
Веси,аз вярвам в сънищата си и хубаво е,че си направила любимите курабйки на мама.
Дороти,Бързо възтановяване на майка ти.Ще мине и замине и пак ще се радвате на добро здраве.Между впрочем как е майка ти днес?
Кари,кво това щуро време при вас.Сега пък по тениски.Искаааам и аз топло.Честита ти блузка.
Жабче,и на теб бързо възтатовяване.Доколкото разбрах при вас пациентите са много добре обгрижвани и с добро лечение.Скоро ще забравиш притесненията.
Ега мега браво на щерката.Все така успешно да взема изпитите.
Обичам много да чета за нашите внучета,моля ви пишете и разказвайте за тях.Много им се кефя.
Много се радвам за прекрасните емоции и преживявания от срещата на варненки.Мога да издам една тайна.С Янчето бяхме ви приготвили изненада,но моят син не успя да дойде на срещата.
Следващият път.
На всички много Hug Hug Hug


# 644
  • Мнения: 37
ЗДРАВЕЙТЕ НАЙ- ГОТИНИ ОТ ВСИЧКИ! Hug Hug Hug Hug
Първо започвам с добрата новина - при мама е спокойно, кръвното е като на комсомолец, нещата полека- лека се уталожват.
Момичета, голям зор видях, мама е на 80 г. , да ми е жива и здрава още много, че си ми трябва... Нямам братя и сестри и за всичко, както казват в Асковско - първи пети, пети първи все съм яз.
Благодаря сега на тези, които снощи са писали след мен:
Ivlin, Al4ojb, Carolin, Aisha, Rosi53, Makaweli, Жабче, Мамси МНОГО ВИ ОБИЧАМ! ОБИЧАМ ВСИЧКИ ВИ, МОМИЧЕТА, ЗАЩОТО СТЕ МНОГО МИЛИ И ЧОВЕЧНИ! ПОДКРЕПИХТЕ МЕ В МНОГО ТРУДЕН МОМЕНТ! ДА СТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Янче, моята сърдечна съпричастност за Мел ( ще видя по- късно кое е било момичето).
Vesselay, много боли за родител ( загубих татко преди 10 години) - за мама сигурно е трудно за описване. Спомняй си я, друго просто не може....
На всички, на които съм изтървала празниците - на патерици да са живи и здрави!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт