Чакаме с трепет първия ритник - хайде дай ми знак, ЮНСКИ мой мъник!

  • 26 275
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 714
Честно да ти кажа, ако средството е пълно и има опасност някой да ме ръга в корема, аз сама ще си поискам място- изобщо не ме е срам, особено ако вече се вижда, а всеки се прави на дръж ми шапката. Аз лично винаги ставам на бременни, но признавам, че е имало моменти, когато не съм била сигурна дали е бременна или просто си е пълна жената Blush

# 46
  • Варна
  • Мнения: 57
Veni_Vivi и аз му говоря на бебо, общо взето глупости само, като ми стане скучно и си му обяснявам някакви неща  Laughing И се карам на половинчо, че той нещо още не ще да му говори  Simple Smile Иначе количката, която сте избрали много ми хареса. Ние се спряхме на това: http://www.babydesign.eu/produkt/id/37 - малко е по-скъпа отколкото бяхме предвидили, но откакто случайно я видях в магазина и я побутах и ми се е закотвила в мозъка  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 16
Добре де  Thinking вие кога си усетихте бебоците да ритат? Явно аз съм нетърпелива, май имам още да почакам. Първа бременност ми е, явно за това  newsm78

# 48
  • Мнения: 16
Аз да споделя ,вчера докато четох и си търсех занимание да не мисля простотии ,моето бебче цял ден и цяла нощ рита ,все едно ми каза мамо успокой се ще видиш че съм добре .Да кажа колко много се отразява нашето настроение на тях и те усещат притеснението и уплахата .

# 49
  • Мнения: 15
Добре де  Thinking вие кога си усетихте бебоците да ритат? Явно аз съм нетърпелива, май имам още да почакам. Първа бременност ми е, явно за това  newsm78
Аз при тази бременност го усетих мн.рано. Някъде към 16-та седмица, но чета че при следваща бременност е по-вероятно да е по-рано. При първата го усетих чак в 20 г.с. Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 360
Здравейте мили, аз днес съм малко работно мамче, че бая рано се излюпих и бая работа посвърших  Hug

Да ви кажа вчера на феталнатаи на мен ми предложиха да седна, ама ми стана кофти, че тя жената имаше по-голяма нужда от стол от мен и й отказах  Laughing / само да кажа, че бях в Св.Петка и там почти няма място за седене  Naughty /

За риткането , аз почнах да усещам между 16 и 18 гъделичкане, което прогължава и до сега и до вчера се чудех защо моя чипоноско само ме гъдка , но се оказа че съм с предна плацента и малко по-късно ще усетя повече потбутване и ритничета / и на мен е първа бременност /

И на края да се похваля, вече съм горд собственик на джинсички и блузка за бременни от пренант, само се чудя кой им е бил модела за шиене защото ръкавките са бая дълги и ще имат нужда  от корекции, то вярно, че аз съм 160 см, ама все пак и дребниките сме хора  Mr. Green

Ооо и друго записахме се за отворени врати за 2-ра градска за 05.02 ако някоя мама иска да дойде с мен и Петроханка да звънка да се записва и тя, сега е момента

Та това е от мен, цунки по тумбаците  Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 324
хайде цоп и аз в новата ни тема.Браво Алекс, както винаги-страхотна!  Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 270
Запис и от мен в новата тема. Flutter
Уж изчетох всичко и накрая забравих Embarassed.
Ивон,да ти кажа,че на първата фетална откриха на първото ми детенце 4 кисти и аз бях като теб.После се оказа,че е нормално и се резорбират,следващия път нямаше и помен,само където се притеснява.Всичко ще е наред. Hug
Аз в понеделник бях на ЖК и се оказа,че чакаме втора девойка.Алекс,ако ако може да добавиш на 1-ва страница,второ детенце и пак розов щъркел,а мама 30-години Embarassed Hug
Аз съм на 29-ти на ФМ при Марков,възможно е с някой да се засечем.
Извадих дрешките на каката да прегледам какво имам от бебешкия й период и се разнежих нещо Embarassed,че и на мен ми се пазарува.
Зачудих се и аз за този колан за бременни,че си имам една постоянна болка в кръста  и не зная дали няма наистина да си го взема. newsm78
Хайде до скоро,че се роман стана. Peace


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.  Shocked

Едит:Сетих се да кажа,че ние секс си правим,но и миналия път не бяхме спирали до края,само миналия месец като имах контракции 1 седмица,но то зависи кой как се чувства.Според мен докторите се презастраховат като го спират,да не стане някоя беля след по-бурни страсти hahaha.
Мен днес в лабораторията ме ядосаха едни бабетки,които не стига,че бях преди тях и ми видяха корема,ами и бяха барикадирали вратата да влизат.Не знаят колко зла мога да съм като съм гладна Twisted Evil,но съм възпитано дИте и си замълчах. bowuu

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 12:09 от daninceto

# 53
  • Мнения: 16
daninceto ,наистина се убеждавам че не съм първата и последната с тази диагноза и в голям процент това се е оправило с времето.Още веднъж ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА КОЯТО МИ ДАВАТЕ ,нямате представа колко щастлива ме правите  Hug Hug Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 714
daninceto, похвала за възпитанието Grinning аз засега се сдържам,но като цяло понякога избухвам Grinning

Alex, радвам се че си си намерила джински:) като се засечем може да сме издокарани еднакво,ако и ти си си взела синички.

Аз измуфтих милото да ми подари колана за бременни за Коледа, та сега ще си го чакам   bouquet

# 55
  • Мнения: 214
Здравейте и от мен.
Аз също от 2 дни вече усещам нещо да ме побутва отвътре  Laughing Определено се чуства около пъпа или под него, но само като съм в легнало положение и в покой.
Другия вторник и аз съм на ФМ, но тук в Бургас си записах час при д-р Калчева, която си има частна клиника в ж.к. Зорница.
Успях да си взема вече и дълъг болничен от гинеколога и ако знаете колко ми е спокойно вече.

Гледам ви количките, които сте избрали и всички ми харесват. Аз засега съм се спряла на вариянт втора употреба  Sunglasses

# 56
  • Мнения: X
Kanari1305, да не би да имаш предвид Св. Валентин, че Коледа е много далече  Grinning.

На преглед съм при Марков на 28.01. мй не се засичам с никой.

Стискам палци на всички мами с притеснения и очакващи прегледи  Hug.

От днес усещам бебо и с ръка на корема, до сега го усещах само вътрешно  Heart Eyes.

Спрях дъщеричката ми от ясла, че има скарлатина и направо ми разказва играта. Може би скоро ще я пусна пак с риск да се заразим, защото хич не мога да почивам така.

# 57
  • Мнения: 2
Здравейте!!! От няколко дена следя публикациите ви и разбрах че е още малко раничко за мен да го усещам бебока  Simple Smile но пък с такова нетърпение вече го очаквам че всяко усещане ми се сртува ритане newsm32

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 13:27 от tedi1231

# 58
  • София
  • Мнения: 360
Kanari1305 моите са сиви с ластик отдолу - малко са широчки, но пък ми се видяха удобни на коремчето, просто нямаше друг подходящ размер, а цената доста ми допадна - 30 и няколко лева, а пък се и  оказа, че съм S-ка р-р в бременните колекции  newsm44

tedi1231 ти в коя седмица си мила  Hug

Orchids Flowers пази се от болести, че е гадна работа да е болен човек, камо ли бременен и болен  Confused

ivon_2005   Hug  Hug  Hug мила, всичко ще е наред, само бъди спокойничка и се радвай на бременността, че половината мина  Hug

daninceto благородно ти завиждам за  luvbed  Mr. Green

Хайде от мен хубав ден, аз излизам на по кафе с Петроханчето  Heart Eyes  Цункииии  Hug

# 59
  • Мнения: 975
Колко мило ми става като ви чета newsm03.Аз съм мама с майско бебе.но бях с юнски термин.Наслаждавайте се на тези чудесни и неповторими месеци.Леко бременеене.

Общи условия

Активация на акаунт