Приморско - 2013

  • 82 831
  • 676
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 746
storm76, мерси за инфото! Ние не сме с деца и ни се ще да има достатъчно атракциони и за големите Simple Smile а колко е входът и самият аквапарк в града ли е или някъде по пътя?

# 631
  • Мнения: 2 534
аз бях с ваучер с намаление и реалните цени не ги видях, аквапаркът е в началото на приморско, но в самия град.

# 632
  • Мнения: 1 241
Цитат
... нямаше моп след като се изкъпеш да подсушиш и малък леген където да си изпереш нещата след плажа. За мен това си беше проблем защото съм с две деца едното от които на две години.
Това за легена направо ме разби  Crazy Ти наистина ли щеше да переш дрешките на децата в някакъв леген, в който не знаеш дали някой не е ползвал като гърне или не си е киснол гъбясалите крака  #Shocked

# 633
  • Мнения: 114
Здравейте, върнахме се в събота от бунгала "Кокиче 2" в местността ММЦ. Беше поносимо като изключим, че нямаш право да си пускаш ел уреди и бунгалата са теснички всичко беше ок. Поне беше чисто и с спретнато персоналът беше мил и любезен. Морето беше ужасно, вълни течение червен флаг не успяхме да му се порадваме особено.Жалко, че свърши толкова бързо......Наш приятел живее в Бургас и каза, че всяка година от 15 08 до 31 08 е все така мъртво вълнение и червени флагове....Догодина пак там Wink

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 6 556
Сега в момента е супер морето, но докога не знам.Дават го да се разваля времето и сигурно чак следащата седмица ще се оправи.Иначе август по принцип морето е ужасно, поне в последните години.Миналата година, а и тази отчасти са изключение.

# 635
  • Мнения: 819
Привет от Белведере!  Тук е супер, много сме доволни, храната е на ниво, хигиената също, морето е чай.Вчера бяхме на плажа на ММЦ, днес на южния. На ММЦ е гот, няма навалица, като на южния, но пък за малки деца е подобре на южния, че е плитко до много навътре.Водата е чиста...абе за сега всичко е 6, само дано не се развали времето...

# 636
  • Мнения: 2 534
Радвам се, че Белведере ти харесва. И аз се влюбих в този хотел.

# 637
  • Мнения: 5 435
Момичета,

Дайте повече подробности за Белведере! Хотелът all inclusive ли е и каква е цената на нощувка на човек в момента? Засега сме се насочили към Приморско, но не можем да изберем хотел. Благодаря!   bouquet

# 638
  • Бургас
  • Мнения: 6 556
http://www.alexandriatravel.bg/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B2%D0 … e-Alexandria-Club


В сайта на Александрия пише закуска и вечеря за 32 лв на човек и детски ОИ от 11-17 ч.

# 639
  • Мнения: 5 435
Благодаря!

# 640
  • Мнения: 21
Утре сутрин идваме с моя малчуган Hug
Дано само да случим на време, че както го дават валежно...  Praynig

# 641
  • Мнения: 63
Цитат
... нямаше моп след като се изкъпеш да подсушиш и малък леген където да си изпереш нещата след плажа. За мен това си беше проблем защото съм с две деца едното от които на две години.
Това за легена направо ме разби  Crazy Ти наистина ли щеше да переш дрешките на децата в някакъв леген, в който не знаеш дали някой не е ползвал като гърне или не си е киснол гъбясалите крака  #Shocked

Мисля, че коментара е прекалено груб, не съм прала целия си гардероб на морето просто детето ми стои с гащички на плажа.Постарах се да бъда изчерпателно в един пост.

# 642
  • Мнения: 3 960
В момента в Грабо има ваучери за намаление в Аквапарка:
Грабни вход за цял ден, плюс шезлонг, чадър и ползване на съоръженията в периода:
• 28-31 Август - за 13лв на човек, вместо за 26лв;
• 1-15 Септември - за 10.50лв, вместо за 21лв.
По - добър вариант е, отколкото реалната цена.
Иначе аз като бях на морето предлагаха карти за аквапарка. Беше нещо от сорта на картата струва 20 лева и ти дава 50% намаление на входа неограничен брой пъти, за неограничен брой хора + някакви коктейли. Не знам с точност, защото не ни интересуваше и не съм разпитвала жената за подробности. Минаваха по плажа, за да ги предлагат.

# 643
  • Мнения: 2 534
Момичета,

Дайте повече подробности за Белведере! Хотелът all inclusive ли е и каква е цената на нощувка на човек в момента? Засега сме се насочили към Приморско, но не можем да изберем хотел. Благодаря!   bouquet
Платих за 18-25 август по 49 лева на човек на ранно записване януари месец с 30% отстъпка. Хотелът си заслужава трите звезди, единствения минус, че стаите са малки. Душът е във вана, но тя е ниска и не е проблем според мен. Настаняването е НВ - закуска и вечеря, но изобилни. Няма битки за храна и напитки. Чисто е, басейнът и шезлонгите  се поддържа. Персоналът е вежлив и усмихнат. Всеки проблем , отнесен на рецепция, се решава и то възможно най-бързо.
Друг плюс на хотела е , че се намира на почти равни разстояния от северния и южния плаж (началото му към кея за лодки). Дели го една успоредна улица от центъра, където се намира община приморско, но иначе е тихо. В съседство е Перла Плаза, но за мен Белведере е по-хубав.

# 644
  • Мнения: 6 599
Някой ходил ли е на аквапарка тази година? Как е положението   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт