Приморско - 2013

  • 82 831
  • 676
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 6 556
Да ви кажа  тази година  има много хора.В момента е пълно, може би заради почивните дни.И аз съм малко учудена.Миналата година си бях в Бургас и нямам наблюдение, но по -предни години никога не е било толкова оживено по това време.Тези, които ще идват другата седмица-няма да са сами в никакъв случай  Wink

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 511
Пристигнахме вчера и не можах да повярвам наистина колко оживено,даже и на плаж Перла.Може би защото  Северния е по изяден от морето.Преди 2 години сме идвали последно беше много по широк.Хотел Зара ни харесва засега.Само дано времето се държи.

# 662
  • Мнения: 0
Момичета, за хотел Прима вера имате ли информация?

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !!!
Миналото лято бях за 1 седмица на база НВ (закуска и вечеря). Сградата е ОК, стаите са големи, но храната и обслужването  са кошмарни. Срещу хотела има доста шумна дискотека. На закускя нямаше почти нищо, а след 9:00 ч. редовно сме се молили за масло. Вечерята представлява - два кремвирша запечени с кашкавал без гарнитура и за десерт една ябълка или малка порцийка пържолка без гарнитура и тънко парче кекс и подобни вариации. Мястото е на главната пешеходна улица и въпреки това много клиенти като видят намусения персонал и цените си стават. Само пленените клиенти на хотела остават.

# 663
  • Мнения: 2
Аз не мога да намеря мнения и коментари за хотел Флирт.Вече се чудя,съществува ли?
     И аз да се включа, с мнение за ХОТЕЛ ФЛИРТ Приморско. Пълно разочарование от собствениците! Прекалено много ги интересува дали имат сметка от гостите си. Ако не си поръчвате достатъчно много в заведението им, значи не сте добри гости. Мъжът винаги стои на една маса и наблюдава кой какво си поръчва. В същото време на него му се сервира като на бей, изглежда, че това му е задължението - да следи гостите. Дребнави са и е важно само дали печелят от теб. Делят гостите си на чужденци и българи, при което първите са с привилегии, а вторите не.С една дума, не са добри хора. Да не говорим, че искат да се освобождава стаята в 10- 10.30 часа. Какъв плаж може да направи човек за 1 час? Били сме и другаде, но никога не са държали да напускаме толкова рано! НЕ ВИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ! Видях и други подобни на моето мнения, но късно, за което съжалявам. Не правете моята грешка!

# 664
  • Мнения: 3
как беше времето тези дни и как е в момента, от петък имам 1 седмица почивка и се чудя за една морска ваканция newsm78

# 665
  • Мнения: 1
Привет от Приморско Simple Smile
Трети ден сме в Гранд Хотел Приморско с ваучерите, които пуснаха. Много сме доволни, всеки ден сменят чаршафи и чистят, храната е превъзходна, има от всичко до последно. Плажа е много близо, наистина има хора. Само много духа, днес на плажа беше ужас. Отидохме към 13 часа, в 13,30 се прибрахме. Седиш/ Лежиш и пясъка ти прави масаж на всякъде Simple Smile
Но си имаше и хора, които явно вятъра не им пречеше.
Като цяло - Супер Simple Smile

# 666
  • София
  • Мнения: 10 858
Ако сте с кола - ходете на плаж на Перла, по към резиденцията, или направо пред нея. Там е завет и поне мъничко ще успеете да се насладите на плаж. Иначе не се надявай да се оправи. Навсякъде е така в края на сезона.

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 511
На Перла също духаше много силно вчера. Но ние му намерихме цаката , седнахме съвсем до водата ,веднага след мокрия пясък и така не  ни затрупваше пясъка,защото духаше от към морето. Днес времето беше супер, съвсем лек веррец и много топло. Жалко ,че утре си тръгваме.

# 668
  • София
  • Мнения: 670
Здравейте! И ние с мъжа ми се върнахме от Приморско в петък вечер. Със смесени чувства съм относно мястото - не бях ходила досега. Самото градче е доста оживено дори през септември, за разлика от Китен, Лозенец, Царево и Ахтопол, където се разходихме също и беше почти пусто. Плажовете са хубави и водата изглежда чиста. Това, което не ми хареса е, че не е никак поддържано на ниво градоустройство и услуги -  потрошени тротоари, зарязани строежи, абсолютно разностилие при застрояването и липса на разнообразие на предлаганата храна (предимно традиционна бг скара и  палачинки, но това може да е заради края на сезона, не съм сигурна). Най-вкусно ни се видя в китайския ресторант на улица 3-ти март и в ресторант Кума Лиса до южния плаж. Стаята резервирахме предварително през август в къща за гости Светла (необяснимо за мен оценена твърде високо тук: http://www.booking.com/hotel/bg/svetla-guest-house.bg.html) , за което съжаляваме по две причини. Първата е, че платихме доста висока цена за това, което получихме (пратих запитване чрез този сайт: http://pochivka.bg/o-19351-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_ … D1%82%D0%BB%D0%B0), а втората е, че места имаше в изобилие.
Относно самата къща: стаите покриват съвсем минимални изисквания за комфорт. Двойното легло е с две съединени легла и никак не е удобно за двойка. Подът е покрит с мокет (дори и на балкона), стените стоят като варосани, а банята е с тапети и тук-таме мухъл. Входната врата на стаята е от шперплат и има 5 см открито пространство под нея, под което може да мине малко животно. В стаята има незнайно защо чаши за кафе, но не и кана за топлене на вода. Къщата е на три етажа и няма никакви надписи или упътващи табели за нея. През краткия ни едноседмичен престой така и не видяхме никой от собствениците – посрещна ни камериерката и тя ни взе парите. Искахме стая с изглед към морето, получихме стая с изглед към селски дворове и покриви. Това, което прави най-лошо впечатление обаче, е некоректната ценова политика по отношение на ранното записване. Капарирахме в края на август за след 5-ти септември двойна стая при обявени цени за слаб сезон 30.00лв, а след седмица коригираха цените за същия период в този сайт на 20.00лв за слаб сезон. В крайна сметка бяхме таксувани по по-високата тарифа.
Надявам се да не съм била отегчителна с впечатленията си Wink

# 669
  • София
  • Мнения: 10 858
Изобщо не си била отегчителна, даже ти благодаря за отзивите!
Ето такива кретени градят имиджа бг туризма  Close А са масово на всичкото отгоре.

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 13 638
О, да! "Кума Лиса" е страхотно местенце! И ние като бяхме там, редовно го посещавахме. "Каручката" е под всякаква критика.

# 671
  • Мнения: 1 241
О, да! "Кума Лиса" е страхотно местенце! И ние като бяхме там, редовно го посещавахме.
Heart Eyes

# 672
  • Мнения: 64
Да аааааа, свърши хубавото лято...... Simple Smile, но така е в живота след един сезон, идва друг и пак ще дойде...... Приморско 2014.... НАЙ ПРЕКРАСНОТО МЯСТО ЗА ПОЧИВКА..... Peace

                                         ДО ПРИМОРСКО 2014 ...... С НЕТЪРПЕНИЕ  Hug Grinning!!!!!!
                                                 
                                           

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 13 638
Да аааааа, свърши хубавото лято...... Simple Smile, но така е в живота след един сезон, идва друг и пак ще дойде...... Приморско 2014.... НАЙ ПРЕКРАСНОТО МЯСТО ЗА ПОЧИВКА..... Peace

                                         ДО ПРИМОРСКО 2014 ...... С НЕТЪРПЕНИЕ  Hug Grinning!!!!!!
                                                 
                                           



И аз го чакам с нетърпение - да се завърнем на едно красиво българско местенце!

# 674
  • В.Търново
  • Мнения: 6 756
Знаете ли някое семейно хотелче, с басейн, близо до плажа в Приморско.Откривам хотел Дара, но не е близо до плажа.Някакво друго предложение....

Общи условия

Активация на акаунт