Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 16

  • 50 603
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 3 184
*Галя* За поръчки от Германия погледни Габко от превозвачите.
Не съм чувала за обединяване на поръчки  newsm78, мисля, че не е възможно.

# 631
  • Мнения: 52
Aganka, мерси много за инфото. Мисля, че само една от тях имаше доставка от амазон до адреса на превозвача в Англия, но тя е заплатена още с картата при плащането в амазон, нали така?
Аз сама си поръчах артикулите и дадох адреса на превозвача в Англия. Просто за първи път ползвам фирма посредник и малко се притеснявам да не се прецакат нещата Simple Smile

Сега видях, че сам се объркала и вместо моя адрес, този на превозвача за инвойса. Фатално ли е???

Последна редакция: пн, 25 фев 2013, 22:34 от Marrine

# 632
  • София
  • Мнения: 178
Aganka, мерси много за инфото. Мисля, че само една от тях имаше доставка от амазон до адреса на превозвача в Англия, но тя е заплатена още с картата при плащането в амазон, нали така? Аз сама си поръчах артикулите и дадох адреса на превозвача в Англия. Просто за първи път ползвам фирма посредник и малко се притеснявам да не се прецакат нещата Simple Smile
Няма да се притесняваш, всичко ще пристигне.Да, всичко си платила. В случая ползваш фирмата само като превозвач до бг. Когато ти изпратят нещата, получаваш мейл, в който пише как са изпратени ( Royal mail, Yodel...) Ако е с проследяване, ще имаш #. На колкото поръчки е разделена, толкова и-мейли ще получиш. Също можеш да влезеш в профила си и в Your orders  да видиш цялата информация. Така ще си наясно кога нещото е пристигнало на англ ти адрес. Peace

puf4e, щом са ти я изпратили без проследяване, ще пристигне в пощата. Изчакай крайния срок, който са ти дали от амазон и тогава им пиши. Те първоначално ще го удължат и ще те посъветват да им пишеш пак след 2-рата крайна дата. Ако междувременно не си получила нещото, им пишеш пак, те ти го изпращат отново (или ти връщат парите ако е изчерпано). Нямам непристигнала поръчка от амазон! Забутана и пристигнала с 2 месеца закъснение - да, но не и неполучена!  Peace

Някой писа, че не групират поръчки...групират и то дори изпратени с free super saver delivery. Поне 6 пъти са ми обединявали, без да разбера поръчки, направени в рамките на 2-3 дни. Получавам в 1 кашон няколко поръчки и фактури. Пише го и в помощната им секция - съвсем ясно:

If possible, we'll combine multiple orders into the same delivery. This helps us reduce the number of parcels we need to send to you, and therefore we reduce packaging material used for your orders. This also means you receive fewer parcels, and you'll have less packaging material to recycle when you receive your orders.

We can combine multiple orders into the same delivery if the order meets all the following criteria:

    The orders are placed through the same customer account.
    The orders are being delivered to the same address.
    Orders being delivered to a EU address.
    Items from each order are located at the same Fulfilment Centre.
    The orders are dispatching at around the same time.

# 633
  • София
  • Мнения: 178
...Но никъде невиждам опция да добавям нещо към нея. Не може или аз не знам как?  Thinking Харесах си още някой неща, продават се от амазон, както и другите продукти, но започна да ги поръчвам си ми излиза отделна доставка и на тях. Мислех си, че тъй като още е отворена поръчката и не са изпратени нещата, автоматично ще  прибави новите към тях, но не става. Има ли вариант?  Thinking
Не. Нова поръчка е вариант единствен, или да откажеш всичко и наново да поръчаш и пак няма гаранция, че ще ти изпратят всичко наведнъж.

# 634
  • Мнения: 2 282
Получих имейл от амазон, в което пише:

We noticed that you added one or more items to your Amazon.co.uk Shopping Cart, but didn't continue to Checkout. Unless you've already done, simply visit your Shopping Basket when you're ready to complete your order.   
 
Става въпрос за един калъф за киндъл, който бях сложила в кошницата заедно с други неща, но в последствие избрах друга и я отмаркирах. Това става още преди да направя поръчката. Сега в кошницата нямам нищо, а другите неща си ги поръчах.

 newsm78

# 635
  • София
  • Мнения: 971
Похвал, похвал - току-що си купих тези страхотни пепе-та за 12 паунда
(снимката е линк)


Hint: към намалената цена 80% добавих и 20% намаление от имейл абонамента.



Получих си ги миналата седмица и днес ги нося  Party Стрррррахотни са!, жалко че вече ги няма в амазон в този цвят

# 636
  • StZ
  • Мнения: 223
получих това чанте в синьо - крос боди с много преградки и идеално за ходене с малки деца или за тийнейджърки,  НОООО е изкуствена кожа  Sick пък аз не обичам такива
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004R1VQPQ/ref=oh_details_o00 … ie=UTF8&psc=1

# 637
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Похвал, похвал - току-що си купих тези страхотни пепе-та за 12 паунда
(снимката е линк)


Hint: към намалената цена 80% добавих и 20% намаление от имейл абонамента.





Получих си ги миналата седмица и днес ги нося  Party Стрррррахотни са!, жалко че вече ги няма в амазон в този цвят


Finty Честито много са хубави!!!!Отговарят ли си номерата?

# 638
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Похвал, похвал - току-що си купих тези страхотни пепе-та за 12 паунда
(снимката е линк)


Hint: към намалената цена 80% добавих и 20% намаление от имейл абонамента.


Получих си ги миналата седмица и днес ги нося  Party Стрррррахотни са!, жалко че вече ги няма в амазон в този цвят
Finty Честито много са хубави!!!!Отговарят ли си номерата?

Аз ги получих преди известно време и сега са в темата за размяна, според мен са умалени с един номер. Sad Иначе са прекрасни.

# 639
  • Мнения: 52
Похвал, похвал - току-що си купих тези страхотни пепе-та за 12 паунда
(снимката е линк)


Hint: към намалената цена 80% добавих и 20% намаление от имейл абонамента.


Може ли да ми дадеш линк  на темата за размяна и ти кой номер си купи?

Получих си ги миналата седмица и днес ги нося  Party Стрррррахотни са!, жалко че вече ги няма в амазон в този цвят
Finty Честито много са хубави!!!!Отговарят ли си номерата?

Аз ги получих преди известно време и сега са в темата за размяна, според мен са умалени с един номер. Sad Иначе са прекрасни.

# 640
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Eто линк към поста ми в темата за размяна:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699970.msg24353782#msg24353782

# 641
  • Мнения: 52
chockolina, благодаря малки са за мен.. жалко

# 642
# 643
  • София
  • Мнения: 971
Похвал, похвал - току-що си купих тези страхотни пепе-та за 12 паунда
(снимката е линк)


Hint: към намалената цена 80% добавих и 20% намаление от имейл абонамента.


Може ли да ми дадеш линк  на темата за размяна и ти кой номер си купи?

Получих си ги миналата седмица и днес ги нося  Party Стрррррахотни са!, жалко че вече ги няма в амазон в този цвят
Finty Честито много са хубави!!!!Отговарят ли си номерата?

Аз ги получих преди известно време и сега са в темата за размяна, според мен са умалени с един номер. Sad Иначе са прекрасни.
Аз нося 39 - 39 са ми екстра. Малко по-тесни са наистина, но явно имам късмет защото не ми стискат изобщо.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм с тесен крак и на ширина са ми добре, но ми идват къси. Мерих им стелката - около 23,5 см. е, а повечето ми обувки 37 номер са със стелка 24 см. Peace

Може би има разминаване от номер до номер. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт