Вече усещаме леки ритничета от нашите ЮЛСКИ мъничета! - тема 11

  • 20 098
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 61
oceanlab, и ние сме така козирог и овен. Явно на вас повече ви се получава. Ние с Петър сме коренно различни като темперамент и светоусещане. Оттам ни идват основните проблеми. Той винаги е безумно спокоен. Ето как разсъждава той - "проблем ли има, а, какво да му мисля, той ще се реши от самосебе си". "трябват ни пари, ами хубаво все ще се намерят отнякъде". А това мен ме изкарава от нерви. Моята логика за живота е: " Има проблем - ужас, веднага трябва да обмисля всички начини по които може да се разреши - да избера най добрия и да го приложа НЕЗАБАВНО". "Още по голям ужас - трябват ни пари. Имам само 2 седмици да измисля откъде могат да се изкарат, но трябва да се захвана моментално защото НЯМА НИКАКВО ВРЕМЕ". Факт е че Петър без да полага каквото и да било усилие, живее си живота, прави приятни неща и наистина в последния момент, но намира нужните ни пари. А аз съм изпотрошила сума нерви да мисля как да го постигна. В случая няма виновни, но... на него му е изключително трудно да живее подложен на това напрежение което аз създавам, а на мен ми е абсурдно да имам проблем и да го загърбя все едно не съществува. Така че при нас се е оформила една вечна битка, но пък е забавно.

П.П. оле и аз съм изтървала за резултатите. Сега ще пробвам да прочета за какво иде реч. (Това си е цял проблем и веднага трябва да го разреша  smile3532)

# 646
  • Мнения: 11
Честито момченцеееее.

# 647
  • Мнения: 61
Разреших проблема  newsm44 Кате да ти е жива и здрава майчицата.
Честито момченце на oceanlab
Джина, ти попита дали казват пола на БХС - ако попиташ най вероятно ще ти го кажат.
Наистина много бързо се пише и няма как да реагираш на всеки написал нещо хубаво или лошо

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 20:38 от rosi.to

# 648
  • Мнения: 2 237
oceanlab, ще се повторя и тук - честита новина за момченце   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Вече мога да спя спокойно  Mr. Green

# 649
  • Мнения: 61
Много пишете и не мога да ви изчета. На мен във вторник ще ми правят амнио, днес ходих да лекарката ми. Резултата ми от БХС е 1/170.

Успех миличка. Стискам палци и да пишеш

# 650
  • Мнения: 643
Ох момичета, не мога да смогна да изчета всичко  ooooh!

Честито на всички с хубави новини  Hug

Аз да се оплача, от седмица и повече имам постоянно сърцебиене, усещам си сърцето постоянно  Rolling Eyes И ми потича кръв от носа от време на време...  Confused

# 651
  • София
  • Мнения: 973
Оушън честити сини гащета  Hug
Кате и аз те забравих - браво за хубавите новини   bouquet
Пеперудке не се притеснявай мила, това е нормално. И аз съм така, но не ми тече кръв в носа, а просто
Скрит текст:
сополите  Embarassed
ми са червни  ooooh! по това съдя, че налягането в артериите се е увеличило, от там идва и кървенето. А за сърцебиенето вече веднъж писах, че се дължи на увеличеното количество кръв - от там и повече работа за сърцето   bouquet

# 652
  • Мнения: 53
аз имам проблем с аритмия и днес ме насочиха към добър кардиолог от Шейново,много съм доволна и мога да ти дам координатите.Днес ме прегледа и каза че ще ми сложат халтер да проследим екстрасистолите.

# 653
  • Мнения: 11
И моят пулс се ускорява, но не се притеснявам защото няколко месеца преди да забременея бях на кардиолог и ми казаха че сърцето ми е здраво и ми няма нищо. Аз голямо психо и почнах да си мисля в един момент че съм болна от рак защото много хора около мен се разболяха от това разбира се доста по - големи от мен и за това почна едно сърцебиене, безсънни нощи и като отидох на лекар  ми казаха да спра да си втълпявам глупости та от там знам че сърцето ми е здраво. Много ме е страх от смъртта ама съм си такава. При всяка болежка съм на лекар.

# 654
  • Мнения: 58
Кате, браво за добрите резултати на майка ти...да ти е жива и здрава... Hug
oceanlab, честит сини гащи... Hug
Нашето семействи сме аз близнаци, милото-овен, малкия-водолей, а бебочето ще е рак....Моичкият е голямо мрънкало и много обича да командори, а аз хич пък не обичам да ме командват...Та редовно у дома има Война и мир. Много се караме, но сърдити не сме заспивали никога... Blush
Пеперудке и при мен е като при Илюжънчето. Като си духна нослето има кървави жилки.
Цитат
Както се разхождате може носът ви може да започне да кърви. Докато сте бременна обаче трябва да свикнете с внезапните потоци на кръв от носа. Причините за възникване на кръвотечение от носа по време на бременност са в резултат от увеличаване на притока на кръв към носа. При бременните жени кръвта, която циркулира в тялото им е от 30% до 50% повече отколкото обикновенно. Тази кръв е необходима за да се поддържа здрава плацентата и бебето. Повишените хормони като естроген и прогестерон са повишени по време на бременност също води до повишаване на притока на кръв към носа и е причина за кървенето от носа по време на беменност.

# 655
  • Мнения: 181
Добър вечер, майчета! Simple Smile
За малко да оставя мъжа си без вечеря за утре, отнесох се и по едно време се замислих: Защо работи аспиратора?!? Олееее, манджата ще загорииииииииии!!!  Laughing
Тааа...

girlinblue182 относно живота на квартира, след 8 години на квартира, и аз не съм и предполагала, че може да имаме наше жилище преди 1 година се изненадах приятно с малко средства и много мерак сега сме с ипотека, и в наше жилище. Та никога не се знае.
Мисти, от твоята уста в Божиите уши. Знам, че ипотеката не е леко нещо, но стимула, че ще е собствено някой ден Simple Smile)) Другия вариант е да почнем с тото, национална лотария Grinning Ама като гледам, че и тройка не мога да уцеля Simple Smile П.П.: Честит първи ритник!   bouquet

Achillea millefolium, и моят корем е несъразмерен и ми е много смешно като го гледам Simple Smile

Гeритo, хич не мисля да го вкарвам в родилното моя мъж, знам ли как ще реагира на показващата се глава Grinning Мен ми стига страхът дето бера, че и него да го мисля Grinning

Лили, честито за хубавия резултат! Simple Smile

blizna4e, Ти поне си се спряла с една салата от кисело зеле... Аз омятах почти на гладно буркан царска туршия една вечер Grinning Вярно, че веднага имаше ответна реакция от страна на стомаха, но направо не се сдържах. Сега само туршиййки са ми в главата, за пресни краставици и домати хич не искам и да чуя  Laughing Ужасна съм направо  Blush

Катенце, да ти е жива и здрава майчето!!!   bouquet

Аз не вярвам много в хороскопите, но понеже захванахме темата Simple Smile Аз съм едър рогат добитък, за ината ще вдигна две ръце. Не познавам ни един, който да не е инат Simple Smile Моя мъж пък е Овен, той не е напълно типичен за тях си, ината му се появява на моменти, но щом каже "Не", край, ако ще на челна стойка да застанеш, все тая, като магаре на мост е Simple Smile Ама иначе, да си призная, аз съм по инатлива  Blush

oceanlab, честити сини гащииии  smile3525

Мен днес нещо ме бодеше ниско долу в дясно, но сигурно е от седене... На работа само седя и дебелея, та като стана от стола може би нещо се разпъва, не знам. Може и от това, че ме нервят колегите. Много ме е яд, на всички им правят някакви компромиси, кой му се спяло, уморил се, отивал на почивка през уикенда - що да не си вземе и понеделника, без да си пуска отпуска, кой излизал в отпуска от понеделник, ама да си вземел ей така и петъка, че е пич... Пък бременната хлебарка да си седи и да си бачка. Дискриминация!!!  #Cussing out Хахаха Grinning
Моя мъж днес ме уби направо, заспа в 20:30ч. Общо взето се видяхме за един час и половина, има-няма Sad

Мамиии, лека вечер ви пожелавам! Да спинкате спокойно!  Hug

# 656
  • Мнения: 53
момичета ,вие до кой месец смятате да работите?аз много се чудя дали да не взема един болничен вече?

# 657
  • София
  • Мнения: 188
Ако имаш възможност и ти е тежка работата, не се замисляй да излизаш в болнични... Аз мисля поне до края на март месец евентуално и да излизам през април месец...  Thinking Защото съм активна личност и със сигурност много ще се изнервям от бездействието, ако изляза по-рано...  Mr. Green

# 658
  • Мнения: 643
Да, да и на мен така, не ми тече кръв точно, а от време на време кървави жилки... и сутрин ми е запушен носа и това ме събужда рано и после не  мога да заспя  Rolling Eyes

# 659
  • Мнения: 425
Ох за сополите и аз не мога да си го обясня, постоянно имам сополи и храчки сутрин  Sick
В началото ми бяха кървави, но сега са си само сополи  Mr. Green Ужасно е!  Mr. Green
И въпрос: вие мислите ли да правите фетална ехокардиография?  newsm78

 Кате, може да ме пишеш вече че очаквам момче, ако не му бях видяла пишката нямаше да повярвам! А и да потвърдя, че нито теста със содата, нито онова с кръвта, абе абсолютно никакви калкулатори не познаха!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 22:27 от oceanlab

Общи условия

Активация на акаунт