Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 23 ~

  • 55 811
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 676
  • Мнения: 21 201
Ееее, паднах като го чух.
Защо стоножката не кара ски? Joy
Виж какво намерих за отговор Rolling Eyes

Стоножка се оплаква на приятелката си:
- Толкова много обичам да карам ски, но докато си ги сложа, зимата свършва… Laughing
Изпреварила си ме с отговора, но така еееееее, хем Ви чета и като стигна донякъде и реагирвам, връщам се да Ви продължа, но пак не смогвам, защото докато публикувам иииии то има вече пред мен. Joy
Супер е, благодаря Ви за позитивното настроение на всички. Hug

# 677
  • Мнения: 0
Кобра му се стъжни Mr. GreenАбла Гюлназ ще става наместик Joy

# 678
  • Мнения: 0
Лудосче  bouquetох малко сладичко Heart Eyesпърва го видях Mr. Greenда не се пипа fight

# 679
  • Мнения: 6 105
Тази вечер явно не мога да вляза в крак с вас. Sad

Лека нощ ви желая!  Hug Всичко хубаво!

# 680
  • Мнения: 10
Наде,и аз не бях срещала до сега точния превод на писмото...много ти благодаря!   love001
Дано да не е поствано  Praynig

Цитат
Озкан Тамира @ ozkantamirak (директор на списание новини)

* Cagatay влезе и напуснал полицейското управление като истински мъж. (С главата си) ..
Той е в непосредствена близост до главата на враговете си .. Но той най-накрая видях истинското лице ..
* Фенове Cagatay напусна полицаи speecless с думите: "искаме да останем вместо него на мястото, той е задържан" ...
... Той трябваше да направи изявление, най-малко за своите фенове. Мисля, че те чакат там само за да hesar звука на гласа му ..
* Неговите фенове почти блокира телефона на полицейското управление, така че да научите повече за емоционалното му състояние ... "
* Аз съм сигурен, че това ще се промени след incident.He Cagatay, че ще изготви свой ​​собствен път. Какво означава да бъде задържан, той е видял. "

http://www.aksam.com.tr/taze-balikci-cagatay-ulusoy--163330h.html

# 681
  • Мнения: 21 201
Първо валериана Joy и после Чаги.




# 682
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Лудостче,  bouquet

Клодиии, Hug мъничко само... newsm03

# 683
  • Мнения: 0
Лудостче,  bouquet

Клодиии, Hug мъничко само... newsm03
Маслинките само/поне на такова ми мязат/а и по ножа остатъка Mr. Green

Романтичка лека Hug

# 684
  • Мнения: 1 786
Скрит текст:
Зехра: Искате ли нещо?
Е: Искам да ми почиствате къщата.
З: Аз вече не чистя къщи, оставих тази работа.
Е: Така ли, щом не работите вече, значи може да си платите дълга... не, ако беше така щях да знам.
З: Не разбрах какво му каза (ама, че ще чисти демек)



Има и един момент, който търся, ама не мога да намеря изрязан, когато Зехра каза на Емир да си вземе болката и да си ходи, да напусне живота им. Пак е в същия епизод.  Peace

Вани, лека   love001[/b]

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 23:45 от k_kiara3

# 685
  • Мнения: 21 201


Скрит текст:
Е-Не можахме да избягаме, но полетяхме. Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 469
Тюх доредих се и докато не ме е изплюл отново форума да кажа здрасти на компанията....
Тъй като и аз цял ден по задачи сега пуснах пералня, миялна,фурната да сготвя и седнах на чаша винце с вас да почета и празника..

Татарова  Hug

Киара,Евита Вампири пият сами готини шотчета,ние пийваме сами ми да се съберем,а?
Ангелче и ние го обичаме,ама ...той не знае... hahaha
 Много благодаря за клипчетата  изчетох всичко и изгледах всичко с усмивка до ушите.

Много би ми се искало още клипове зад кадър или на грешки,които са правили по време на снимките.Винаги след филм ако има такива падам да се смея...
Хайде споделете питам отново за БГ връзката на нащо момче,че съм от по-новите ииии
Страшно ме накефи Ферито как я натири оная,а Емко дори и помаха за сбогом....Бебешим?Сян гит или нещо подобно много се смях....
Отивам до хладилника да долея   и пак се връщам

# 687
  • Мнения: 6
Момичета и аз лягам..Пуснете ми нещо за лека нощ,докато се прибере моичкия да ме поддържа..хахахах luvbed

# 688
  • Мнения: 727
хахахахаха,моичкия вече беснее че вися с вас...а той йок нищо за него...и аз ви изоставям до утреее милички Hug

не казахте за Хазал какви ги чини в амеиканско?

# 689
  • Мнения: 1 786


Скрит текст:
Е-Не можахме да избягаме, но полетяхме. Heart Eyes

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Малко от вечно викащата Айсун. Таз жена така и не намери път към синовете си...

Скрит текст:
Майко, аз обичам тази жена. Тя победи!


Bitzka,

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 23:46 от k_kiara3

Общи условия

Активация на акаунт