"Искам бебе" ни събра,заедно в "Родени"сме сега-тема 3

  • 15 109
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Магнитче, а добре дошла  Hug

Тъкмо сега една малоумна сестра да си намери майстора  #2gunfire, аз цял час се мъча да го преспя, че нашия ми върти номера усеща че не сме у нас и тъкмо заспа, и оная влиза с гръм и трясък да пита другото дете дали е повръщало  Crazy Митко естествено се ококори и пак няма заспиване, дадох цица и заспа  Mr. Green добре че има цица поне Laughing

За урочасването и аз не вярвам, вече 9-та година с дете , даже с Петя (тя на няколко месеца бебе) бяхме на гости у кумата,  а нашата рев-рев, и дойде на кумата бабата която баеше, като и пребая - още повече рев.Като се качихме в колата да си вървим и дотам беше рева.Затова мисля че на децата които реват возенето в колата им действа по-добре от баене.

Месечко да не сте припарили в кабинета  Naughty, виж ние как се докарахме и то баш след ваксината  Close, вече давам ултиматум на джипи, че на ДК ще хода само в събота, отваря кабинета само за мен и да е супер проветрено или ако иска ще идва ваксините да ни ги слага вкъщи Crossing Arms

Магнитче то Ния са на АМ, затова не знам дали още има антитела, нали през кърмата уж се предават  newsm78

Бени весело изкарване и ще чакаме снимков материал  Hug

Бютка ама ти яко си залапала тия панди  Laughing

На нас днес, освен двата АБ са ни включили и урбазон  newsm78 ох взех да губя надежда че ще ни изпишат до края на седмицата  Cry

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Магнитче, добре дошла! Hug

Пете, важно е Митачето да оздравее, пък когато ви изпишат - тогава. Hug

Бени, весело посрещане на рожденият ден. Hug

Бюти, много сладка пандичка. Heart Eyes

За урочасването - аз вярвам. На няколко пъти съм се убедила в това с Алекс и с Тео също.

# 677
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Тони Hug, как сте вие, какво стана с кърмаческата криза, а АМ пропихте ли  newsm78

# 678
  • София
  • Мнения: 10 705
Утро мамчета Simple Smile

Днес май ще става за разходка и мисля след малко да се оправяме за парка.
Някоя в моя райнон няма ли-за разходки и игри де? -Света Троица, Банишора, Зона Б18 Laughing
Ние сме силно казано една компания от 4 майки-  не сме всеки ден накуп Laughingпонякога сме и сами с малкия.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 915
Добър ви ден и от нас  Mr. Green, уууу днес е ч`въртък , грее слънце но дали топли  newsm78, поне няма вятър , вчера при нас доста си повя  bowuu

Да ви споделя , от онзи ден муцуни се плези  Joy и като видя да се подава маалко червено и остро езиче и се заливам от смях , даже целенасочено и се плезя и тя подражава , после като започне да се плези на хората да не се сърдя  hahaha ама не мога да се сдържа  Whistling

Петеса , поздрави на слънчев Митко , да оздравява бързо , на теб стискай зъби , не остана   Hug

На всички спокоен ден   bouquet

# 680
  • Мнения: 1 172
Магнитче, ние в София имаме жилище в Св.Троица, така като те слушам с другите квартали, май сме съвсем близко и до тях... Та мисълта ми беше, че ако някога се завърнем към столицата, ще ти се обадя да се разхождаме. Mr. Green

# 681
  • Мнения: 2 802
Моля ви се помагайте, защото ще се гръмна вече или ще се хвърля през терасата  smile3515 Това моето лигаво диване вече ме ядосва много! Повече от месец захранвам и на лице са само някакви мижави лъжички - само купевам пюрета, отварям и хвърлям и вече ми писна. Не ще да ги яде тези зелнчуковите на обед и направо откачам и се чудя какво да правя. Каша и плодови яде, ама то само с тях не става. Да заместя ли първо следобедното с каши или да спра да захранвам едно известно време. Да му слагам ли в зеленчуковите плодово ... давайте идеи защото направо ми се реве. Същото беше и с млякото докато започне да яде по 120, като на моменти пак ми се лигави със 80/90/100 мл мляко  ooooh! какво ли пробвах вече. Тиквата по принцип му харесва, ама може ли само тиква да яде, слагам му и в другите пюрета от нея, ама не е очарован.
Ще почна да му давам накрая от нашите манджи и ще види той  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 682
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Фейт, а защо не опиташ домашно пюре? Може да не му харесва купешките (доста са гаднички и на вид, и на вкус). Иначе и аз редовно си хвърлях, случвало ми се е даже да отворя две, три различни, за да хапне 2-3 лъжички. Докато започнат да ядат както трябва, си е доста изнервящо. Пък и не винаги на детето му се яде това, което мама е замислила  Wink
Петеска, дано се оправите скоро и ви изпишат възможно най-бързо  Praynig
Либра, плезите се взаимно, а  Mr. Green
Бюти, много хубави панди си имаш.
На мен днес ми е мързелив ден, щеше да е още по-мързелив, ако свеки не бе болна  Crossing Arms Правих си планове как ще отидем на вечеря у тях, пък тя взела че се разхремавила. Сега ще трябва да си готвя сама, та за по-лесно съм решила да правя таратор с картофени кюфтаци. Всеки път, като правя таратор, се сещам за моя мишок как ядеше кисело мляко и краставица, но таратор не накусваше. Пък сега само това може да яде  Crazy

# 683
  • София
  • Мнения: 10 705

F.a.t.e.търпение мила, малко е детенце още,ако искаш мога да ти изпратя захранването на моето дете-кое какво как и по колко съм давала.

Ние сега се прибрахме от разходка, беше супер,времето е чу-дно!

# 684
  • Мнения: 2 802
Фейт, а защо не опиташ домашно пюре? Може да не му харесва купешките (доста са гаднички и на вид, и на вкус). Иначе и аз редовно си хвърлях, случвало ми се е даже да отворя две, три различни, за да хапне 2-3 лъжички. Докато започнат да ядат както трябва, си е доста изнервящо. Пък и не винаги на детето му се яде това, което мама е замислила  Wink

Само бурканчета се подмятат у кухнята ooooh!
Ох не знам ... направих си едно кафе, попрочетох малко в нета и видях, че не само моето дете не е фен на зеленчуковите пюрета  Tired Давала съм и домашно /една приятелка си прави за нейното дете на пара и ми даде да пробваме/  и те не му харесаха. Иначе с охота онзи ден си хапна едно от ябълка и тиква следобяда, та сега помислих малко трезво и реших да давам такива смесени от зеленчук и плод, докато свикне да яде, пък после ще давам другите. Иначе почти всички зеленчуци вече е опитал  с по 5/6 лъжички Mr. Green  остана ни спанака само  Mr. Green
Сега си го нагушках и реших да не насилвам нещата ... надявам се скоро да не избухвам пак така, че не мога да се понасям аз самата  Tired

Магнитче ... тя Аничка ми беше пратила нейната схема на захранване и се водих горе долу по нея, но след като не ще зеленчукови ще си карам по усет и това е  Hug

# 685
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
но след като не ще зеленчукови ще си карам по усет и това е  Hug
точно така Stop,
то едно време като ги захранвахме децата първо с плодови пюрета после като че ли нямаха толкова проблеми със зеленчуковите, а сега като слушам ... масово не се харесват тия зеленчукови  newsm78

# 686
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Мерси момичета, но има още две седмици, че и повече Simple Smile аз се подготвям от месец и нещо, хаха Simple Smile

# 687
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Тони Hug, как сте вие, какво стана с кърмаческата криза, а АМ пропихте ли  newsm78

Пете, все още нямам напредък. Продължава да отказва шише и това си е. Вчера след като постоя полугладен около 3 часа изпи (силно казано) 40 мл. АМ. До обяд е добре, но след това се мъчим и двамата - аз, че стои гладен и не иска да яде, а той, че няма кърма и е гладен.  Mr. Green

Фейт, на Алекс любимото пюре беше тиквата и аз слагах във всяко зеленчуково тиква и така ги ядеше. Ако искаш пробвай този вариант да ги комбинираш с любимият му вкус. Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 10 705
Мерси момичета, но има още две седмици, че и повече Simple Smile аз се подготвям от месец и нещо, хаха Simple Smile


Така,така,първи рожден ден си е чудо на чудесата и трябва да бъде организирано подобаващо!

# 689
  • Мнения: 2 802
Фейт, на Алекс любимото пюре беше тиквата и аз слагах във всяко зеленчуково тиква и така ги ядеше. Ако искаш пробвай този вариант да ги комбинираш с любимият му вкус. Hug

И така пробвах, защото и той много харесва тиква ... няколко  лъжички до половин или 1/3 бурканче и до там  Tired

Общи условия

Активация на акаунт